18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
d................t 2016-01-21, 2:42 64
Generalnie - sami debile.

1) Kierowca DHL-a - wiadomo, za szybko wszedł w zakręt, potem przyhamował, poniosło go prosto, potem cofając nie zauważył Skody, ewentualnie widział Skodę, jak cofa, ale nie założył tego, że się nagle zatrzyma.

2) Kierowca Skody, widział, że DHL cofa, więc podjechał dalej, ale na pół metra, chuj, nie podjechanie. Zatrzymał się podczas manewru być może dlatego, że uważał, żeby nie pierdolnąć auta z kamerą, które podjechało bardzo blisko.

3) Kierowca auta z kamerą - wpierdolił się pod samą Skodę i DHL-a, utrudniając kierowcy tej pierwszej wycofanie się (było na styk)

Podsumowując - ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
miczel1 2016-01-21, 4:51
To nie pech to kara
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2016-01-21, 7:52 1
zastanawia mnie czy głównym winowajcą wjechania DHL w drzewo nie była jadąca pod prąd skoda. Gdyby skoda jechała normalnie to DHL nie musiałby hamować
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2016-01-21, 8:18 2
A może on po prostu chciał mu paczkę przekazać. Tylko był nieśmiały i nie wiedział jak gościa zatrzymać.
Zgłoś
Avatar
chester 2016-01-21, 8:22 7
Kurwa no nie!

Chuj z kurierem i skodą ale ten cipas z kamerką doprowadził do tej kolizji wpierdalając się pod samo miejsce akcji. Po chuj się skodą miał zatrzymywać? Widać że dlatego że chujek zajechał mu drogę.

"Ooooo! Ale urwał! Podjadę sobie pod samą dupę i zacznę się mądrzyć zamiast stać tam gdzie wyhamowałem jak każdy normalny kierowca w takiej sytuacji by pewnie zrobił. Ale ja jestem lepszy! Zajebisty! Więc jadę dalej!"

No kurwa ale mi ciśnienie podniósł.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2016-01-21, 8:30 1
Kurwa a ja czekam na paczkę z dhl'a.
Zgłoś
Avatar
cveljan 2016-01-21, 9:10
ci kurierzy to fiuty i gówniaarze jebane, dwa razy już mi tacy frajerzy uszkodzili samochód na parkingu i spierdolili bez zostawienia informacji- na szczęście kamery przemysłowe są bezwzględne
Zgłoś
Avatar
s................s 2016-01-21, 10:16
co to za bieda /
Zgłoś
Avatar
maroni 2016-01-21, 10:53
jak masz pecha to i palec w dupie złamiesz - jak to mawiał mój dziadek
Zgłoś
Avatar
Jurny_Ziemniak 2016-01-21, 11:01
Spróbujcie spojrzeć na pozytywne aspekty tego zajścia.
Ktoś zarobi na ich nieszczęściu
Zgłoś
Avatar
Mietek_Krawężnik 2016-01-21, 11:43
DHL- Dokąd Huju Lecisz
I tak wiem że przez CH.
Zgłoś
Avatar
CiociaPestka 2016-01-21, 12:14
Widać, że ten z DHL odbił, bo skoda mu wyskoczyła Później cofając mógł nie widzieć skody, bo ta ruszając kawałek do przodu, mogła znaleźć się w martwym punkcie kierowcy DHL. Ot co, cała filozofia.
Zgłoś
Avatar
bijaczex 2016-01-21, 12:29
o kurwa ale straszne
Zgłoś
Avatar
Abram_Rudobrody 2016-01-21, 14:16
Dobrze chujom z DHL-u.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie