18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
boski_adonis 2013-02-07, 5:53
Tokio wygląda jak futurystyczne miasto zrobione dzięki pomocy komputerów haha, kiedy my dojdziemy do takiego poziomu zaawansowania ? Donek, patrz i się ucz!
Zgłoś
Avatar
webkoala 2013-02-07, 9:39
Wolę żeby było jak jest, ale bez skośnookich kitajców.
Rzekłę.
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2013-02-07, 11:24
@up Kitajce są w Chinach.
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-02-07, 12:13 4
up. a w Tokio to co jest? kitajec to kitajec, z definicji ma nieowłosioną klatę, jest pizdooki, pisze krzaczkami, mówi szyfrem znanym tylko kitajcom i produkuje radia, trampki i jeansy w tempie lepszym niż ja opierdalam browary.

Piwko za kitajców
Zgłoś
Avatar
saperek2012 2013-02-08, 12:01
Tokio bardziej zanieczyszczone niż cały dolny śląsk, są tam dni, że nie można oddychać powietrzem bez maski
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2013-02-08, 13:03 3
Jeżż napisał/a:

up. a w Tokio to co jest? kitajec to kitajec, z definicji ma nieowłosioną klatę, jest pizdooki, pisze krzaczkami, mówi szyfrem znanym tylko kitajcom i produkuje radia, trampki i jeansy w tempie lepszym niż ja opierdalam browary.



Gdybyś nie napisał tego po polsku, to pomyślałbym że jesteś z USA, ty mały ignorancie
Zgłoś
Avatar
Menangroth 2013-02-08, 15:35 3
Tak widzę świat, gdy najebany wracam nocnym do domu...
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-02-09, 16:59 1
Tokio = Japonia = brak piwa.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-02-09, 17:08
@saperek2012 Dolny Śląsk faktycznie mocno zanieczyszczony.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-02-09, 17:09
slooikk napisał/a:



Lepsza jakość:
[youtube]watch?v=5F5lcuMx42g



Chuja do dupy, nawet 480p nie ma..
Zgłoś
Avatar
minus_xd 2013-02-09, 17:26
hah a u nas Wrocław czy Warszawe nazywają metropolią !
Śmiech na sali....

Swoją drogą 71 moją małą ojczyzną
Zgłoś
Avatar
juki 2013-02-09, 17:35 1
boski_adonis

Jak to powiedzial Milton Friedman:

"Polska nie powinna naśladować bogatych krajów zachodnich, bo nie jest bogatym krajem zachodnim. Polska powinna naśladować rozwiązania, które kraje zachodnie stosowały, gdy były tak biedne, jak Polska..."
Zgłoś
Avatar
virdem 2013-02-09, 17:37 1
watch?v=gMKXV2qSH8U

Tu jest HD i oryginalna wrzuta filmu, nie wiem czy to twoj kanal na ktorym skopiowales oryginalny filmik i wrzuciles tutaj link zeby podbic wyswietlenia, jesli tak to C**j ci w du*pe palancie
Widac ze jakis frajer proboje zalozyc kanal na YT [bestvideos] na ktory wrzuca popularne filmy,liczysz na hajs z partnerstwa?
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-02-09, 17:50
boski_adonis napisał/a:

Tokio wygląda jak futurystyczne miasto zrobione dzięki pomocy komputerów haha, kiedy my dojdziemy do takiego poziomu zaawansowania ? Donek, patrz i się ucz!

Dojdziemy, jak USA w nas wpompuje taką kapustę co w Japonię (co się niedługo ma szanse wydarzyć, jak przestaniemy podkurwiać wszystkich dookoła). No co wyście się tego Donka uczepili? Taki sam socjalista i złodziej jak jego poprzednicy, na Olszewskim zaczynając, a Jarusiu kończąc...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie