18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tolerancja ciapatolandów
~Velture • 2023-07-24, 21:08
Cytat:

Kobieta w Pakistanie zostaje pobita tylko dlatego, że jest sama, z dala od domu, w miejscu publicznym. Postępowa i pokojowa religia.



Zgłoś
Avatar
S.Cat 2023-07-25, 8:44 2
Buddaa09 napisał/a:

Słyszeliście, żeby w jakimś kraju arabskim mieli problemy z tęczowymi flagami i transwestytami? Ja też nie. To dlatego, że tam kobiety prowadza się na smyczy i w kagańcu. Daj im jakiekolwiek prawa, a zaraz będziesz miał problemy z feminizmem, lgbtqia+--+(po nawias i innym gównem czy chorobą psychiczną.


Nie mają problemów z LGBT+ , bo 90% z nich to kryptopedały lub zoofile.
Zgłoś
Avatar
leonfun 2023-07-25, 9:06 2
Już wiecie jak będzie wyglądała P0lska po wygranej PiSu i Konfederacji
Zgłoś
Avatar
killua 2023-07-25, 9:16
wyglądają na religijnych ekstremistów. prawdziwi muzułmanie na pewno by się tak nie zachowali bo to pokojowi ludzie ;D
Zgłoś
Avatar
Amon1969 2023-07-25, 9:26 1
Te nasze wszystkie lewicowe feministki bym tam wysłał na szkolenie.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2023-07-25, 9:46
Co za popierdolona religia i "kultura"
Zgłoś
Avatar
orion123123 2023-07-25, 11:39
mam ziomeczka z Iranu który musiał uciekać z własnego kraju, zmienił religie na chrzescijaństwo i chcieli go odjebać.
Islam to religia pokoju, pamiętajcie
Zgłoś
Avatar
hardowski 2023-07-25, 12:02
I bardzo kurwa dobrze... Jakby mi zmywarka albo inna pralka zaczęła sama se łazić po ulicy, to najpierw bym skopał a później oddał na skup złomu...
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-07-25, 12:38 1
CzerstWybut napisał/a:

Oczywiście ta ściera pozmieniała całą narracje i powiedziała że policja szukała telefonu w jej dupie czy szparze....



Nie, szukali narkotyków, albo tabletek, do tego lekarz wyraźnie wypowiedział się, że policja nie chciała go dopuścić do pacjentki. Nie broń pisowskich zjebów, bo prawem od 2015 roku można sobie najwyżej dupę podcierać
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-25, 12:56 1
darek1234 napisał/a:

Nie, szukali narkotyków, albo tabletek, do tego lekarz wyraźnie wypowiedział się, że policja nie chciała go dopuścić do pacjentki. Nie broń pisowskich zjebów, bo prawem od 2015 roku można sobie najwyżej dupę podcierać



Dokładnie.
Logika pisowskiej goebelsowskiej propagandy: Chroniliśmy tę biedną kobietę przed dostępem do lekarza poprzez rozebranie, kucanie i kaszlenie, czy w dupie nie ma kontrabandy.

Kurwa, w jakim podłym i chorym kraju my żyjemy...
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2023-07-25, 17:04 1
darek1234 napisał/a:

Nie, szukali narkotyków, albo tabletek, do tego lekarz wyraźnie wypowiedział się, że policja nie chciała go dopuścić do pacjentki. Nie broń pisowskich zjebów, bo prawem od 2015 roku można sobie najwyżej dupę podcierać



Tak bo od przeszukiwania osoby w sprawie nielegalnych substancji jest lekarz... co mają 4 policjantki wspólnego z pisem... ja pierdole pewnie jak tylko usłyszą haslo aborcja to wysyłają specjalny oddział stworzony przez prezesa króla policji jarka specjalizujący się w aborcji, kontaktują się specjalnie przez radio z nim, jarek siedzi na komendzie z głównym komendantem. Wy serio myślicie że psy mogą sobie pewne procedury odpuszczać? Tymbardziej jak są świadkowie i jak jest w zgłoszeniu jasno i wyraźnie opisane jaka jest sytuacje.

... posterunkowy dlaczego nie przeszukaliście podejrzanej
- ee noo bo ona nie chciała a do tego lekarz powiedział że ją przeszuka

Zgłoś
Avatar
Zupson 2023-07-25, 17:22 2
Geraldinio napisał/a:

Podaj konkretny zapis kodeksu karnego, który zabrania używania tabletek wczesnoporonnych i jakie kary się należą za ich użycie, albo po prostu zamilknij i się nie kompromituj.
ps
dodam, że wyrok pseudo trybunału Przyłębskiej jest wart tyle, co papier toaletowy w moim kiblu.
ps2
Zużyty.



weź ty się pierdolnij w łeb.
Po pierwsze ta kobieta leczyła sie psychiatrycznie i zadzwoniła do lekarki że bierze tabletke poronną zakupioną przez internet (gdzie nie może byc owej tabletki w obiegu) po drugie mogła sobie coś zrobić, mogła umrzeć po zażyciu jej. wiecej nie mam do pisania. pierdolnij sie w łeb.
Zgłoś
Avatar
Antyrion 2023-07-25, 21:02 2
VeIture napisał/a:

Jestem typem który urodził się i wychował na blokowisku w warszawskim mokotowie. Bywałem w każdej dzielnicy warszawy i wiem co to osiedlowe dresy.
Miałbym mniejsze obawy w sobotnią noc paradować na warszawskim grochowie/pradze z flagą lgbt w dupie niż w postepowej brukseli iść po ulicy samemu w ciągu dnia.
Tyle mam do powiedzenia.



Potwierdzam 30 lat w Polsce i nikt nigdy na ulicy mnie nic złego nie spotkało
1 tyg w Brukseli i Marokańscy kieszonkowcy zajumali mi telefon
Zgłoś
Avatar
vodka81 2023-07-25, 21:17 1
~VeIture napisał/a:

Jestem typem który urodził się i wychował na blokowisku w warszawskim mokotowie. Bywałem w każdej dzielnicy warszawy i wiem co to osiedlowe dresy.
Miałbym mniejsze obawy w sobotnią noc paradować na warszawskim grochowie/pradze z flagą lgbt w dupie niż w postepowej brukseli iść po ulicy samemu w ciągu dnia.
Tyle mam do powiedzenia.



a w brukseli byłeś?
Zgłoś
Avatar
Makulata 2023-07-26, 9:48
Geraldinio napisał/a:

Podaj konkretny zapis kodeksu karnego, który zabrania używania tabletek wczesnoporonnych i jakie kary się należą za ich użycie, albo po prostu zamilknij i się nie kompromituj.
ps
dodam, że wyrok pseudo trybunału Przyłębskiej jest wart tyle, co papier toaletowy w moim kiblu.
ps2
Zużyty.



Art. 148 KK jebany kretynie.

tonyflow napisał/a:

To w dupie byłeś i gówno widziałeś. Możesz sobie hiperbolizować, ale jak ktoś ma kawałek mózgu i wyjechał gdziekolwiek, to wie że w biały dzień po Brukseli możesz więcej niż w Polsce.



Jeśli jesteś złodziejem, innym bandytą, to owszem. Ale tu mowa o normalnych ludziach, a nie zjebach takich jak ty.
Zgłoś
Avatar
Marker0601 2023-07-26, 10:22

~VeIture napisał/a:

tuj
~VeIture • 2023-07-24, 21:21



Najwidoczniej jesteś też typem, który mózg miał w nogach. Teraz masz pół
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie