18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Tolerancja ciapatolandów
~Velture • 2023-07-24, 21:08
Cytat:

Kobieta w Pakistanie zostaje pobita tylko dlatego, że jest sama, z dala od domu, w miejscu publicznym. Postępowa i pokojowa religia.



Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-26, 18:22
Wysłać tam powykręcaną Ochojską to jak jej Abdul dojebie to odrzuci kule i pobiegnie sprintem do domu
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-26, 21:02
Makulata napisał/a:

Art. 148 KK jebany kretynie. .



Zlepek kilku komórek nie jest istotą ludzką szalony fanatyku, w przeciwnym razie codziennie zabijasz miliony istnień ludzkich waląc konia, a kobieta podczas okresu zabijałaby kolejne istoty nie rodząc dziecka.

Ja się pytam o paragraf zabraniający korzystania z tabletek wczesnoporonnych, a nie ideologiczne gówna tępych prawicowych katoli.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2023-07-27, 4:17
Geraldinio napisał/a:

Zlepek kilku komórek nie jest istotą ludzką szalony fanatyku, w przeciwnym razie codziennie zabijasz miliony istnień ludzkich waląc konia, a kobieta podczas okresu zabijałaby kolejne istoty nie rodząc dziecka.
Ja się pytam o paragraf zabraniający korzystania z tabletek wczesnoporonnych, a nie ideologiczne gówna tępych prawicowych katoli.



Jeżeli lekarz ci je przepisze i zakupisz je realizując recepte w aptece to tak masz to legalnie.
Zgłoś