18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tolerancja ciapatolandów
~Velture • 2023-07-24, 21:08
Cytat:

Kobieta w Pakistanie zostaje pobita tylko dlatego, że jest sama, z dala od domu, w miejscu publicznym. Postępowa i pokojowa religia.



Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-07-24, 21:13 7
Pyskata, mimo że nie ma przewagi. Przypomina mi Czarnego rycerza

Zgłoś
Avatar
turor 2023-07-24, 21:15 24
„Jestem ciągle pod wrażeniem czegoś, co jeszcze nie zdążyło mnie znudzić, to jest wielokulturowości i cudownej różnorodności, której nie znajdziemy jeszcze w Europie Wschodniej. Uważam, że ktokolwiek spędzi kilka tygodni w Brukseli, a pochodzi z naszego regionu, zrozumie, że migracja nie musi być postrzegana jedynie w kontekście obaw”
-Donald T.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-24, 21:15 5
Lewacki feminizm jakoś mi zaczyna ocieplać takie obrazki
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-07-24, 21:21 39
turor napisał/a:

„Jestem ciągle pod wrażeniem czegoś, co jeszcze nie zdążyło mnie znudzić, to jest wielokulturowości i cudownej różnorodności, której nie znajdziemy jeszcze w Europie Wschodniej. Uważam, że ktokolwiek spędzi kilka tygodni w Brukseli, a pochodzi z naszego regionu, zrozumie, że migracja nie musi być postrzegana jedynie w kontekście obaw”
-Donald T.



Jestem typem który urodził się i wychował na blokowisku w warszawskim mokotowie. Bywałem w każdej dzielnicy warszawy i wiem co to osiedlowe dresy.
Miałbym mniejsze obawy w sobotnią noc paradować na warszawskim grochowie/pradze z flagą lgbt w dupie niż w postepowej brukseli iść po ulicy samemu w ciągu dnia.

Tyle mam do powiedzenia.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2023-07-24, 21:26 2
I u nich bezszczelne babska nie wychodzą na ulice drąc ryja że wszystko co złe to przez mężczyzn i żeby dali na podpaski.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-24, 21:28 9
"Kobieta w Pakistanie zostaje pobita tylko dlatego, że jest sama, z dala od domu, w miejscu publicznym. Postępowa i pokojowa religia."

Kobieta została zaszczuta, poniżona, policja zablokowała pomoc lekarską dla niej, została potraktowana jak niebezpieczny morderca, ponieważ dokonała LEGALNEJ aborcji. Lokalizacja: Unia Europejska, centralna Europa, Postępowa Polska.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-07-24, 21:34 11
Geraldinio napisał/a:

dokonała LEGALNEJ aborcji.



Idź być idiotą gdzieś indziej. Od maja 2021 już nielegalnej.
;>

Nie, nie omawiam prawa czy braku prawa kobiet do podejmowania takiej decyzji - omawiam istnienie przepisu.
;>
Zgłoś
Avatar
turor 2023-07-24, 21:34 14
Geraldinio napisał/a:

"Kobieta w Pakistanie zostaje pobita tylko dlatego, że jest sama, z dala od domu, w miejscu publicznym. Postępowa i pokojowa religia."
Kobieta została zaszczuta, poniżona, policja zablokowała pomoc lekarską dla niej, została potraktowana jak niebezpieczny morderca, ponieważ dokonała LEGALNEJ aborcji. Lokalizacja: Unia Europejska, centralna Europa, Postępowa Polska.



Szkoda, że twojej matce przeszkodzili....
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-24, 21:38 4
SkoPio1 napisał/a:

Idź być idiotą gdzieś indziej. Od maja 2021 już nielegalnej.
;>
Nie, nie omawiam prawa czy braku prawa kobiet do podejmowania takiej decyzji - omawiam istnienie przepisu.
;>



Podaj konkretny zapis kodeksu karnego, który zabrania używania tabletek wczesnoporonnych i jakie kary się należą za ich użycie, albo po prostu zamilknij i się nie kompromituj.

ps
dodam, że wyrok pseudo trybunału Przyłębskiej jest wart tyle, co papier toaletowy w moim kiblu.

ps2
Zużyty.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2023-07-24, 21:55 3
że nie ma żadnego komentarza o zmywarkach i ich miejsca...
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-07-24, 21:58 14
feministki skrycie tego pragną - dlatego nie lubią białych mężczyzn
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2023-07-24, 21:58 1
Brakowało zeby ja jeszcze zerzneli.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2023-07-24, 21:59 2
lysymisio6969 napisał/a:

że nie ma żadnego komentarza o zmywarkach i ich miejsca...



Pobili dobrą zmywarkę a i odkurzacz pewnie jej nie jest obcy.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-07-24, 22:22 3
Marzenie konfederatów...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie