18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Radysh 2012-09-01, 18:56 3
Nie rozumiem przekazu. Metale PANY! Od Szczecina po Poznań! To mój teren. A tu, widocznie poduszkują jakiegoś fana Evanesence czy jak im tam...
Zgłoś
Avatar
SoLUffka 2012-09-01, 18:57
jak to jaki przekaz brudas mowi ze go wyzywaja od brudasow a tu nagle do jego domu wchodza dresy i go bija penisami po glowie
Zgłoś
Avatar
Bożek 2012-09-01, 19:02
przyszli się do niego poprzytulać
Zgłoś
Avatar
Gonzoitano 2012-09-01, 19:10 6
Teatrzyk Dzieci Wybitnych Inaczej ma zaszczyt przedstawić....
Zgłoś
Avatar
siwielec29 2012-09-01, 19:20 58
przeciez niech ktos mu zablokuje konto, bo chujnie taka wrzuca, ze glowa mala...
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-09-01, 19:59 8
też mam długie włosy

lubie jogurt z kota czasem jakiegoś szczura wpierdole...

lepsze to jak słuchać hip szajsu i jebać policje ( geje ) czy naprawdę tak kochacie policje by ich jebać?

ogólnie film ma na celu was kurwiki rozśmieszyć więc rozluźnić poślady wiem że za niedługo do gimnazjum idziecie czy do podstawówek ale bez przesady.
Zgłoś
Avatar
ramiltor 2012-09-01, 20:45 12
Chłop z długimi włosami to jak baba z kutasem
Zgłoś
Avatar
Swka 2012-09-01, 20:55 4
SoLUffka napisał/a:



Tolerancja?! W Polsce?! Za długie włosy i rodzaj muzyki możesz dostać już w mordę i chujem po zębach!



I tak być powinno. DO SZEREGU!

No ale żeby nie było, typek z filmiku dobrze prawi... ale jest to jeden z nielicznych który wygląda tak jak wygląda i ma taki styl, lecz jest w porządku. Większość ludzi podobnych do niego jest na skraju człowieczeństwa, nie dlatego że wyglądają tak jak wygladają, ale odrazu dają do zrozumienia swoimi ruchami i charakterem/słownictwem że to nie człowiek tylko gówno.

A tak bardziej na poważnie... Tolerancji nigdy nie bedzie i w mordkę nie raz dostaniesz.
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-09-01, 21:10
fajnie, że lubisz packać facetów chujem po ryju. Może długie włosy cię zmyliły....
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-09-01, 21:18 3
Ale to metale i im podobni najbardziej piłują się do innych. Bo mają żel, albo o to że słuchają rapu, albo że wolą stanisuawa skrileksa od jakiegoś kurwa axla czy chuj wie tam kogoś.
Zgłoś
Avatar
endriu5517 2012-09-02, 3:43 24
wiesiors4 napisał/a:

Ale to metale i im podobni najbardziej piłują się do innych. Bo mają żel, albo o to że słuchają rapu, albo że wolą stanisuawa skrileksa od jakiegoś kurwa axla czy chuj wie tam kogoś.


To weź mi wytłumacz jedno. Jak już na świecie żyję 29 lat, a pamiętam z tego powiedzmy, że 25 to jakim kurwa jebanym cudem w życiu nie widziałem żeby metal przyjebał się do jakiegoś dresa tylko odwrotnie? Osobiście preferuję muzykę metalową, noszę długie włosy, glany i ramone. Nigdy się nie przyjebałem do nikogo (nawet jeśli byłem z kolegami, co w przypadku dresów powoduje szybsze przyjebanie się), natomiast nie raz i nie dwa razy widziałem sytuację, w której kilku drechów przyjebywało się do kolesi z długimi włosami. Wytłumacz mi skąd taka twoja opinia na temat metali? Odnośnie muzyki. Sam tworzę muzykę w stylu umcy umcy i słucham skrilexa tak kurwa a w szczególności upodobałem sobie Narcistic Canibal od Corna z jego pomocą. I nie mówię, że hip hop, czy rap jest zły. Twój wpis natomiast sugeruje, że ludzie słuchający innego rodzaju muzyki niż ja zasługują na natychmiastowy wpierdol. Co zresztą, bardzo często subkultura dresiarska czyni.
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-09-02, 10:43 6
bo dresy to tępe chuje
Zgłoś
Avatar
strzalzklamy 2012-09-02, 10:52 1
miej te dlugie wlosy, ale wygladaj jakos wyjsciowo, to moze nie bedziesz az tak zauwazany, a nie jak wiekszosc szakali latem w glanach. czarnych szmatach, gdzie tempereatura siega 30 stopni, sprawiacie wrazenie smierdzacych i brudnych, prowokacja
Zgłoś
Avatar
Lupido 2012-09-02, 10:53 3
rockface123 napisał/a:

lepsze to jak słuchać hip szajsu i jebać policje ( geje ) czy naprawdę tak kochacie policje by ich jebać?



Hehe wybieraj sobie znaczenie i na przekór interpretuj opacznie
Wiesz chyba, że wybrałeś do postu marną otoczkę

Jakoś po 6 latach słuchania non stop cięższej muzyki aktualnie słucham dużo hip hopu i wbrew gimnazjalnemu stereotypowi o hh znajduję tam o wiele więcej przekazu niż w metalu, rocku, czy punku...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie