18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Plecionkarz 2012-08-06, 18:43
Odjebało tym pedałom po prostu. W sumie każda walka o tolerancje zamienia się w pewnym momencie w walkę o dominację. Przykładem mogą tu być czarni, żydzi, pedały, feministki. Zawsze w końcu dzieje się to samo, ciesząc się z wywalczonych rezultatów nie zatrzymają się pazerne chuje nigdy.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-08-06, 18:47 2
Zjuq,
Jak tak napiętnujesz homoseksualistów -bo się nie rozmnażają- to może teraz ponarzekasz na ludzi, którzy nie chcą mieć dzieci albo na aseksualistów bo oni to już w ogóle z seksem mają tylko tyle wspólnego, że go nie uprawiają oraz może jeszcze do ludzi chcących mieć dziecko ale bezpłodnodnych. Właśnie! Bezpłodnych obrażaj, napiętnuj i nienawidź. Bezpłodność to dopiero PRAWDZIWA kurewska choroba cywilizacyjna. Bezpłodni na stos! To dopiero chwytliwe hasło.

A tak na serio to bardziej niebezpieczna dla ludzkości jest właśnie taka zacofana nietolerancja, zaściankowość i złośliwość wynikająca ze strachu i nienawiści przed nieznanym. Nieznanym bo właśnie twój argument o rozmnażaniu(w kontekście napiętnowania i niechęci do homoseksualistów) jest z dupy wzięty i potwierdza nieznajomość tematu albo skrajną ignorancję.
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-08-06, 18:53 5

Tyle w temacie. I do tego nieubłaganie ten świat dąży...
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-08-06, 18:54
Y...Mam penis, moja partnerka ma pochwe. Jak kiedys bede pijany to zalozymy rodzine Panie Biedron 0 tak oto fakt biologiczny przeistoczy sie w fakt socjologiczny.
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-08-06, 19:45 1
Kto wybrał do sejmu tego tęczowego dupofila?
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-08-06, 20:05
chuj ci w piety bierdros pedale bo w dupe to dla ciebie nagroda
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-08-06, 20:36 1
xxSekiPlxx napisał/a:

Wyobrażacie sobie tego pedała, jako polityka, który ma za zadanie wynegocjować korzystną umowę handlową, dla naszego kraju?



Tak się składa że Biedroń siedzi w parlamencie z ramienia Palikota...

Kuriki napisał/a:

Zjuq,

A tak na serio to bardziej niebezpieczna dla ludzkości jest właśnie taka zacofana nietolerancja, zaściankowość i złośliwość wynikająca ze strachu i nienawiści przed nieznanym. Nieznanym bo właśnie twój argument o rozmnażaniu(w kontekście napiętnowania i niechęci do homoseksualistów) jest z dupy wzięty i potwierdza nieznajomość tematu albo skrajną ignorancję.



1. Spokojnie, panie obrońco, bo popuścisz i partner się ucieszy.
2. Zaściankowość to ulubione słowo nowoczesnych lewaków, patrz Ty.
3. "argument o rozmnażaniu(w kontekście napiętnowania i niechęci do homoseksualistów) jest z dupy wzięty" , "z dupy" to są argumenty Twoje, jeśli łapiesz o czym mówie
Zgłoś
Avatar
yogi04 2012-08-06, 22:59 2
Szczerze, pedały mi nie przeszkadzają. A niech się tam kochają i cisną w czoko jak to lubią. Ale do cholery niech nie wychodzą z tym na ulicę i niech się z tym tak nie obnoszą jakby to było normalne. Po drugie domaganie się homoseksualistów o adopcję dzieci- bezsensowne. Takie dziecko miałoby zniszczone życie. Jeżeli chcą mieć dzieci, to niech sami je sobie zrobią ;D.

I jeszcze do tego nagrania. Pan Biedroń sam pokazał jak bardzo jest nietolerancyjny przerywając wypowiedź pana z którym dyskutował. Gdyby był tolerancyjny to wysłuchał by argumentów tego pana i przedstawił odpowiednie kontrargumenty.

Przepraszam za błędy i nie zwięzłość tekstu, jestem śpiący i zmęczony
Zgłoś
Avatar
homerkules158 2012-08-06, 23:14
Chuj mu w dupę pedrylowi jebanemu.... Chociaż nie on by pewnie tego chciał, spalić ta kurew pedalską !!!
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-07, 0:31
homoseksualne zachowania zwierząt
Haters gonna hate
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-08-07, 0:36 1
Tolerancja ma swoje granice. Małymi kroczkami pedały zyskują coraz więcej, coraz bardziej społeczeństwo ich akceptuje, coraz więcej mają obrońców... W końcu dojdzie do tego, że będą normą, wyborem.
Czasem trzeba przerwać ten łańcuch tolerancji i powiedzieć stanowcze NIE.
Pedofile też zakładają ruch legalizacji, chyba gdzieś w Holandii. No i co, może im też pozwalajmy? Może obniżmy najpierw wiek graniczny do 12 lat, potem do 10ciu... Potem zmniejszmy kary... I cel będzie osiągnięty. Dokładnie w taki sposób działają pedałowcy. Już Biedroń w sejmie, już ustawy chcą przegłosowywać, już na ulicach coraz tego więcej. Oni już zaczęli. My skończmy!
A potem skończmy z jebanym kościołem i w końcu ten kraj będzie choć trochę normalniejszy.
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-08-07, 10:09 1
dobra jest pedałem... ale ksiądz jest pedofilem
Zgłoś
Avatar
Martinez1976 2012-08-07, 20:28
Panowie, trochę dystansu i myślenia poproszę, bo dyskusja zdaję się choć trochę poważna.
Po pierwsze - jestem przeciwko kościołowi, jako bandzie nierobów, która w XXI wieku potrzebna jest, jak lampy oliwne, co nie zmienia faktu, że jak ktoś chce księdza słuchać, to proszę bardzo. Tak rozumiem wolność wyboru. Nie odmawiałbym też księdzu wiedzy o małżeństwie, nie trzeba być piłkarzem, żeby być trenerem. Gość zwykle nasłuchał się od ludzi tyle, że na niejedną książkę by starczyło i sądzę, że wiedzę może mieć sporą. Małżeństwo to wszak nie tylko seks, a im kto dłużej żonaty, tym wie to lepiej.
Po drugie - homosie nauczyli się perorować wciąż te same teksty i z nimi nie ma dyskusji, bo jak można wytłumaczyć facetowi, który lubi ruchać innych facetów, że źle robi? Argumentów nie przyjmie i tyle. Żadnych małżeństw i żadnych adopcji! To patologia, zaraz małżeństw z trupami (już jest precedens!), zwierzętami (tak samo!!!) i dziećmi (wiadomo...) będą chcieli. W ramach niszczenia rodziny, która jest fundamentem społeczeństwa odkąd człowiek zlazł z drzewa. Po co? Żeby jej nie było, niech dzieci wychowywało państwo, a nie rodzina, która często tak haruje, że nie ma czasu już na nic. Dla czego? Bo o rodzinę dbasz i jej bronisz, jak trzeba rzucisz się z nożem, a za obcych ludzi? Już niekoniecznie i "elity" na to liczą.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-08-07, 23:57
strzelil focha i wyszedl do kuchni
Zgłoś