18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
salmonellas 2012-08-06, 12:18 78
Nie znam gościa, ale widac typowa pizda z fohem.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-08-06, 12:18 1
Jak mnie jego ruchy wkurwiają biedroń dupek.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-08-06, 12:19 21
Nie chce gadać to chuj mu w dupę.

Chociaż... nie nie, jeszcze by się tam wrócił.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-08-06, 12:20 18
No kurwa przyznawać się kto dał się ogłupić i zagłosował na to gówno?
Zgłoś
Avatar
a................y 2012-08-06, 12:24 1
pedełe jebane

szkoda ze nie ludzi takich w tv co powiedza jak ktos strzela " no ty wypierdalaj i tak nikt cie tu nie chce"
Zgłoś
Avatar
fun88 2012-08-06, 12:25 8
Jak budowa człowieka może przeszkadzać przy założeniu rodziny...
bicz plis!
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2012-08-06, 12:40 47
Nie lubie tego pedała Biedronia, ale szkoda ze tak szybko spierdolil. Argumentacja kościola na tematy rodziny, sexu, pedalstwa itp jest tak zajebista, ze az sie noz w kieszeni otwiera. Swoja droga rozpierdalajace jest jak taki ksiezulek, czerpiacy swoja "wiedze" z chuj wie czego uchodzi za eksperta. Równie dobrze możnaby wziac zula spod sklepu jako fachowca NASA w dziedzinie lotow miedzygalaktycznych ...
Zgłoś
Avatar
nisanosa 2012-08-06, 12:42 5
@tupolej

Ja głosowałem na Ruch Palikota. Chciałem rozłączenia państwa z kościołem.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-08-06, 12:45 7
Żeby być poprawnym politycznie, ujmę to tak: Zanieczyszczona odchodami część rowerowa.
Zgłoś
Avatar
Tomszczak 2012-08-06, 12:50 96
jak oglądam takie filmy to tak sobie myślę, że Breivik i Holmes stanowili by zgrany duet w budynku Sejmu.
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2012-08-06, 12:52 61
dr_dex napisał/a:

Nie lubie tego pedała Biedronia, ale szkoda ze tak szybko spierdolil. Argumentacja kościola na tematy rodziny, sexu, pedalstwa itp jest tak zajebista, ze az sie noz w kieszeni otwiera. Swoja droga rozpierdalajace jest jak taki ksiezulek, czerpiacy swoja "wiedze" z chuj wie czego uchodzi za eksperta. Równie dobrze możnaby wziac zula spod sklepu jako fachowca NASA w dziedzinie lotow miedzygalaktycznych ...



Tacy "księżulkowie" to często wykształcone osoby ,magistrowie czy doktoranci , nie zaprasza się do telewizji typowego batmana który jedyne co robi to chodzi po kolędzie i prawi kazania z ambony. Ksiądz nie występuje tam prywatnie ,ale jako przedstawiciel i obrońca pewnych wartości ,to oczywiste ,że będzie argumentował swoje przekonania opierając się np. na Biblii czy katechizmie. Jak ksiądz idzie na studia np. socjologiczne czy jakiekolwiek inne to uczy się z tych samych książek co osoby świeckie ,więc nie pierdol ;D
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2012-08-06, 13:05 17
wyrwiszmat88 napisał/a:



Jak ksiądz idzie na studia np. socjologiczne czy jakiekolwiek inne to uczy się z tych samych książek co osoby świeckie ,więc nie pierdol ;D



to skoro ucza sie z takich samych ksiazek to czemu pierdola takie glupoty ?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-08-06, 13:07
wyrwiszmat88 napisał/a:



Tacy "księżulkowie" to często wykształcone osoby ,magistrowie czy doktoranci , nie zaprasza się do telewizji typowego batmana który jedyne co robi to chodzi po kolędzie i prawi kazania z ambony. Ksiądz nie występuje tam prywatnie ,ale jako przedstawiciel i obrońca pewnych wartości ,to oczywiste ,że będzie argumentował swoje przekonania opierając się np. na Biblii czy katechizmie. Jak ksiądz idzie na studia np. socjologiczne czy jakiekolwiek inne to uczy się z tych samych książek co osoby świeckie ,więc nie pierdol ;D



Wiesz jakby pierdolił to by dupą ruszał A tak na poważnie, wiem ze to co napiszę to się nie będzie kupy trzymać, bo każdy wie jak jest u nas z men in black czytać księżulkami...Jak może być ksiądz ekspertem w dziedzinie w której teoretycznie nie powinien mieć żadnej wiedzy, tzn w sprawach seksu. Nie ważne czy mowa tu o homusiach czy hetero ludziach. Inna sprawa, że połowa z nich jeździ na kurwy a druga połowa z nich schyla się po mydło
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-08-06, 13:24 20
wyrwiszmat88, ale chyba przyznasz, że ksiądz pouczający ludzi o małżeństwie, rodzinie, seksie i tego typu sprawach to tak jakby ktoś, kto grał w symulator latania wypowiadał się o pilotowaniu prawdziwego samolotu. Wiedzę teoretyczną niby ma, ale praktycznie to w dupie był i gówno widział.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie