18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
HAL-9000 2012-08-06, 13:58 11
@BongMan - wypowiedz się wprost - pedał zasrany. Pedałów nie lubie i nie zaakceptuje. Kleru to swoją drogą. Ale ludzie, kler nie jest rakiem który toczy nasze społeczeństwo tak jak homoseksualizm, zmniejszając dla przykładu wskaźnik przyrostu. No kurde, bądźmy szczerzy, w ujęciu większości nauk jest to dewiacja i skrzywienie, koniec kropka.

A co do tego czy ktoś głosował na RP czy też nie... To bez znaczenia, tak jak pozostałe partie, po dopchaniu się do koryta, położyli na większość swoich wyborców chuja, ale chyba w najtandetniejszy sposób.
Zgłoś
Avatar
lubie_lizac_sobie_jaja 2012-08-06, 14:01 8
Jebać tam, ważne, że biedroń się zesrał i nie mogąc kontrargumentować faktów oficjalnie spierdolił do budki ruchu chujokota. Szkoda, że nie stało się to w innej stacji, podczas programu o większej oglądalności niż ten tutaj.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-08-06, 14:18 15
Ciota strzeliła focha. I co kurwa bliżej mu do faceta czy do baby ?
Ani tego ruchać jak baby ani takiemu zajebać jak facetowi.

Do gazu razem z żydami.
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-06, 14:25 1
@up.
Jeszcze pizda na koniec "Ojcze"powie.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-08-06, 14:58 1
Będę tolerował pedałów dopiero wtedy jak oni sobie sami zrobią dziecko.
Zgłoś
Avatar
Keijiro 2012-08-06, 15:21
chuj mu w dupe albo nie ...
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2012-08-06, 15:22 3
fantomasik napisał/a:


Jak może być ksiądz ekspertem w dziedzinie w której teoretycznie nie powinien mieć żadnej wiedzy, tzn w sprawach seksu.



dr_dex napisał/a:


to skoro ucza sie z takich samych ksiazek to czemu pierdola takie glupoty ?



BongMan napisał/a:

wyrwiszmat88, ale chyba przyznasz, że ksiądz pouczający ludzi o małżeństwie, rodzinie, seksie i tego typu sprawach to tak jakby ktoś, kto grał w symulator latania wypowiadał się o pilotowaniu prawdziwego samolotu. Wiedzę teoretyczną niby ma, ale praktycznie to w dupie był i gówno widział.



moja wypowiedź odnosi się tylko do tej konkretnej sytuacji na filmiku ,co do wywodów księży na temat rodziny itp. to oczywiste ,że wiedzę mają czysto teoretyczną i nauczają według światopoglądu który reprezentują a nie własnego doświadczenia zapomniałem dodac ,że nie lubię skurwysynów ,żeby ktoś nie pomyslał ,że ich bronię
Zgłoś
Avatar
antek025 2012-08-06, 16:11 2
no i dobrze, wypierdalaj pedale!!
Zgłoś
Avatar
Kaczorek18 2012-08-06, 16:18
a jebał go pies
Zgłoś
Avatar
daf098 2012-08-06, 16:22 7
BongMan napisał/a:

Żeby być poprawnym politycznie, ujmę to tak: Zanieczyszczona odchodami część rowerowa.



przy Twoim rowerze pewnie siodełko
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-08-06, 16:23
Kurwa, zauważyliście że wszystkie lesby i pedały jak się ich dojedzie tak konkretnie argumentem to się obrażają, wychodzą idą do innej telewizji i twierdzą że zostali niewysłuchani i ich zdanie się nie liczy?
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-08-06, 16:26
ktoś powienien mu wpierodlić
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2012-08-06, 16:26 3
daf098 napisał/a:



przy Twoim rowerze pewnie siodełko



Ty swoje odkręcasz cwaniaczku ?
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-08-06, 16:26 2
Wkurwiają mnie wykształciuchy, co jadą po księżach, a to przecież też ludzie... Kto powiedział że każdy ksiądz to cnotka niewydymka? Przecież nie ma takie selekcji... Osobiście, mimo różnicy zdań, znam i szanuję kilku, wiem też, że swoje w życiu przeżyli i mogą niektórym powiedzieć takie historie np. o seksie, że niejeden z Was po ich usłyszeniu wpadłby w depresję i nie mówię tu o pedofilach. Oczywiście nie chodzi tylko o tą jedną sprawę... Wydaje mi się, że mają prawo do głoszenia swoich poglądów, tak samo jak Biedroń, tylko że on woli fochy strzelać. Z tego co ja się orientuję, to żaden z uczących Was w czasach liceum biolog nie prowadził nigdy sekcji zwłok, a mimo opowiadał o ludzkim ciele, przykłady można mnożyć. Zaden fizyk nie widział wielkiego wybuchu, albo czarnej dziury, a mimo takie rzeczy miały/ mają miejsce... Więc mówienie, że oni nie mają pojęcia o czym mówią jest głupie i świadczy o ograniczeniu umysłowym autora...

Muszę to pisać zawsze jak temat polityki/kościoła wejdzie: Nie jestem ani katolikiem, ani pisowcem, więc sobie darujcie.
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-08-06, 16:27
Mój kumpel gej spotakł kiedyś tego pedała w knajpie dla homo. A że był już najebany to zebrał się na odwagę podszedł do niego z piwem, wylał mu całe na ryj i dojebał: wstyd mi za Ciebie, pedale. Biedroń z koleżkami ciotami opuścili lokal.. nie wiem czy ze strachu czy focha jebnął.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie