18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
prof. Matolewicz 2012-08-06, 16:27
Rozumiem, że pedalstwo brzydzi, ale chuj innym do tego co takiemu Biedroniowi wsadzają w dupę? Nawet jeżeli to jest nienaturalne.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-06, 16:33 2
nisanosa napisał/a:

@tupolej
Ja głosowałem na Ruch Palikota. Chciałem rozłączenia państwa z kościołem.



Tak tak, już powiedz że chciałeś legalizacji związków homoseksualnych
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-08-06, 16:37
Pedroń się obraził.Jakie to smutne
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-08-06, 16:48 3
Ależ tu jest pierdolenia. Czuje się jak w burdelu.
Uważam, że w tym momencie pan Biedroń się właściwie zachował ponieważ zaczęła się argumentacja w stylu "budowa człowieka jest taka a taka dlatego rodzinę może tworzyć tylko kobieta+mężczyzna+ich własne rodzone potomstwo". Otóż to nie jest jedyny model rodziny. Rodziną można już nazwać dwoje ludzi w związku jeśli sami takiego terminu w stosunku do ich związku używają: "jesteśmy razem, bardzo się kochamy i uważamy się już za rodzinę". I niekoniecznie muszą to być osoby różnych płci. Dwie zakochane w sobie kobiety również mogą tworzyć rodzinę. Poza tym jeśli ktoś chce mieć dziecko, a nie może bo któryś z partnerów jest bezpłodny albo są tej samej płci to zostaje przecież jeszcze adopcja.
Od razu zaznaczam, że Biedronia całkowicie nie popieram. Np. jest on za demokracją, a ja jej nie znoszę. Mam odmienne poglądy od niego ale tutaj przyznaje mu rację.

Ps. Wiem, ze zostanę shejtowany przez "jedynych prawych i sprawiedliwych" -nawet jeśli się ze mną zgadzają w czymś(bo skrytykowanie kogoś kto obstaje za czymś mało popularnym jest takie trendy, dżezi etc.)- ale tak mi się nudzi, ze postanowiłem się udzielić. Chciałem dodać łyżeczkę miodu do oceanu ekskrementów.

Ps. 2 Co to za program i który odcinek?
Zgłoś
Avatar
FoxD 2012-08-06, 16:48 2
No niby się nie powinien obrażać ale ma rację. Wyjebali z argumentem opóżnionym że aż dupa boli. Wkurwia mnie ton tego brodatego niedorozwoja, aż mnie nosi.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-06, 17:08 6
Czemu jeszcze nikt nie napisał, że bycie pedałem i bycie księdzem to zasadniczo względem ogółu takie samo wynaturzenie?
Zgłoś
Avatar
Machol 2012-08-06, 17:19 1
Oj tam, może mieć swoje zdanie i nie chcieć słuchać zdania innych.

...ale po chuj się pcha w takim razie do programu gdzie z góry wie, iż będzie się toczyć dyskusja? Co on myślał, że pedałka nikt nie tknie bo będzie dyskryminacja, co sprawi że będzie mógł pierdolić do woli a reszta go słuchać? Kurwa, jak na to patrzę, to jest dla mnie duży dzieciak, który był hołubiony przez rodziców i przekonywany o swojej wspaniałości. Kompletnie niedojrzały i nieprzystosowany do życia. On nie jest homosiem, on po prostu nie wyrósł z etapu "chłopcy ok a dziewczynki są be".
Zgłoś
Avatar
Z................m 2012-08-06, 17:44
Zgłoś
Avatar
robson101 2012-08-06, 17:49
jednym pociągiem z murzynami do afryki go wysłać
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-08-06, 17:58
Jeżeli strzelanie fochów na media to specjalność gejów, wiadomo już czemu nasi kibole takiego focha na TVN strzelają.
Jarek i jego drużyna też.
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-08-06, 17:59
Wyobrażacie sobie tego pedała, jako polityka, który ma za zadanie wynegocjować korzystną umowę handlową, dla naszego kraju?
Zgłoś
Avatar
Zjuq 2012-08-06, 18:03 12
Już 2 pedałów zlokalizowanych na forum (przynajmniej 2).
Co do Panów z postów wyżej, argument o fizjologii jest opóźniony?
Chciał bym zobaczyć jak długo by ludzkość przetrwała jak by były same pedały. Nie macie ani jednego argumentu aby przebić to że jesteście od nas uzależnieni. Pedalstwo to choroba i ułomność a rodzinka gejowska to jak 2 osoby bardziej pogłębiające się w swojej chorobie. Wy chcecie dzieci? Nikt wam ich nie da byście im psychike popsuli. Takie dziecko ma większe szanse na zostanie jednym z was. To jest zrobienie krzywdy niewinnemu dziecku. Skoro uważacie to za takie naturalne, "nowoczesne" to zróbcie sobie dzieciaka, wtedy będziecie akceptowani. A tak to obnosić się z tym tylko w swoim domu bo nas to brzydzi.
Zgłoś
Avatar
E................n 2012-08-06, 18:17 3
A to biedron nie wie kurwa, że nie zajdzie w ciąże jak będzie ładowany w dupsko?
Zgłoś
Avatar
LooC 2012-08-06, 18:19 3
Kurwa mać, natura tak zbudowała każdy ziemski organizm by mógł on zapewnić przetrwanie swojemu gatunkowi. Niefartownie dla pedałów rozmnażamy się nie poprzez pączkowanie czy inne sposoby, a poprzez zapłodnienie samicy przez samca więc niech tak zostanie na wieki wieków amen.

Podsumowując: homoseksualizm zagraża przetrwaniu gatunku homo sapiens.

Ja pierdolę, po co ja to pisze...
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-08-06, 18:19 5
@ Zjug
Kobiety mogą mieć dzieci bez udziału mężczyzn, nazywa się to partenogeneza. Facet teoretycznie też może się sklonować bez udziału kobiety.
Z całego twojego postu przebija strach przed tym, że sam mógłbyś zostać gejem. Jeżeli uważasz, że to zaraźliwe, musisz być bardzo niepewny swojej męskości. Ja sam jestem żonatym heterykiem, ale lubię tę kulturę gejowską. Nie od rzeczy pochodzi od "gay" - "wesoły", "radosny". Wrzuć na luz, nie bądź takim wielkim tropicielem ciot, bo właśnie chodzi, żeby się nie ukrywali. Chyba, że lubisz tak sobie rozkminiać, kto jest ciotą, jak to jest być ciotą, dlaczego tak źle być ciotą. Słowem: mieć alibi, żeby przez cały dzień myśleć o seksie z innymi facetami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie