18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Tak oto właśnie wygląda tolerancja wg. feministek i ich lewackich chłoptasiów. Wczoraj jako kontrmanifestacja pojawiła się grupa dziewczyn z środowisk konserwatywno-narodowych, głosiły one poglądy antyaborcyjne i antyfeministyczne, niektóre z nich zostały lekko pobite, a ich plakat został zniszczony. Paradoks tego zdarzenia polega na tym, że kilka minut wcześnie te same feministki krzyczały jak to kobiety są bite i poniżane przez mężczyzn, a jak lewacy zaatakowali grupę Kobiety dla Narodu, to wszystko jest ok. Można nie zgadzać się z ich poglądami antyaborcyjnymi, można nie być tak religijnym jak one, ale żeby uderzyć jakąś dziewczynę za poglądy, to za to należy się ostry wpierdol Teraz wyobraźcie sobie co by się stało w mediach, gdyby jakaś feministka (bo kobietą nazwać nie sposób) została uderzona przez mężczyznę na manifie. Dziękuję i dobranoc.

Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-03-11, 23:28 1
Cała ta szopka pokazuj jedno, najskrajniejsze poglądy wygłaszają zazwyczaj młodzi (studenci), którym się nudzi. Normalni ludzie w tym czasie odpoczywają po tygodniu pracy albo odsypiają imprezy, wkuwają przed kolejnym tygodniem nauki lub spacerują, ale z grubsza mają wyjebane na 2 bandy nieskładnie drące ryja. Face it!
Zgłoś
Avatar
carOla 2013-03-11, 23:28
Kuriki, a jak zabezpieczenia zawiodą, to wiadomo było, że istnieje takie ryzyko. Z mojej strony to tyle.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-03-11, 23:31
carOla napisał/a:

Kuriki, a jak zabezpieczenia zawiodą, to wiadomo było, że istnieje takie ryzyko. Z mojej strony to tyle.



Zwyczajne niekorzystanie z wyjścia ewakuacyjnego. Ale co kto lubi
Zgłoś
Avatar
carOla 2013-03-11, 23:39
Kuriki, dokładnie, co kto lubi i jaką odpowiedzialnością się wykazuje.
Zgłoś
Avatar
sgt_badyl 2013-03-11, 23:49 1
wypierdalać z gazetą polską, pseudo-niezależne media o kapitale pisowskim. Chuj mnie obchodzą te feministki i pedały, ale co tym drugim pedałom z czarnym banerem przeszkadza ta aborcja? Każdy powinien sam o sobie decydować
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-03-11, 23:57
dobrze to przemyśleli politycy! Podzielić Polaków na mniejsze i większe grupy za pomocą mediów, które będą zwalczać siebie nawzajem. Wtedy nikt na władzę nie pójdzie. Wszędzie słyszę narzekanie i ciągłe kłótnie, a nikt nic nie robi.

Nawet tutaj, na sadisticu, połowa narzeka, druga połowa pierdoli kłócąc się między sobą.

Za niedługo z tej Polski nic nie zostanie.

Demokrację w obecnej sytuacji trzeba niestety obalić, bo nie służy Polakom, jak widać. Trzeba powołać rządy specjalistów, niech ratują ten kraj.
Technokracja jedyną drogą obecnie.
Zgłoś
Avatar
szalonyziomm 2013-03-12, 0:13
Statystycznie każda z nic powinna pierdolnąć się w łeb
Zgłoś
Avatar
Okash 2013-03-12, 0:37
Tander napisał/a:

Ja nikomu nic takiego nie przykleiłem.
Możesz mi pokazać w moich komentarzach takie hasło?



Tander... ja nie pisałem tego do Ciebie, ba, nawet nie przeczytałem ani jednego posta tutaj.
To był zwyczajnie komentarz do filmiku i jakby zgodzenie się z tym co mówiła dziewczyna w ciemnych okularach pod koniec.
Zgłoś
Avatar
Gimbo 2013-03-12, 7:54
Polska nie jest demokratycznym krajem, trzeba sobie to uświadomić.
Polska jest krajem postkolonialnym.

Jeżeli w najbliższym czasie ludzie nie zaczną myśleć i działać, to niedługo znowu Polska zniknie z mapy świata. Możecie się z tego śmiać, ale kiedyś wejdziecie na Sadistica i wspomnicie gości, którzy przed upadkiem Polski ostrzegali. Wtedy będzie już za późno.
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-03-12, 13:28
typowa hipokryzja lewackich ścierw... walcz z nietolerancyjnością nie tolerując osób mających swoje zdanie...
Zgłoś
Avatar
guvi 2013-03-12, 15:51
uookie napisał/a:

jak nie nie nawidze lewactwa


tak jak słownika i języka ojczystego ?
Zgłoś
Avatar
argoh 2013-03-12, 22:16
guvi napisał/a:


tak jak słownika i języka ojczystego ?


Zapomniałeś zacząć od wielkiej litery.
Zgłoś
Avatar
edi90wnr 2013-04-18, 3:21
baal2000 napisał/a:

czemu tam nie ma pyta.pl?

była pytka
Zgłoś