18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Tak oto właśnie wygląda tolerancja wg. feministek i ich lewackich chłoptasiów. Wczoraj jako kontrmanifestacja pojawiła się grupa dziewczyn z środowisk konserwatywno-narodowych, głosiły one poglądy antyaborcyjne i antyfeministyczne, niektóre z nich zostały lekko pobite, a ich plakat został zniszczony. Paradoks tego zdarzenia polega na tym, że kilka minut wcześnie te same feministki krzyczały jak to kobiety są bite i poniżane przez mężczyzn, a jak lewacy zaatakowali grupę Kobiety dla Narodu, to wszystko jest ok. Można nie zgadzać się z ich poglądami antyaborcyjnymi, można nie być tak religijnym jak one, ale żeby uderzyć jakąś dziewczynę za poglądy, to za to należy się ostry wpierdol Teraz wyobraźcie sobie co by się stało w mediach, gdyby jakaś feministka (bo kobietą nazwać nie sposób) została uderzona przez mężczyznę na manifie. Dziękuję i dobranoc.

Zgłoś
Avatar
uookie 2013-03-11, 19:30 45
jak nie nie nawidze lewactwa
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-03-11, 19:32 33
Ja pierdolę spalić to w pizdu lewaki zawsze srają ogniem po prawicowych manifestacjach. Skoro więc odpalanie flar i rzucanie petard na marszach, to sprawka "bydła", to ja się pytam jak nazwać te suki? Dlaczego wasze lewackie media nic o tym nie poinformowały?
To coś złego, żeby bronić wartości moralnych? A tym bardziej czy to jest coś aż tak złego żeby zaraz kogoś atakować?
Dobry lewak to martwy lewak.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-03-11, 19:52 4
uwielbiam jak sa takie sytuacje to nagle ludzie zapominaja o slangu gimbazy i zaczynaja madrze gadac, te zdania i slowa mhmhmh.
a tak w ogole jestez za aborcja gdy dziecko zostalo splodzone przez gwał, muzlumanow i do 3 tyg od zapołodnienia(komorka jajowa dobiła do portu i cos sie niby rozwineło) naprzykład wpadka.
Jestem tez za abrocja do 3 miesiaca gdy dziecko ma urodzic sie z downem albo innymi chorobami i zaburzeniami.
Kiedyś byłem przeciw w ogole aborcji ale kurde wkoncu jestesmy zwierzetami, stworzyla nas przyroda. Kiedys to byli tylko silni ludzie bo jak ktos sie rodzil z jakimis powiklaniami to umieral, naturalna selekcja kurwa.
ostatnio sobie tak pomyslame dlaczego w ameryce jest tyle tych sprinterow(pomijając to ze maja inne wlokna miesniowe) i w ogole duzo dobrych czarnych w sensie wielcy, wysportowani itp. Pomyslalem wtedy o niewolnictwie i transporcie ich z afryki do USA. Kurde wtedy umierali najslabsi a dotrwali najsilniejsi - to byla wtedy kurwa selekcja a nie teraz widzimy jakis kurwa dresów 40kg+ albo rude huje
Zgłoś
Avatar
szpila_forever 2013-03-11, 20:18 4
Bo Wy nic nie rozumiecie.

Jak Kali ukraś Krowa, to dobrze.
Jak Kalemu ukraść Krowa to źle.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-03-11, 20:27 10
Jak mnie to wkurwia...

Jedna i druga strona pierdoli takie farmazony, że tylko iść w pizdu i się pochlastać.

Jak kobieta chce usunąć ciążę to nie powinno się jej zabraniać tego i wyzywać od morderczyń bo do ciężkiej cholery to ciężarna kobieta decyduje czy chce urodzić- własne, prywatne kurwa, a nie publiczne- dziecko, które np jest wynikiem gwałtu czy zwyczajnej wpadki.
Zabranianie kobietom aborcji pachnie kretyńskim lewactwem i jest zwyczajnym, niepotrzebnym wtykaniem nosa w nie swoje sprawy.
Jeszcze trochę i ludzie wzorem Cejrowskiego będą nawoływać do nienawiści wobec lekarzy przeprowadzających aborcję.
A to, że kobiety czasem umierają przy aborcji to normalne bo to jest zabieg wiążący się z pewnym ryzykiem ale to ryzyko zostało podjęte przez kobietę i to jest wyłącznie jej sprawa.

A te feministki nie lepsze. Na cholerę tak pierdolą o tych kobietach bitych przez partnerów?
Istnieją odpowiednie organy do których skrzywdzone kobiety mogą się zgłosić i poprosić o pomoc, a feministki nie muszą się tak nakręcać. Prawda jest taka, że jak kobieta jest bita i chce by partner więcej jej nie uderzył to zwyczajnie odejdzie od damskiego boksera, a takie dziewczyny, które są na to zbyt głupie albo nie wyobrażają sobie życia bez bicia przez partnera bo taki wzorzec im się zakodował w główkach i je zwyczajnie ciągnie do facetów, którzy je będą bić to już jest ich zafajdana sprawa i feministki powinny się odpierdolić.

Misje sobie kurwa mać znaleźli. Z jednej strony moralizatorscy idioci, którzy zamiast po prostu głosić swoje poglądy to zabraniają aborcji i ojej ojej ci którzy są za aborcją to mordercy blah blah blah.

Za to z drugiej strony feministki ujadają i wykrzykują hasła o wyzwoleniu kobiet.

Ogarnięta kobieta wie sama co dla niej dobre i sobie poradzi. Nie potrzebuje do tego awanturujących się i bełkoczących od rzeczy hord baranów, bezmyślnie głoszących zwyczajnie głupie hasełka o charakterze moralizatorskim i zakazującym aborcji czy o kobietach zniewolonych co to je trzeba spod jarzma uwolnić.

Podsumowując...

Zajęli by się sobą, uspokoili, pilnowali swoich tyłków i mieliby kilka zmartwień z głowy.

Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-11, 20:32 4
Ja osobiście mam w dupie te wszystkie manifestacje. Do niczego nie prowadzą, a tylko paraliżują miasta. Nie biorę udziału w żadnych mam to w dupie. Niech się fanatycy lewacy, prawacy, tolerancyjni, nietolerancyjni zajebią w pizdu. Miejsca pracy się nie zwolnią, bo tylko nieroby mają na to czas, a przynajmniej bezrobocie spadnie i zasiłków nie będą im dawać.
Zgłoś
Avatar
Majesty 2013-03-11, 20:53 3
Tak to właśnie wygląda w sytuacji, której pewne jednostki nie mają co ze sobą zrobić. Pierdoli się po prostu w głowach z braku obowiązków i przychodzą do głowy takie durne pomysły jak walka z wiatrakami ...
Zgłoś
Avatar
IchigoX12 2013-03-11, 20:57 2
Kurwa kobiety które zmarły podczas/po przeprowadzeniu aborcji, to mi przykład. Jak ludzie się poddają wszelakim operacjom, to najpierw są im przedstawiane wszystkie wersje zdarzeń co się może stać, i jeżeli się na to zgadza, to podpisuje dobrowolnie papier i idzie na stół. Tak samo winno być w przypadku usuwania ciąży. Kobieta przyjmuje do wiadomości wszelakie okoliczności które mogą wystąpić, rozmyśla czy na pewno tego chce, i po wyrażeniu pisemnej zgody dopiero przeprowadzają zabieg
Zgłoś
Avatar
PaCeKiTeHaCe 2013-03-11, 22:16 1
nawet nie włączam tego, tolerancje depczę butem numer 44... i pół
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-03-11, 22:17 1
zajebać lewusów
Zgłoś
Avatar
b................0 2013-03-11, 22:20 2
czemu tam nie ma pyta.pl?
Zgłoś
Avatar
jinrey 2013-03-11, 22:20 6
nic z tego nie rozumiem... nie rozumiem kto jest lewakiem, kto prawicowy, a kto po środku. Ja tu widzę wszędzie bydło, które jak na bydło przystało nie potrafi się zachować.
Zgłoś
Avatar
atha 2013-03-11, 22:22 3
Jak mnie już to wszystko wkurwia w kraju jebie się wszystko w tempie zatrważającym a na ulicach zamiast wiszących trupów zajebanych skurwysynów jebiących nas w dupsko coraz bardziej i coraz mocniej panoszą się tylko pedały z postulatami przyzwolenia na jebanie się gdzie popadnie w dupska albo feministki chcące yyy... czego one właściwie kurwa chcą?

Polacy, rodacy i rodaczki weźcie się wreszcie za jakąś rewolucję czy coś a nie siedzicie na dupach przed kompami jak ja. Chętnie się przyłącze tylko niech ktoś kurwa zacznie. Musimy ujebać kutasy jebiącym nas skurwysynom bo samo stękanie że boli tylko ich podnieca.
Zgłoś
Avatar
Sledziu_w 2013-03-11, 22:22
Nieważne, czy to człowiek, czy pedał... ale żeby bić kobietę?
Upierdoliłbym takiemu ręce i zabetonował odbyt.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie