18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Czy mamy jeszcze jakiś wpływ na bezpieczeństwo naszych dzieci? Czy w Polsce za kilka lat też nie będziemy mogli spokojnie przejść ulicą? Krótki filmik o tym, czym kończy się tolerancja dla tych, którzy najbardziej jej oczekują.
Jeśli nie wzmocnimy NASZYCH wartości, rodziny, pokoju, niedługo my, kobiety, będziemy musiały chować się w burkach, a na samo wspomnienie o Wigilii, czy Wielkanocy Polacy będą huśtać się na sznurkach zaciśniętych na gardłach.

Zgłoś
Avatar
Atreyu 2012-11-15, 2:13
Cóż. Jak dobrze że Polska to kraj ludzi dobrych. Nie ma takich rzeczy.
Nie ma kradzieży, nie ma gwałtów, morderstw.
Więzienia świecą pustkami, nikt nie czuje do nikogo wrogości.
Prawdziwi Polacy i katolicy nie skaczą sobie do gardeł nawzajem.

Chcecie dbać o przyszłość, a o to co jest teraz, jaka Polska jest teraz nie zadbacie?
Dlaczego mam się bać islamistów, skoro rodowici Polacy potrafią być niewiele lepsi?
Oczywiście nie wszyscy, ale zdarzają się tacy i nikt nie zaprzeczy.
Kogo mam się w Polsce teraz obawiać, skoro większość osób w więzieniach ma prawicowe poglądy?

Zresztą pewnie większość z Was miała kontakt z Arabem ograniczony do pytania "jaki sos" i osobiście żadnych imigrantów nie znacie. Ja znam dwóch - nie z Holandii, ale z UK. Jeden jest dodatkowo gejem [takie combo, dla niego to pewnie strzał w tył głowy za sam fakt że żyje?]. I co? Nico. Gej normalny, nie odróżnisz od "nie geja". Ciemniejsza karnacja. Nie walczą z religią, a swojej nie promują. Ubierają się jak inni. Pracują w dużych firmach, nie kradną, nie biją, nie gwałcą, płacą podatki i nie żyją na zasiłku. Można? Można. Normalni ludzie, nie robiący krzywdy innym - wrzuceni do worka z patologicznymi odszczepieńcami. W końcu macie zdanie że WSZYSCY emigranci są źli i tacy sami. Sam kolor skóry i religia koduje wrogość do rdzennych mieszkańców? Nie zawsze.

PS: Pewnie zaraz się posypią wyzwiska. Nie zdziwiło by mnie to. Lewak, czerwony itd. - otóż rozczaruję. Nie. Oczywiście jestem za karaniem przestępców i to jak najsurowszym, a także przeciwny "pijawkom" żyjącym z zasiłku i nie szukającym pracy - ale tu wobec wszystkich tak samo.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-11-15, 2:19 1
@up Nic się nie posypie, mieszkasz sobie w uk to sobie mieszkaj, my rozmawiamy o Polsce i sprawach naszego kraju, gówno większości z nas obchodzi, czy poznałeś fajnych arabów, gejów etc. Nie chcemy w Polsce mieć takich "przyjemności". Wolę jak okradnie mnie Polak, niż arab, tak, brzmi to głupio, ale kraj to nie tylko miejsce z którego wyruszasz na podbój zmywaków w Anglii, kojarzysz słowo OJCZYZNA? To za tą ziemię Twoi przodkowie przelewali krew walcząc z czerwoną hołotą, Niemcami, arabusami i to tutaj winni żyć prawi ludzie, szanujący historię i obyczaje. Nie chcę śmierdzących allahuakbarów, którym zależy na skolonizowaniu, zabraniu kraju, wtrąceniu naszych kobiet do haremów i ścięciu nam łbów. Nawet taki potulny gość od kebabów zapewne zagłosowałby za szariatem, a nie swobodą. Więc nie pierdol.

"W Polsce by dostali, w Polsce by nie przeszło" Pierdolicie jak potłuczeni. Każdy kto mieszka w dużym mieście zna jakieś grupki cyganów, które są w istocie bezkarne. W jednym domu mieszka z 20 chłopa i nie fikniesz im, bo nawet jak wlejesz jednemu, to potem masz po prostu skończone życie w okolicy. Policja też za dużo nie zrobi, może przyjadą, pouczą, a Tobie w przedziwnych okolicznościach ktoś na drugi dzień zbije szybę w samochodzie. Nie pierdolcie mi więc, że jak to brudne ścierwo sprowadzi się do Polski, to będą "pilnowani" JEDYNYMI grupami, które mogłyby pogonić tą zarazę są Ci, którzy szli 11 listopada i to NIE z "prezydętem", tylko w prawdziwym patriotycznym marszu. Nawet Ci, których wyzywacie od bydła, bo starli się z policją. To właśnie oni pomogą wam, kiedy napadnie na was taka grupka brudnych islamskich kurew.
Zgłoś
Avatar
mareczekzip 2012-11-15, 2:21
Skurwysyny jebane.
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2012-11-15, 2:38 1
We Włoszech bywa podobnie, ale nie aż tak. Francja ma grubo wjebane, nie mówiąc już o Hiszpanii.

Jebane ścierwo! Zajść taką watahę i napierdalać. Nie to, że przestraszyć. Napierdalać tych gnoi aż im się oranżada z pielgrzymki do mekki odbije. Nakurwiać ten bezkarny ryj, aż się odwidzi Europa. Żeby takie dupeczki młode napadać dla zabawy, to już kurwa przesada. To są NASZE DUPECZKI!
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2012-11-15, 2:39 1
Szoqn napisał/a:

Wolę jak okradnie mnie Polak, niż arab, tak, brzmi to głupio


Może to zabrzmi głupio, ale ja wolałbym żyć w państwie gdzie nikt mnie nie będzie okradał.
Szoqn napisał/a:

mieszkasz sobie w uk to sobie mieszkaj


Jestem Polakiem, jestem Patriotą, mieszkam w Polsce, szanuję tradycję i do czasu aż ktoś mnie nie okrada, albo nie integruje w moje sprawy to szanuje także innych ludzi i ich poglądy/tradycje/kulturę.

Do czasu aż ktoś nie jest nastawiony do mnie wrogo - to ja też nie jestem. Jestem za promowaniem własnej kultury i tradycji, nie za deptaniem cudzej. Jestem Patriotą, nie nacjonalistą. Uszanuj to.
Szoqn napisał/a:

To właśnie oni pomogą wam, kiedy napadnie na was taka grupka brudnych islamskich kurew.


A w Polsce kto Cię dziś może napaść?

Kto pomoże gdy zamiast "brudnych islamskich prostytutek", napadnie Cię w Polsce grupa rodowitych czystych Polaków? Widziałem na własne oczy w Polsce, w jednym z większych Polskich miast sytuację [to nie atak na Polaków Patriotów, tylko opis sytuacji] gdzie podchmielona grupa łysych gości z szalikami na twarzach zaatakowała trójkę ludzi [w tym jedną kobietę] na przystanku tylko dlatego że jeden z tej trójki nie odsunął się jednemu z sympatycznych panów z drogi...

Tępić przestępczość, bandytów - jak najsurowiej. Walczyć z takimi przypadkami z jakimi walczy ten temat...ale ktoś tu chyba zapomina że pobicia itd. mamy w Polsce i bez obcokrajowców, a pod względem przestępczości nie jesteśmy w szarym ogonie [nawet względem zachodniej] Europy.
Zgłoś
Avatar
komandoklucha 2012-11-15, 2:42
tak w ogóle to bym wypierdolił do doła 50%ludzi znajdujących się na terenie polski i w chuju bym miał czy jest jebanym cyganem, polskim wieśniakiem, allachakbarem, kitajcem czy chujwieczym
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2012-11-15, 2:42
A ja myślę, że za jakiś czas Chrześcijanie się wkurwią (ci z zachodu) i będą robić czystki w imię religii A tak poważniej to zauważcie, że już Breivik (nie w imię religii, ale z pobudek nacjonalistycznych) zadziałał. A Hitler??? W końcu będzie tych arabów/muzułmanów (bo nie każdy to arab) tak dużo, że powstanie konflikt na większą skalę. Zamieszki, a może i nowa wojna...

Najgorsze, że dla wielu muzułmanów to kraje typu Niemcy, czy Holandia to już ich dom, ich ojczyzna itp.

Podsumowując... cieszmy się, że mamy trochę skośnookich i innych Azjatów zamiast Turków tak jak Niemcy... Azjata jest pracowity, nie jest fundamentalistą, nie ma konfliktów religijnych... Odizolować zupełnie na pewno się nie da.

A właśnie tak btw. za sprowadzanie takich arabów powinniśmy podziękować naszym mądrym kobietom, które przywożą ten towar z Egiptu, Tunezji itp. i dają im w gratisie kartę stałego pobytu w EU. Autentycznie znam dwa przypadki takich pustych niuń, co właśnie tak zrobiły...
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2012-11-15, 2:46
@komandoklucha.

A to jest ciekawa teoria. Wyrzucić wszystkich "złych", pamiętając że i wśród Polaków są czarne owce/zwyrodnialcy, jak i wśród obcokrajowców osoby zasymilowane i pozytywnie nastawione do Polski i Polaków.

@up.

Breivik jest mordercą. Ciul mnie obchodzi czy działał w imię Boga, Honoru czy Ojczyzny. Przyszedł z karabinem i strzelał do dzieci/młodzieży, nie stanowiącej dla jego życia zagrożenia.

Żeby bronić Polski, Ojczyzny w sytuacji zagrożenia, pierwszy chwyciłbym za broń, ale egzekucja bezbronnych osób - które nie były wobec niego agresywnie nastawione, a miały tylko inne poglądy... Cóż, skutek odniósł odwrotny. Bardzo połączył środowiska lewicowe w Norwegii, a marsze przeciwko temu co zrobił przebijały zdecydowanie ten ostatni nasz Polski. Oczywiście dał też "iskrę" ludziom o podobnych poglądach do niego, ale ideologicznie jako dla całego narodu uzyskał skutek przeciwny do zamierzonego.
Zgłoś
Avatar
komandoklucha 2012-11-15, 2:54
co do przywożenia arabów z egiptu to znam przypadek sędzi sądu okręgowego, która przywiozła z wakacji takie coś
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-11-15, 2:59 1
Atreyu napisał/a:


Może to zabrzmi głupio, ale ja wolałbym żyć w państwie gdzie nikt mnie nie będzie okradał.



Ja oczywiście też, ale nie oszukujemy się, nie znajdziesz kraju czystego sumienia. Twoje zdanie jest jednak głupsze, bo państwo samo z definicji jest tworem okradającym obywateli, których jedyną obroną jest konstytucja.


Atreyu napisał/a:


Jestem Polakiem, jestem Patriotą, mieszkam w Polsce, szanuję tradycję i do czasu aż ktoś mnie nie okrada, albo nie integruje w moje sprawy to szanuje także innych ludzi i ich poglądy/tradycje/kulturę.



A ja nie szanuję poglądów, tradycji i kultury islamskiej. Pewnie jako jedyny w tej dyskusji przeczytałem przekład koranu. Przy każdym trudnym fragmencie wydawca zalecał dopytać o sens u lokalnego przywódcy duchowego, bądź dawał odwołania. Te trudne fragmenty dotyczyły przeważnie gwałtów na dzieciach, paleniu kobiet przez mężów, za to, że nie oddała się "prorokowi", kamieniowaniu za dawanie wody innowiercom w jasyrze i inne takie. Islamiści żyją w szariacie, ich religia jest prawem, obowiązuje i kształtuje życie każdego z nich, dopóki są absolutną mniejszością, to udają, że są pokojowo nastawieni.

Atreyu napisał/a:


Do czasu aż ktoś nie jest nastawiony do mnie wrogo - to ja też nie jestem. Jestem za promowaniem własnej kultury i tradycji, nie za deptaniem cudzej. Jestem Patriotą, nie nacjonalistą. Uszanuj to.



To pojedź do krajów islamskich i zacznij nauczać o tym co teraz napisałeś, o szanowaniu poglądów, tradycji kultury. Zobaczysz kim są ci, których tradycję i kulturę chcesz szanować u nas. Trwa wojna, choć nikt nie strzela. Krew przelana jest w ratach, teraz przegramy wojnę, a nasze wnuki za to zginą. Wiem, możesz myśleć, że ja z kolei jestem pomylonym nacjonalistą, ale naprawdę święcie wierzę, że nie możemy w żaden sposób wpuścić islamu do naszego kraju

Atreyu napisał/a:


A w Polsce kto Cię dziś może napaść?

Kto pomoże gdy zamiast "brudnych islamskich prostytutek", napadnie Cię w Polsce grupa rodowitych czystych Polaków? Widziałem na własne oczy w Polsce, w jednym z większych Polskich miast sytuację [to nie atak na Polaków Patriotów, tylko opis sytuacji] gdzie podchmielona grupa łysych gości z szalikami na twarzach zaatakowała trójkę ludzi [w tym jedną kobietę] na przystanku tylko dlatego że jeden z tej trójki nie odsunął się jednemu z sympatycznych panów z drogi...

Tępić przestępczość, bandytów - jak najsurowiej. Walczyć z takimi przypadkami z jakimi walczy ten temat...ale ktoś tu chyba zapomina że pobicia itd. mamy w Polsce i bez obcokrajowców, a pod względem przestępczości nie jesteśmy w szarym ogonie [nawet względem zachodniej] Europy.



Masz rację, nasze sprawy załatwiajmy u siebie, kłopot w tym, że takich imigrantów nie można karać za występki, nie mają przeważnie stałych dochodów, stałego miejsca zamieszkania, a jeśli zgłosisz sprawę, to ich społeczność zacznie Cię ścigać, tak jak obecnie jest z cyganami, ALE CYGANÓW JEST MAŁO i nie są ekspansywni. Wiem o co Ci chodzi, rozumiem co masz na myśli, ja też bardzo chciałbym żyć w pokojowym świecie, gdzie nikt nikogo nie napada, uczymy się od siebie, czerpiemy pozytywy z inności, wszelkie spory rozstrzygamy merytorycznie, wyciągamy z nich nauki...ale tak się nie stanie. Widzisz, nawet jako nacjonalista nie jestem bezpodstawnym antysemitą [potrafię odróżnić Polaków pochodzenia żydowskiego od żydów] ani rasistą [dopóki żyją uczciwie, płacą podatki, uczą się języka i historii], tym bardziej nie tępię homoseksualistów [jeśli oni nie zaczynają wkraczać w moje życie], ale islamu nie zaakceptuję, nie ma siły by ktoś nas zmusił do tolerancji w tej sprawie. Naszym[Twoim i moim] interesem jest to, by zatrzymać ich na granicy i pokazać im palcem gdzie mają iść ze swoją tradycją i kulturą - do ciapalandów, pod ostrzał izraelskich dział.
Zgłoś
Avatar
poyebany 2012-11-15, 3:48
dlatego zawsze przy sobie noszę kastet, jeśli dojdzie do takiej sytuacji nigdy nie jestem obojętny raz w łeb dla każdego i po sprawie, nawet dla kobiet.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2012-11-15, 3:54
Szoqn napisał/a:

A ja nie szanuję poglądów, tradycji i kultury islamskiej. Pewnie jako jedyny w tej dyskusji przeczytałem przekład koranu.


Ja czytałem Biblie. Nie całą, ale też masz tam ciekawe fragmenty o karaniu śmiercią wobec różnych występków.
Cytat:

Ktokolwiek cudzołoży z żoną bliźniego, będzie ukarany śmiercią i cudzołożnik, i cudzołożnica.


Cytat:

Ktokolwiek złorzeczy ojcu albo matce, będzie ukarany śmiercią: złorzeczył ojcu lub matce, ściągnął śmierć na siebie


Cytat:

Człowiek, który pychą uniesiony nie usłucha kapłana ustanowionego tam, aby służyć Panu, Bogu twemu, czy też sędziego, zostanie ukarany śmiercią. Usuniesz zło z Izraela.


Cytat:

Po około trzech miesiącach doniesiono Judzie: "Twoja synowa Tamar stała się nierządnicą i nawet stała się brzemienną z powodu czynów nierządnych". Juda rzekł: "Wyprowadźcie ją i spalcie!"


Też masz coś o paleniu kobiet, a to są teksty które weszły do oficjalnego kanonu, bo Pismo Święte to w sumie składanka wielu tekstów - z czego na przestrzeni wieków trochę poleciało. Apokryfy itd. Były i o wiele ciekawsze rzeczy. Tyle historii.

Oczywiście tak jak piszesz, trzymanie się zasad religijnych [ślepe], jest w krajach Arabskich dużo silniejsze niż choćby u katolików, ale wśród emigrantów nie ma takiego fanatyzmu w kwestii zabijania, kar itd..

Ogólnie fanatyzm jest szkodliwy w każdej religii, jest duża różnica:
- między "Mocherem pod Krzyżem" z małym podręcznym krzyżem w ręku który służy...do uderzania strażnika miejskiego [sytuacja kuriozalna, ale autentyczna], a typowym Polakiem-Katolikiem.
- między żydem ortodoksą w Izraelu z pejsami, a biznesmenem judaistą z Ameryki.
- między fanatykiem terrorystą z licencją pilotażu i pasami szahida chcącym zrobić świętą wojnę niewiernym, a takim współczesnym arabem w dżinsach który jest "wierzący ale nie praktykujący".

Dwójka Arabów o których pisałem wcześniej to akurat Irakijczycy. W ojczyźnie rzeczywiście zasady są dość fanatyczne, ale nie wszędzie żyje się ściśle według Koranu. Natomiast tam gdzie mieszkają trzymają się "standardów Europejskich". Jedna żona, normalne traktowanie kobiet. To w co wierzą i jak się modlą to już ich osobista sprawa. Już odcinając się od nich, bo chyba są trochę zbyt "normalni" do tego przykładu. Nie sądzę mimo wszystko żeby akurat Ci co emigrują za pracą do Europy, stanowili najbardziej konserwatywną [i fanatyczną] część ich społeczeństwa. Ci najgroźniejsi siedzą w jaskiniach, a nie szukają pracy u "niewiernych". Zresztą takie totalne "narzucenie" Islamu w Europie trudno sobie wyobrazić mi osobiście nawet przy bardzo mocnej "wielokulturowości". W krajach arabskich są mniej i bardziej religijne stronnictwa, różne sceny polityczne, bardziej fanatyczne i mniej. Nie jest to religijny monolit który wchłonie Europę, tak jak i Europa przy masowych emigracjach [fantastyka] w drugą stronę nie mogła przekonać by ich do Chrześcijaństwa.

Co do reszty posta, pozwolisz że odniosę się później. Godzina nie sprzyja dyskutowaniu.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
krzychu_set 2012-11-15, 4:11
Żeby zrozumieć w czym tkwi problem muzułmanów w Europie, trzeba nieco pobyć w środowisku gdzie jest ich sporo. Co może powiedzieć ktoś, kto nie wychylił nosa z Polski i tak naprawdę nie natknął się na islam? Mieszkam w Londynie gdzie są na każdym kroku i ciągle manifestują swoją religię.

Niedawno kolega wsiadł do autobusu i otworzył paczkę "Pork Scratchings" (coś w stylu skwarków) i spokojnie zaczął jeść. Kierowcą autobusu okazał się muslim w swoim tradycyjnym religijnym ubraniu. Zatrzymał autobus i kazał koledze wyjść tłumacząc, że spożywając wieprzowinę w jego obecności obraża jego uczucia religijne. Po odmowie wezwał policję i kolega został odwieziony radiowozem. Takich przypadków jest tutaj mnóstwo. Obraza uczuć religijnych działa w jedną stronę. Ale czy my możemy się czuć urażeni gdy oni nam narzucają swoje wartości? Gdy się sprzeciwimy, nazywane jest to rasizmem.

Na koniec taki dowcip, choć jest w nim wiele prawdy:

Jaka jest różnica między nowym Polakiem w Londynie a rasistą?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. 2 tygodnie.

Sprawdziłem, prawda.
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2012-11-15, 9:41
dlatego zawsze ze sobą mam to
img189.imageshack.us/img189/3042/pakakrtka.jpg
Zgłoś
Avatar
asia566 2012-11-15, 9:56
jak by mogli to by jej głowe obcieli allah akbar
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie