18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Czy mamy jeszcze jakiś wpływ na bezpieczeństwo naszych dzieci? Czy w Polsce za kilka lat też nie będziemy mogli spokojnie przejść ulicą? Krótki filmik o tym, czym kończy się tolerancja dla tych, którzy najbardziej jej oczekują.
Jeśli nie wzmocnimy NASZYCH wartości, rodziny, pokoju, niedługo my, kobiety, będziemy musiały chować się w burkach, a na samo wspomnienie o Wigilii, czy Wielkanocy Polacy będą huśtać się na sznurkach zaciśniętych na gardłach.

Zgłoś
Avatar
Moja_Pani 2012-11-15, 12:25
@Atreyu, rozumiem Twoje stanowisko. Też znam jednego Muzułmanina, jest kapitalnym człowiekiem, uwielbiam długie rozmowy z nim, wykształcony, inteligentny, od kilku lat w związku z moją ciotką, której wcale nie każde chodzić w burce, ani czytać Koranu.
Sama, podczas wielkiej nagonki na islamistów sięgnęłam po Koran, żeby zrozumieć ich religię. I przyznam szczerze, że byłam zafascynowana! Kilka tygodni chodziłam jak naćpana szczęściem, uduchowiona... Przesłanie Koranu jest takie samo jak Biblii - mamy się wzajemnie kochać i szanować.

Problemem jest jego nadinterpretacja i fanatyzm. O ile do normalnych muzułmanów nic nie mam, to odłamów fanatycznych się boję - a właśnie takie najczęściej stosują politykę dżihadu i szariatu.
Zgłoś
Avatar
ziomx123 2012-11-15, 15:05
Cholera jaka szkoda że nie znalazł się tam jakiś Polak albo Ruski (bo wiatraki to głównie nażelowane pizdy) który wpadłby tam i wpierdolił całej tej brudnej gówniarzerii wtedy byłoby co oglądać!
Zgłoś
Avatar
gregor87 2012-11-15, 17:10
pierdolone kundle z południa, powinno się ich sterylizować, żeby się zaraza nie rozmnażała
Zgłoś
Avatar
JemZupe 2015-09-29, 21:09
Cześć, co sądzicie o średniowiecznych krucjatach w tle wydarzeń z Europy? Może przydało by się zrobić powtórkę z historii i pozbyć się problemu, a może dalej tolerować narzucanie nam swojej kultury i obyczajów.

Co o tym myślicie?
Zgłoś
Avatar
AgenTom 2015-09-29, 21:11
Hmm, no jakby nie patrzeć krucjaty to domena chrześcijan. Wtedy to nawet do wyprawy dziecięcej się posunęli.
Zgłoś
Avatar
SaBuPL 2015-09-29, 21:12
Moim zdaniem krucjata to nie najgorszy pomysł, ale jednak nie humanitarny. Są inne rozwiązania tego problemu.
Zgłoś
Avatar
AgenTom 2015-09-29, 21:13
Ale jakiego problemu? Że świat nie jest jednolity i inne kultury śmieją mieć inne wierzenia? Nie nazwałabym tego problemem. I zarówno krwawe i przymusowe nawracanie na islam, jak i na chrześcijaństwo są wykroczeniem przeciwko prawom człowieka.
Zgłoś
Avatar
JemZupe 2015-09-29, 21:13
Problem jest w tym, że narzucają nam swoje wierzenia.
Zgłoś
Avatar
komik234 2015-09-29, 21:14
Skoro w tematyce Krucjat jesteśmy, polecicie jakieś gry, filmy o tej tematyce? Jeśli chodzi o islamizację europy to nie mam zdania, nie spotkałem nigdy żadnego muzułmanina.
Zgłoś
Avatar
AgenTom 2015-09-29, 21:14
No właśnie piszę, że narzucanie wiary przez którąkolwiek ze stron jest złe.
Z gier polecam Crusade Online, całkiem fajna produkcja
Zgłoś
Avatar
JemZupe 2015-09-29, 21:15
Również polecam Crusade Online, grałem i naprawdę przyjemna gierka.
Tutaj łap link do niej: dogry. pl/crusade-online/
Zgłoś
Avatar
komik234 2015-09-29, 21:15
Dzięki, zobaczę ją. Ciekawe czy mi się spodoba.
Zgłoś
Avatar
SaBuPL 2015-09-29, 21:16
Z gier jeszcze na upartego Assasins creed, ale nie jestem pewny. Wracając do tematu, przyjeżdżanie do kogoś do kraju i narzucanie komuś swojej kultury jest złe, tak samo jak tolerowanie tego. Jakby ktoś u mnie w gościach źle się zachowywał po prostu wyrzuciłbym go z domu. Dlaczego tak nie zrobią kraje gdzie są problemy z muzułmanami?
Zgłoś
Avatar
AgenTom 2015-09-29, 21:17
Bo tego wymaga poprawność społeczna co jest najłagodniej ujmując chore. Tylko dlatego, że jesteś "biały" nie możesz nic złego powiedzieć o osobach innego koloru skóry, bo uznają to za rasizm. Szkoda, że działa to tylko w jedną stronę.
Zgłoś
Avatar
JemZupe 2015-09-29, 21:17
Zgadzam się w 100%.
Zgłoś