18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
Czy mamy jeszcze jakiś wpływ na bezpieczeństwo naszych dzieci? Czy w Polsce za kilka lat też nie będziemy mogli spokojnie przejść ulicą? Krótki filmik o tym, czym kończy się tolerancja dla tych, którzy najbardziej jej oczekują.
Jeśli nie wzmocnimy NASZYCH wartości, rodziny, pokoju, niedługo my, kobiety, będziemy musiały chować się w burkach, a na samo wspomnienie o Wigilii, czy Wielkanocy Polacy będą huśtać się na sznurkach zaciśniętych na gardłach.

Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2012-11-14, 20:32 23
wzmocnić to musimy jedynie granice,nienawidzę islamskiego ścierwa (nie jestem katolikiem,ani innym) to jest chora religia.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-14, 20:34 62
rasizm i antysemityzm to cnota w tych czasach
Zgłoś
Avatar
loki1811 2012-11-14, 20:40 8
Pierdolone arabusy , powinny wysadzić sie wszyscy od razu a nie na raty i jeszcze normalnych ludzi atakować
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-11-14, 20:40 4
U nas w Holandi jest rasizm i nietolerancja, dzień w dzień przychodze do kasy i na odchodnę mówię do otulonej w te śmieszne, muzułmańskie chusty Pakistanki "Fuck u kleine teef"!
Zgłoś
Avatar
chlop 2012-11-14, 20:48
mieszkam koło Amsterdamu i widzę co dzień te MAROKAŃSKIE BYDŁO które mam ochotę rozstrzelać , a do nas się dopierdalają że pijemy że to że tam to .... A co mamy robić jak się w Europie czuje jak w Maroko
Zgłoś
Avatar
m................d 2012-11-14, 20:58 13
W Polsce jedna taka akcja i nigdy więcej nie wyszliby na ulice.
Zgłoś
Avatar
madej200 2012-11-14, 21:00 1
cyklon B wszystko przyjmie:)
Zgłoś
Avatar
meuterlitz 2012-11-14, 21:16 1
Obudź się Polsko! Byle nie za późno.
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-11-14, 21:28 1
Polsce NA RAZIE to nie grozi. Ale na zachód jest już za późno. Mieszkam w Niemczech zachodnich, warto wiedzieć, że dopóki muslimków jest mało, to są mili i cipowaci. Ale jak jest więcej, to się zaczyna... Skrócić ich o łeb.
Zgłoś
Avatar
vizo 2012-11-14, 21:33
pozabijał bym skurwysynów i bez tego filmu
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-11-14, 22:12 1
zawsze gdy widze takie filmiki zastanawiam sie czy jakbym byl swiadkiem takiej sytuacji to czy bym zareagowal, ale pewnie huja bym zrobil ...
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-11-14, 22:57 10
Ja tam bym zareagował
Ale ja jestem pojebany.

Ja mam wrażenie, że Polska od bardzo kurwa dawna była cholernie tolerancyjna i przyjmowała wszystkich, którzy do niej przyjeżdżali, a oni raz na jakiś czas pokazywali, jak pięknie można dać komuś w dupę od środka.

Antysemityzm Polaków? Po części prawda. A dlaczego? Już od potopu szwedzkiego Żydzi pokazali, że mają w dupie Polaków i będą u nas mieszkać, ale jak będzie jakiś problem, to będą kolaborować z wrogiem. I robili to. Większość tego typu emigrantów również. A Polska dalej tolerancyjna, mam wrażenie że po prostu w tych nowoczesnych czasach, gdy wszyscy kojarzą mniej więcej historię Polacy się domyślają, że ludzie z zewnątrz to nie są mili goście chcący być normalnymi Polakami i żyć polskim życiem.

Arabów bym wyrzucił od razu tam skąd przyszli.
Ale takich, którzy potrafią nasz język, kształcą się, pracują, starają się być POLAKAMI zatrzymałbym.

Problem polega na tym, że oni tak jak i Żydzi nie zamierzają się zasymilować, przyjadą i zaczną nam robić swój burdel u nas. I wtedy mam nadzieję że ci wszyscy skini, co to się u nas kręcą pokażą że potrafią się do czegoś przydać.
Zgłoś
Avatar
Don 2012-11-14, 23:06 2
Czytam co piszecie, zgadzam się z wiekszością rzeczy.
Chodzi tutaj o jedną "drobną" rzecz, o deklaracje praw człowieka, taki ciapak i jego rodzina przylatuje powiedzmy do tej Holandii, pierwsze co robią po przylocie to złożenie wniosku o azyl tymczasowy. Ale jeszcze przed tym, oraz przed ich przylotem również składają pismo że w ich kraju grozi im śmierć itp. Mamy już ciapaków wylądowali, czekają, w trakcie ich czekania na azyl państwo musi im zapewnić warunki do życia m.in. dom i pieniądze. Gdy już dostaną azyl składają na wize z pozwoleniem na prace/edukacje cokolwiek co zapewni im brudnym dupskom dostęp do pieniędzy państwowych. A gdy wiza im się kończy to albo składają wniosek na nową albo siedzą nielegalnie.
Zgłoś
Avatar
artis1990 2012-11-15, 1:57 1
Jeszcze przyjdą takie czasy, że każdy biały Anglik, Francuz czy obywatel innego zachodnioeuropejskiego kraju będzie szukał azylu w Polsce. U nas jakie prawo by nie było, jakie zasiłki socjalne i jaki to raj dla nich by nie był to i tak naród ich konsekwentnie będzie przekonywał aby wypierdalali. Tutaj nikt ich protestów nie wysłucha. W Polsce ich się będzie po prostu eliminować, i bardzo kurwa dobrze!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie