18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Avatar
Stachu Wichura 2009-10-28, 12:51 1
to Milionerzy lecą jeszcze w tv? (nie oglądam tv)
Zgłoś
Avatar
Reporterek 2009-10-28, 13:57
mateyko44 napisał/a:

beznadziejny ten koles jest zal.pl



trochę za bardzo kozaczy ale jest konkretny..

ale niech mi ktoś ku#wa wytłumaczy co za debil wymyślił i po co reszta debili powtarza zwrot "żal.pl" bo tak domyślam się mateyko44 chciał napisać..

mateyko44 napisał/a:

beznadziejny ten koles jest zal.pl



Facet trochę za bardzo kozaczy ale jest konkretny i niema ochoty słuchać bez przerwy czy jest czegoś pewien, skoro jest.

I jeszcze jedno.. niech mi ktoś wytłumaczy co za debil wymyślił zwrot"żal.pl" bo tak domyślam się chciał napisać mateyko44 oraz po co cała reszta debili jak w.w. użytkownik używa tego zwrotu..

ręce opadają..
Zgłoś
Avatar
Czerew 2009-10-28, 15:08 1
Koleś poprostu wie czego chce a nie pierdolony prowadzacy gra w swoje gierki psychologiczne, a moze tak, a moze nie jestes pewien czy nie? jest odpowiedz i ją zaznacz
Zgłoś
Avatar
Oskarek 2009-10-28, 16:04
"I jeszcze jedno.. niech mi ktoś wytłumaczy co za debil wymyślił zwrot"żal.pl" bo tak domyślam się chciał napisać mateyko44 oraz po co cała reszta debili jak w.w. użytkownik używa tego zwrotu..
"

Juz Ci mowie Jakies 3 lata temu jak bylem w liceum no moze 4 poszedlem na impreze gdzie byla taka tam dziewczyna zainteresowala sie mna no i po kilku godzinach poszlismy do lozka ale nie sie ruchac tylko polezec Niby sie do mnie dobierala ale byla pijana jak bela i skonczylo sie na czyms tam no nie bede opowiadal po kilku dniach napisal do mnie jej chlopak na gg ze mnie zabije bo go zdradzila ze mna a ja odpisalem tylko żal.pl a on napisal nie uzywaj zwrotow ktore moja dziewczyna wymyslila!!! wiec to ona wymyslila i do niej pretensje
Zgłoś
Avatar
vectroos 2009-10-28, 16:25
Oskarek napisał/a:

"I jeszcze jedno.. niech mi ktoś wytłumaczy co za debil wymyślił zwrot"żal.pl" bo tak domyślam się chciał napisać mateyko44 oraz po co cała reszta debili jak w.w. użytkownik używa tego zwrotu..
"

Juz Ci mowie Jakies 3 lata temu jak bylem w liceum no moze 4 poszedlem na impreze gdzie byla taka tam dziewczyna zainteresowala sie mna no i po kilku godzinach poszlismy do lozka ale nie sie ruchac tylko polezec Niby sie do mnie dobierala ale byla pijana jak bela i skonczylo sie na czyms tam no nie bede opowiadal po kilku dniach napisal do mnie jej chlopak na gg ze mnie zabije bo go zdradzila ze mna a ja odpisalem tylko żal.pl a on napisal nie uzywaj zwrotow ktore moja dziewczyna wymyslila!!! wiec to ona wymyslila i do niej pretensje



Uwiodła mnie Twoja wypowiedz... naprawdę to takie interesujące ze az brak słow na lepszy komentarz...
Zgłoś
Avatar
mesiash 2009-10-28, 17:48
co za baran
"no są jakieś drużyny footballu amerykańskiego w polsce, nie wiem ile, ale poziom jest żałosny"

on ma jakąś rodzinę, ale jest brzydka? wiedza duża, inteligencja pewnie też, ale co z tego jak gość jest ...
Zgłoś
Avatar
Oskarek 2009-10-28, 18:41
vectroos napisał/a:



Uwiodła mnie Twoja wypowiedz... naprawdę to takie interesujące ze az brak słow na lepszy komentarz...



wiem trudno zrozumiec ironie
Zgłoś
Avatar
johnyzlampy 2009-10-28, 22:53
Do gazu z takimi, ostatecznie i nieodwracalnie
Zgłoś
Avatar
A................e 2009-10-28, 23:02
wiecie co, to ja juz wole zeby ten Facet ciągle powtarzał "ostatecznie i definitywnie" niz jak juz ktoś tu zauwazył, ciagle ten cymbał mowił 'a na pewno, a moze co innego, a moze to a moze kurwa tamto jebamto" ;/
chuj ze kozaczy, koles leci jak burza nie zajmuje innym czasu. Jakbyscie tam czekali na swoją kolej gry, to byscie sie modlili zeby sie sami tacy trafiali.
Zgłoś
Avatar
d................e 2009-11-03, 2:04
Sarah Kerrigan napisał/a:

Milionerzy

Wiedziałam, że informatycy są dziwni ale żeby aż tak?



Aha.. Jeśli ktoś jest inny - ma inny charakter, inne poczucie humoru i generalnie - dysponuje IQ wyższym od doniczkowej stokrotki, to jest dziwny? Ciekawe..

Cytat:

Facet trochę za bardzo kozaczy


Nie wiem, czy "kozaczy".. Wali prosto z mostu, nie udaje kogoś, kim nie jest, nie uśmiecha się jak dureń do kamery, ma strategię którą się kieruje.. A że nie ma facjaty Brad'a Pitt'a - jeno brodę i okulary?

Cóż. Brad Pitt pozbierał by klamoty na kisielu.
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-11-04, 0:52
Jakby ktoś znalazł dokończenie rozgrywki pana Tomasza Radki, to proszę o dodanie do tego tematu
Zgłoś
Avatar
Nikumarekko 2009-11-04, 21:59 3
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-11-05, 1:34 1
Nikumarekko, dzięki wielkie.
W sumie to też próbowałem ten filmik tu wrzucić z patrz.pl, ale miał trochę za duży rozmiar.
Na tym forum jest temat z gratulacjami, Tomasz Radko to TRad.
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-11-05, 1:42 1
yarzapp sam chcialem wrzucic ale 32 mega mnie zniechecilo (pamietam jak sie pytales o to ) no ale jak widac powyzej juz nie trzeba kombinowac z patrz.pl
rozsmieszyl mnie jeden z komentarzy z tego forum:

"Z ciekawości zerknąłem na ilu forach już się rozpisują o Tomaszu i nawet o nim mówią na sadistic.pl"
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-11-05, 2:29 1
Hehe, na forumbridge.pl wypowiada się sam zainteresowany
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie