18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Tomek Fachowiec
turkowizorka • 2012-09-08, 15:04
Filmik instruktażowy pokazujący jak profesjonalnie kołkuje się styropian na elewacji domu. Tomek ma fach w rękach- prawdziwa złota rączka Tylko trochę skromny

Zgłoś
Avatar
znavca 2012-09-09, 0:37
siateczka na szybkości i to jest majster!
Zgłoś
Avatar
krzychu6 2012-09-09, 0:56
Przy takim niskim domu wystarczy użyć kleju do styropianu. Z resztą wystarczyłoby kołkować tylko w narożnikach płyty i też byłoby dobrze.
Zgłoś
Avatar
hugh 2012-09-09, 1:33 2
Ja osobiście jestem za 2 kołkami sam pracowałem na ociepleniach właśnie domków jednorodzinnych i 5 kołków to stanowczo za dużo zważywczy że wydatek na całe ocieplenie był by bez sensu bo przez kołki ściana bardziej narażona jest na zimno pozostaje tylko tyle ze elewacja ładnie wygląda a nie o to chodzi w ocieplaniu prawda, poza tym mniej kołków mniej kleju 5 zł więcej w kielni a i tak ocieplenie to nie tanie rzeczy.
Zgłoś
Avatar
krzychu6 2012-09-09, 1:43
@up masz rację, tworzą się mostki termiczne i przy kołkowaniu taką ilością sama izolacja zaczyna tracić sens. Poza tym obecnie nie trzeba ocieplać styropianem, tylko wystarczy użyć tynku termoizolacyjnego. Ja osobiście przy takim domku stawiałbym na klej do styropianu.
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2012-09-09, 12:37
szkoda że się z tej grzędy nie zjebał przynajmniej byłoby smiesznie. styropian na pewno nie spadnie tak jest "oszczelany"
Zgłoś
Avatar
Bogusław Łęcina 2012-09-09, 16:11 1
Fuszerka, ja bym im pokazał jak się to robi.
Zgłoś
Avatar
Novik 2012-09-09, 17:53
co gość najebał tych kołków jego dom jego sprawa
Zgłoś
Avatar
kcm 2012-09-19, 19:48
na jego miejscu bym mu tak wypierdolil ze jego morda by wygladala jak po ostrzale altyleryjnym
Zgłoś