18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
jodamasta 2012-04-13, 21:30
Warszawa bez korków... IMPOSSIBRU!!!
Zgłoś
Avatar
anatomopatolog 2012-04-13, 23:24 1
3m napisał/a:

Pierdzielicie bez sensu Już na początku pochwalił nasz kraj więc o co ten hałas? Nie ma teraźniejszej trójki prezenterów, ale oni by pojechali po nas równo ^^ Top Gear z Clarksonem czy bez, piwo się należy.



Oni po wszystkim i po wszystkich jadą, nie oszczędzając nawet siebie nawzajem. Maja poczucie humoru po prostu
Zgłoś
Avatar
Criss91 2012-04-14, 0:27
10:30 - młody Wojewódzki
Zgłoś
Avatar
bingo100 2012-04-14, 1:17
Bardzo mi się ten program podobał. Lubię nowego Top Geara aczkolwiek faktycznie brakuje mi w nim rozsądnych i rzetelnych informacji. Widać, że rynek wymagał wprowadzenia zmian i z programu informacyjnego zmienił się w rozrywkowy.

Istotą tego filmu jest dla mnie to, że mogłem dowiedzieć się czegoś o Warszawie w czasach, kiedy miałem zaledwie rok, poznać opinię obcokrajowca, nie filtrowaną przez aparat cenzury.

PIWO:D
Zgłoś
Avatar
vass 2012-04-14, 5:40
Parę lat później Polonez, to zawsze był szmelc, nie ma nad czym płakać
Zgłoś
Avatar
errortheory 2012-04-14, 9:07
@up
Pewnie nawet w Poldku nie siedziałeś skoro wypowiadasz się o nim "szmelc". To, że Jeremy nie polubił tego wozu nic nie znaczy - Poldek jest wbrew pozorom dalej dobrym i wygodnym samochodem a zadbane egzemplarze są bardzo mało awaryjne - ale lepiej pierdolić, że poldek to gówno bo wszyscy tak mówią.
Jedyną wadą jest blacha - jak nie była "za młodu" zakonserwowana to ruda ją wpierdala i to jest akurat jego wielka wada - oprócz tego nie ma się do czego dojebać w tym samochodzie.
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-04-14, 10:52
errortheory napisał/a:

@up
Pewnie nawet w Poldku nie siedziałeś skoro wypowiadasz się o nim "szmelc". To, że Jeremy nie polubił tego wozu nic nie znaczy - Poldek jest wbrew pozorom dalej dobrym i wygodnym samochodem a zadbane egzemplarze są bardzo mało awaryjne - ale lepiej pierdolić, że poldek to gówno bo wszyscy tak mówią.
Jedyną wadą jest blacha - jak nie była "za młodu" zakonserwowana to ruda ją wpierdala i to jest akurat jego wielka wada - oprócz tego nie ma się do czego dojebać w tym samochodzie.



cale dziecinstwo przejezdzilem polonezem glownie caro potem caro plus, milo wspominam ten samochod, jednak jak na dzisiejsze juz warunki polonez to lekki szmelc.
Zgłoś
Avatar
Kamyk5011 2012-04-26, 12:55
vass napisał/a:


Tak jak sadol bez Ciebie



Nieznasz mnie więc się nie wypowiadaj.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-04-26, 13:06
W jaki sposób zrujnowali tak nażarte FSO?
Zgłoś
Avatar
ganji 2012-05-14, 17:47
Kto zna tytuł z 4:00 tylko nie na melanżu, ale tego co leci. Dam piffko
Zgłoś