18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lm65 2018-06-04, 12:59 26
Ci się tam bawią, a pół osiedla prądu nie ma.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-06-04, 13:55 3
Piękne- tylko po wuj?
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-06-04, 14:04 1
a prąd pewnie na lewo ciągnie biznesmen.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-06-04, 14:29 6
Zamiast bezpiecznika, pewnie ma przecinak wpierdolony...
Zgłoś
Avatar
andyq 2018-06-04, 15:21 10
lm65 napisał/a:

Ci się tam bawią, a pół osiedla prądu nie ma.



Akurat do tego taka moc nie potrzebna. Pewnie kolesie się bawią transformatorem z mikrofalówki gdzie wyjebali uzwojenie wtórne i zastąpili dwoma zwojami przewodu widocznego na zdjęciu. Można śmiało złapać za 2 końce. Napięcie w granicach 4-8V i wysokie natężenie.

Ktoś pyta po chuj? A no jakiś Janusz może sobie zrobić zgrzewarkę do metalu albo jakiś drechu Sebix może zrobić zajebistą maszynkę do otwierania kłódek i być na osiedlu mistrzem w podpierdalaniu kompotów z piwnic w bloku.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2018-06-04, 16:51 90
Zrobiłem tak ja na filmie. Wyjebało bezpieczniki w mieszkaniu. Więc włożyłem gwoździa. Wyjebało bezpieczniki na klatce. Tam też włożyłem gwoździa. Wyjebało bezpieczniki w pionie. Teraz ja i połowa bloku nie mamy prądu. Ciekawe kiedy dowiedzą się, że to moja wina
Matka wróciła z pracy. Dostałem wpierdol za rozmrożenie zamrażarki. A najgorsze, że babka chyba też była na prąd bo zmarła.
PS
Sprzedam respirator po babce. Nie wiem do czego to służyło.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2018-06-04, 17:39 2
w wojsku tak się kiełbasę smażyło ale narzędzia ? pewnie lewaki jakieś to i sensu nie ma
Zgłoś
Avatar
ProstoWPlecy 2018-06-04, 18:09
Pierwszy post na sadolu

Filmik pochodzi z kanału "Photonicinduction" na youtube
Zgłoś
Avatar
Kickbokser 2018-06-04, 19:11
Te klucze co teraz robią to idzie kurwa zapalniczką stopić
Zgłoś
Avatar
pierdolnik 2018-06-04, 19:55
Spox, generalnie bawią się tak dwa brytolskie zjeby (mało tego jeden złociutki - ma więcej miedzi na głowie niż w całym bloku )
Tu całość

Zgłoś
Avatar
piterrulez 2018-06-07, 0:01
andyq napisał/a:


Można śmiało złapać za 2 końce. Napięcie w granicach 4-8V i wysokie natężenie.



Powodzenia w łapaniu za dwa końce Niskie napięcie o niczym nie świadczy bo można łapać nawet i 100 000V i nic się nie stanie (paralizatory policyjne chociażby) jeśli tylko natężenie tego prądu będzie niskie a sam piszesz, że tu jest wysokie natężenie a to właśnie natężenie prądu zabija. Tutaj jest pewnie kilka tysięcy Amperów a dla człowieka niebezpieczne jest już 30mA
Zgłoś
Avatar
ProstoWPlecy 2018-07-05, 13:27
piterrulez napisał/a:



Powodzenia w łapaniu za dwa końce Niskie napięcie o niczym nie świadczy bo można łapać nawet i 100 000V i nic się nie stanie (paralizatory policyjne chociażby) jeśli tylko natężenie tego prądu będzie niskie a sam piszesz, że tu jest wysokie natężenie a to właśnie natężenie prądu zabija. Tutaj jest pewnie kilka tysięcy Amperów a dla człowieka niebezpieczne jest już 30mA



Masz rację, natężenie zabija, ale zanim pojawi się przepływ prądu to napięcie musi pokonać rezystancję ciała ludzkiego, a kilka voltów tego nie zrobi.
Zgłoś