18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Torbiel włosowa
screamoza • 2021-09-14, 19:45
Siema, wstawiam zdjęcie dzień po operacji (już 3ciej w ciągu kilku lat) usunięcia torbieli. 15 cm wycięte, ale kurestwo lubi się odnawiać...

Torbiel włosowa lub pilonidalna (łac. cystis pilonidalis)[1] – choroba zapalna tkanki podskórnej szpary międzypośladkowej, powstający pęcherz znajduje się w okolicach kości ogonowej. W jego wnętrzu znajdują się włosy, które wyrosły podczas infekcji oraz płyn (ropa) zawierająca obumarłe komórki i płyn tkankowy. Występuje u około 0,7% populacji[2]. Dotyczy głównie osób młodych w przedziale wiekowym od 20 do 40 lat.




2021-09-14, 21:11
Już mam prawie 40 lat. Mnie już nie dotyczy. Martwcie się małolaty. :mrgreen:

2021-09-14, 21:19
Strach wiedzieć ilu zmęczyło do tego... tak czy inaczej, byle do 40 :P

2021-09-14, 21:25
Uśmiech Boryny

2021-09-14, 21:29
Udaj się z blizna do fizjoterapeuty

2021-09-14, 21:30
Nie rozumiem po co to rozchylanie dupy paluchami. Do zdjęcia? Wygląda pedalsko to jakoś.

2021-09-14, 21:31
Wchodzę na Sadola, dupsko męskie na głównej :P Tego jeszcze nie było.

2021-09-14, 21:31
Czy ktoś tu z obecnych wstawiał tutaj kiedyś zdjęcie swojej dupy ?
Tak dla statystyki pytam

2021-09-14, 21:32
Piwa za męska dupę nie dam ale współczuję. Wyglądasz jakbyś na palu siedział z tydzień.

2021-09-14, 21:32

2021-09-14, 21:34
Nie wymyślaj jakiejś torbieli. Po prostu się przyznaj że kolega za ostro cię pojechał w kakao i ci srake rozerwało.

2021-09-14, 21:36
korowiow777 napisał/a:

Nie rozumiem po co to rozchylanie dupy paluchami. Do zdjęcia? Wygląda pedalsko to jakoś.



Lekarka robiła foro żebym zobaczyl jak to wygląda, rozchylila bo w bruzdzie pośladkowej są jeszxze 3 szwy ale takie dupsko spuchnięte że niebwidac dzięki niej możesz terazpodziwiać jej dzielo

Wiewór napisał/a:

Nie wymyślaj jakiejś torbieli. Po prostu się przyznaj że kolega za ostro cię pojechał w kakao i ci srake rozerwało.



Kto?

2021-09-14, 21:38
Też to miałem, masakra ale już się nauczyłem czego unikać. Zauważyłem że największe kurestwo to jak jest ciepło w dupę, z racji tego że jestem Tirowiec no to ciepło było często, ale nigdy już nie odpalam grzania fotela. Od 3 lat mam już spokój, ale poprzednio chyba 5 lat to co roku na wiosnę to mi wychodziło. Byłem parę razy u lekarza, chirurga też zalecał operację ale ja grzecznie na brzuchu L4 i w plejke się grało, chociaż jak mnie kiedyś dopadło pod Cork w UK to myślałem że nie zjadę. Rośnie to z dwa tygodnie, a jak jebnie to ropy tyle że w tdika można lac, współczuję ale wiem co czujesz. Raz mi to starą przebiła nagrzaną igła to dostała jak z cumshota

2021-09-14, 21:42
Thor88 napisał/a:

Też miałem lata temu, wk***iające gówno, swędzi bardziej niż owsiki (chyba ). Kurestwo lubi się odnawiać wyłącznie dlatego że dość ciężko jest je wydobyć w całości, ale jeśli się to uda to ryzyko nawrotu jest znikome, więc jeśli to trzecia operacja w tym samym miejscu to radzę zmienić, nie ma co się męczyć.
Btw: jak to jest świecić owłosionym dupskiem na stronie dla pojebów za kilka wirtualnych browarów?



owsiki sa zajebiste, uwielbiam merchelic sie w dupsku jak swedzi

2021-09-14, 21:44
Niech ci sie dupsko zagoi . Pamietam jak mi drugie serce biło po laparoskopii ( pozostałości gazu w otrzewnej ) . j***ć badtripy maczetami

2021-09-14, 21:45
Miałem to gówno jak młody byłem, może w gimnazjum, myślałem, że to jakiś j***ny pryszcz(w sumie to jest pryszcz, narósł mi przez noc, może 2 dni) i wycisnąłem...k***a tyle ropy to w życiu nie widziałem, szklankami można było wynosić. Kontrolnie byłem u lekarza, ale powiedział, że jak wyciśnięte to ok, ale na przyszłość samemu nie tykać. Nosz k***a do dzisiaj mam tam j***ną bliznę jakby jakiś murzyn mnie rozk***ił