18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
bekora 2024-01-24, 19:54
spodsumowując: ktoś w obcym państwie płaci grosze tubylczym śmieciom za pisanie komentarzy, wręcza stołki za obecność na marszach, darcie ryja i pełne posłuszeństwo, jak psom, i... to działa.

niemcy działają w ten sposób od setek lat i są w tym niedocenionymi mistrzami.

*dlaczego dodałem screena zamiast zacytować? bo coś jest zjebane i nie mogę zacytować tego użytkownika, ani nawet skopiować tu jego komentarza. coś się zepsuło

Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-01-24, 20:18 7
Celebrowanie aborcji itp. to przykład zjebania umysłowego lewaków. Aborcja to ostateczność i żaden powód do dumy. Jak feministki i pizdusie czyli lewary nie chcą mieć dzieci to całym sercem ich popieram i niech się kurwy nauczą antykoncepcji używać
Zgłoś
Avatar
Trunek 2024-01-24, 20:52 1
SkoPio1 napisał/a:

Podsumuję: ktoś zamawia tort i robi zdjęcie, by idioci się podniecali i...
...to działa.
;>



Ludzie się bardziej denerwują na samo zjawisko tępych dzid, niż na konkretną tępą dzidę na zdjęciu.
Więc nawet jeżeli to grafika prowokacyjna, to nic za bardzo nie zmienia.

mariusz3pl napisał/a:

Celebrowanie aborcji itp. to przykład zjebania umysłowego lewaków. Aborcja to ostateczność i żaden powód do dumy. Jak feministki i pizdusie czyli lewary nie chcą mieć dzieci to całym sercem ich popieram i niech się kurwy nauczą antykoncepcji używać



Demograficzna autodestrukcja tych idiotek nie tylko przyczyni się do ograniczenia długofalowej obecności tej patologii w społeczeństwie, ale także przyczyni się do poprawy puli genetycznej.

Co nie zmienia faktu że dalej to normalnego człowieka brzydzi.
Zgłoś
Avatar
LizTruss 2024-01-24, 21:28
Kurwa ale zalosne gowno wylatuje na glowna ostatnio....
Zgłoś
Avatar
Gondone 2024-01-24, 22:25 1
był taki czas, że dość aktywnie pomagałam dziewczynom ściągać środki wczesnoporonne z zagranicy i czasami pomagałąm przesiedzieć ten najsłabszy moment po przyjęciu.

było to kilkanaście lat temu, później brakło czasu.
patrzac na dzisiejsze dzieciaki czasem sie zastanawiam ile z tych "moich" teraz by sie próbowało zabić albo miało inne problemy psychiczne

z większością tych dziewczyn nie mam kontaktu, ale kilka urodziło potem planowane dzieci.

tak się rozmarzyłam na wspomnienie
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-01-25, 0:43 2
modified1 napisał/a:

No i w sumie chuj was to obchodzi kto co ze swoim żelkiem zrobił. Rozumiem jak nie wiem to wasza baba, ale jakaś randomowa osoba na planecie a was to kurwa boli jakby to wasza stara was wyskrobała. Idzcie tam sąsiada obgadać czy co takie polackie kurwy zawsze robią xD



A co tych ludzi (na ogół lewaków)obchodzi co jem, czy się szczepie czym jeżdżę, jak traktuje swojego psa...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-25, 3:03
bekora napisał/a:

a wg ciebie czym jest sadol? portalem dla lewackich płatnych trolli, śmieci bez wartości i gimbo-ateistów? jak ten co ci piwka stawia, konto do pierdolenia o pisie i braunie:


Patrzcie, mamy ormowca na Sadolu co tropi urojonych wrogów ojczyzny. Tylko komu doniesiesz, jak lewacy rządzą?
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-01-25, 3:23 1
mnie się wydaje, że to przyjęcie z okazji ogłoszenia płci spodziewanego dziecka, prawdopodobnie za pierwszym razem wyszło, że chłopak, ale po sprawdzeniu okazało się, że dziewczynka...
Zgłoś
Avatar
PisPo 2024-01-27, 0:33
modified1 napisał/a:

No i w sumie chuj was to obchodzi kto co ze swoim żelkiem zrobił. Rozumiem jak nie wiem to wasza baba, ale jakaś randomowa osoba na planecie a was to kurwa boli jakby to wasza stara was wyskrobała. Idzcie tam sąsiada obgadać czy co takie polackie kurwy zawsze robią xD



Ruska dziwko na kolana dla ciebie Pan POLAK !
Zgłoś