18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
gorczański 2021-01-31, 12:45 3
Chłop już z łopatą biegnie, dzień jak co dzień
Zgłoś
Avatar
dogip 2021-01-31, 13:21 5
Grabarz na miejscu.
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2021-01-31, 14:44
Nie ogarniam, dlaczego... po co ...?

Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-01-31, 17:31
Może nasikał mu do oranżady i się wkurwil?
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-01-31, 18:05 4
Teraz wyobrazcie sobie ostatnia chwile w jego zyciu :

Chujowy dzien, malo klientow, krzyz naperdala i nagle widzi swoja zone wraz z coreczka. Sciaga maske by coreczka zobaczyla usmiech taty, rozklada ramiona by ja przytulic i nagle cos dziwnego sie dzieje. Stop klatka lub ciemnosc. Moze unosi sie nad swoim cialem, nie do konca wie co sie dzieje...

Kurwa mac... mozna zostac odjebanym u fryzjera, zamykajac samochod lub garaz. Ktos strzela do Ciebie w momencie jak dopijasz kapuczinę, no ale kurwa tak? Patrzac na usmiech swojego dziecka?

Troche chujnia :/
Zgłoś
Avatar
siwybis 2021-01-31, 18:33 3
"...Widzisz wredny bachorze. Jak nie będziesz ładnie jeść kolacji to mamusia po tamtego pana zadzwoni..."
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2021-01-31, 23:24
JaTylkonaChwile napisał/a:

Teraz wyobrazcie sobie ostatnia chwile w jego zyciu :
Chujowy dzien, malo klientow, krzyz naperdala i nagle widzi swoja zone wraz z coreczka. Sciaga maske by coreczka zobaczyla usmiech taty, rozklada ramiona by ja przytulic i nagle cos dziwnego sie dzieje. Stop klatka lub ciemnosc. Moze unosi sie nad swoim cialem, nie do konca wie co sie dzieje...
Kurwa mac... mozna zostac odjebanym u fryzjera, zamykajac samochod lub garaz. Ktos strzela do Ciebie w momencie jak dopijasz kapuczinę, no ale kurwa tak? Patrzac na usmiech swojego dziecka?
Troche chujnia :/



Przynajmniej zmarł szczęścliwy.
Zgłoś
Avatar
kris75 2021-02-01, 0:09
Ale pomocny typ z łopatą juz jest
Zgłoś