18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Moj subiektywny zbior kawalkow do gier ubieglych lat z czasow (malo sadystyczne) gdy jeszcze do komponowania muzyki stosunkowo czesto zatrudniani byli artysci, a oprawa audio stanowila 50% klimatu gry. Polecam zatrzymac sie dluzej w tym temacie.
(mam nadzieje, ze temat nie poleci do zbiorczego bo licze na mala dyskusje (tam ch*** sie dzieje), a ten temat ma sie nijak do tego co tam jest wrzucane).

Legendarny Hell March Franka Klepackiego, kawalek ktory stal sie znakiem rozpoznawczym serii C&C.


Razorback autorstwa Peter'a Hajba'y, moj ulubiony track z Unreal Tournament, dobrze sie przy nim jebalo heady ze snajpy...


Soundrack z Quake'a II chyba zna kazdy, ciezkie riffy Sonic Myhem'a doskonale komponowaly sie z krwawa rzeznia jaka oferowal Quake II. Wrzucam utwor ktory wital gracza w momencie wyladowania kapsuly na polu bitwy czyli Operation Overlord + bonus.



bonus Quad Machine


W liscie nie moglo zabraknac tracku kolejnego legendarnego dziecka idSoftware, Dooma. Track E1M1 - At Doom's Gate.



Nastepnie wszystkim znany motyw z Duke Nukem 3D, ktory doczekal sie wielu mixow i przerobek. Grabbag.



Wiele NFS'ow mialo ciekawe tracki, jednak ten z III: HP zapadl w pamiec najbardziej, motyw z glonwego menu, Romulus 3



Dalej motyw przewodni Silent Hill'a 2, bardzo klimatyczy kawalek autorstwa japonskiego przechuja Akiry Yamaoki, bez ktorego Silent Hill nie bylby Silentem Hillem jakiego dzisiaj znamy.



I oczywiscie psychodeliczny track jednego z ostatnich dzieci studia Bullfrog, bez ktorego nie wyobrazam sobie Dungeon Keepera. Cala sciezka ryje mozgownice, wrzucam Ghostly Waterways.



Warto tez wspomniec o klasyce gatunku RPG, czyli Baldur's Gate. Kawalek z glonwego menu, po przesluchaniu ktorego mialo sie ochote napierdalac Oraz maly bonus w postaci tracku z menu Tronu Bhaala, bardzo ladny utwor.





Dodam jeszcze doskonale znany motyw z HOMM IV, ktory wital nas w miescie Natury. Piekny utwor.



A na zakonczenie jedyna gre, ktora miala swietny soundtrack, a mimo tego nie zaoferowana nic wiecej.. Gothic 3 - Vista Point.



Poki co tyle..jak nie wyjebia do zbiorczego to podziele sie kolejnymi utworami, a jezeli ktos ma ociekajacy zajebistioscia track niech zapoda
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-01-28, 18:03 7
ach pamiętam jak się nekromantą woziło
Zgłoś
Avatar
MeMyselfAndI 2014-01-28, 18:06 1
Inspektor napisał/a:

@2up pierdolisz, przejsc diablo 2 to tez kwestia 8 godzin. Nic się nie zmieniło, tylko gracze stali się "bardziej hadcorowi". PoE jest duchowym następcą Diablo 2.
A Diablo 3 to skok na kase. Gierka obiektywnie mówiąc jest dobra, ale patrząc że za 200zł w dniu premiery i 10 latach czekania to gówno. Do tego zbugowane w chuj.

A Blizzard to nie to co kiedyś, teraz to zwyczajna firma z dobrymi produktami i dobrym supportem.

A co do tematu właściwie, to wg mnie stare gry miały lepsze soundtracki, bardziej klimatyczne, zapadające w pamięć np. HoM&M4

@Edit Jeśli ktoś uważa że Diablo 2 jest genialne, i nie ma lepszego HnSa, to polecam PoE - Path of Exile. Nawet jeśli zrujnuje wam wspomnienia, to na dzień dzisiejszy PoE jest w chuj lepsze od D2.
Najlepszy HnS na rynku,ciągle aktualizowany i prawdopodobnie w przeciągu 10 lat nie wyjdzie nic lepszego.
Z resztą sami sprawdzcie, bo jest zupełnie (ZUPEŁNIE) darmowa.


ręką mnie swędzi żeby Ci nie przypierdolić...
co Ty w ogóle pierdolisz stary?

jestem programistą, od wielu lat piszę hacki i boty do gier. to raczej oczywiste, że od samego początku zarabiam na diablo 3.

poza overflow hackiem na RMAH, nie znalazłem w diablo żadnych innych exploitów. nie ma też mowy o wielu sprawdzonych w innych tytułach gier hackach. koderzy zrobili tam kawał dobrej roboty.

co do PoE, hehe ) uśmiechnę się do Ciebie teraz mocno bo ludzie z mojej firmy zapierdalają od kilku miesięcy na moim bocie i hackach i wiedzę im się całkiem nieźle niech się bawią.
Zgłoś
Avatar
WyscigowyJELCZ 2014-01-28, 18:09 1
chetnie zagram, jak coś pw
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-01-28, 18:12
D2 jest stare ale nadal jare mam d3 i nie wciaga ale gram z sentymentu do tytulu
Zgłoś
Avatar
Zabrak 2014-01-28, 18:14 2
Nekrus na szkielety i wskrzeszeńce i przez maępę się po prostu przebiegało
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2014-01-28, 18:15 3
Od siebie polecam jeszcze Torchlight.
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-01-28, 18:19
w podobnym klimacie jest jeszcze Titan Quest
Zgłoś
Avatar
Adamko52 2014-01-28, 18:31
youtube.com/watch?v=vcTAVQYMZv0
Pocisnę klasykiem
Zgłoś
Avatar
Groundzero1 2014-01-28, 18:31
w sumie w D2 LOD przegralem z 5 lat zawodowo, drugie 5 w WoW, teraz molestuje D3 na lajcie to tez co nie co wiem o tych grach.
D2 LoD mialo swoj zajebisty klimat, chcociaz na BN-nie, gralo sie glownie dla grindu.W WoW to juz inna sprawa, a w D3 to jeszcze co innego.Zaczolem mnichem dotarlem do 30 mlvl i mowiac szczerze strasznie mnie meczylo i irytowalo granie ta postacia.Dokupilem nawet sprzet za euro, zeby cos podbic dps (bo dobre itemki sa naprawde zadkoscia)ale dalej gralo mi sie po prostu zle. W miedzyczasie dobrzy ludzie jakos tak rzucali (bo pewnie przegladali moje konto i widziel ze mam tylko tego mnicha) sprzet IK.Zrobilem sobie barbarzynce i skonczyl sie problem z surwiwalem na mp5 i dps mam w miare przyzwoity (chociaz sprzet jeszcze nie najlepszy)
Zgłoś
Avatar
InSorteDiaboli 2014-01-28, 18:36 5
11 lat cisnę d2, od kilku lat przez BattleNet i nie mogę się oderwać od gry. To się nazywa nałóg.
Zgłoś
Avatar
MeMyselfAndI 2014-01-28, 18:40 1
@Groundzero1

ja mam 6 kont diablo. 4 z nich działają 24/24h/365 dni.

barb = 294k dps
mag = 512k dps
monk = 301k dps
dh = 310k dps

DPS + stuff + 650% MF + bot robi swoje. Każda z tych postaci gra wyłącznie mp10. Tygodniowo wyciągam 300-400 euro
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2014-01-28, 18:42 4
Blizard okazał się najpotężniejszym z nefalemów, ilekroć diablo powracał tak blizard wydając DIII uśmiercił pana ciemności, tylko dla tego że poszli z duchem dennych trendów. Diablo I ten dziwny klimat wsi, która swą monotonnością zachwycał i dawał klimatu jak by każdy mieszkaniec tego miasta z powodu tej aury był taki dziwny. Ten prosty romański styl kapliczki, masywne ściany, proste zdobnictwo lokacji jak i interfejsu który był prosty ale jednak taki przesadnie zabudowany i ciężki. Diablo II trochę odszedł od prostoty w kierunku bardziej rozbudowanego elementarza przedmiotów, dodał za to więcej, zwłaszcza w I akcie, makabrycznych lokacji nagie ciała utopione we krwi i zbryzgane krwią łoża madejowe i inne narzędzia tortur. Oraz zachowali tą grozę bosów każdego aktu (duriel to kurwa najbardziej wkurwiający boss).
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2014-01-28, 18:57
MeMyselfAndI napisał/a:

ręką mnie swędzi żeby Ci nie przypierdolić...
co Ty w ogóle pierdolisz stary?

jestem programistą, od wielu lat piszę hacki i boty do gier. to raczej oczywiste, że od samego początku zarabiam na diablo 3.

poza overflow hackiem na RMAH, nie znalazłem w diablo żadnych innych exploitów. nie ma też mowy o wielu sprawdzonych w innych tytułach gier hackach. koderzy zrobili tam kawał dobrej roboty.

co do PoE, hehe ) uśmiechnę się do Ciebie teraz mocno bo ludzie z mojej firmy zapierdalają od kilku miesięcy na moim bocie i hackach i wiedzę im się całkiem nieźle niech się bawią.


Zastanowmy sie teraz wspolnie, co ma wspolnego mozliwosc hackowania gry, z jej jakoscia w opinii przecietnego gracza, ktory chce po prostu w nia grac, a nie wbic setny lvl, zeby sie kolegom z pracy pochwalic jakiego super bota zrobil?

No i do tematu, diablo 3 gra jest dobra, fajna i wgl. ale w przeciwienstwie do dwojki juz nie epicka, nie ma takiej frajdy z przechodzenia drugi raz na wyzszym poziomie trudnosci itd. (chociaz jak jest ktos chetny mi wyexpic troche maga to nie mam nic przeciwko, bo wolalbym w koncu na piekle pograc niz na koszmarze, gdzie sa 2osoby online na kazdym quescie xd ) Diablo 2 mialo w sobie po prostu cos, co sprawialo, ze mogles nawet pare lat spedzac po dwie godzinki tygodniowo i sie nie nudzilo, a trojka jakos tak nie ciagnie.

I dzieki za polecenie tego exila, postaram sie sprawdzic niedlugo.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Ehnabal 2014-01-28, 18:57 2
Tristram to zdecydowanie wizytówka Diablo, ale przypomniałeś mi jak bałem się tego:

youtube.com/watch?v=B8klPYjS3ws

Ach te wspomnienia
Zgłoś
Avatar
orzechuuuu 2014-01-28, 19:07 1
Jak ktoś tęskni za Diablo II to polecam darmowe Path of Exile, przyjemny sieciowy h&s.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie