18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Moj subiektywny zbior kawalkow do gier ubieglych lat z czasow (malo sadystyczne) gdy jeszcze do komponowania muzyki stosunkowo czesto zatrudniani byli artysci, a oprawa audio stanowila 50% klimatu gry. Polecam zatrzymac sie dluzej w tym temacie.
(mam nadzieje, ze temat nie poleci do zbiorczego bo licze na mala dyskusje (tam ch*** sie dzieje), a ten temat ma sie nijak do tego co tam jest wrzucane).

Legendarny Hell March Franka Klepackiego, kawalek ktory stal sie znakiem rozpoznawczym serii C&C.


Razorback autorstwa Peter'a Hajba'y, moj ulubiony track z Unreal Tournament, dobrze sie przy nim jebalo heady ze snajpy...


Soundrack z Quake'a II chyba zna kazdy, ciezkie riffy Sonic Myhem'a doskonale komponowaly sie z krwawa rzeznia jaka oferowal Quake II. Wrzucam utwor ktory wital gracza w momencie wyladowania kapsuly na polu bitwy czyli Operation Overlord + bonus.



bonus Quad Machine


W liscie nie moglo zabraknac tracku kolejnego legendarnego dziecka idSoftware, Dooma. Track E1M1 - At Doom's Gate.



Nastepnie wszystkim znany motyw z Duke Nukem 3D, ktory doczekal sie wielu mixow i przerobek. Grabbag.



Wiele NFS'ow mialo ciekawe tracki, jednak ten z III: HP zapadl w pamiec najbardziej, motyw z glonwego menu, Romulus 3



Dalej motyw przewodni Silent Hill'a 2, bardzo klimatyczy kawalek autorstwa japonskiego przechuja Akiry Yamaoki, bez ktorego Silent Hill nie bylby Silentem Hillem jakiego dzisiaj znamy.



I oczywiscie psychodeliczny track jednego z ostatnich dzieci studia Bullfrog, bez ktorego nie wyobrazam sobie Dungeon Keepera. Cala sciezka ryje mozgownice, wrzucam Ghostly Waterways.



Warto tez wspomniec o klasyce gatunku RPG, czyli Baldur's Gate. Kawalek z glonwego menu, po przesluchaniu ktorego mialo sie ochote napierdalac Oraz maly bonus w postaci tracku z menu Tronu Bhaala, bardzo ladny utwor.





Dodam jeszcze doskonale znany motyw z HOMM IV, ktory wital nas w miescie Natury. Piekny utwor.



A na zakonczenie jedyna gre, ktora miala swietny soundtrack, a mimo tego nie zaoferowana nic wiecej.. Gothic 3 - Vista Point.



Poki co tyle..jak nie wyjebia do zbiorczego to podziele sie kolejnymi utworami, a jezeli ktos ma ociekajacy zajebistioscia track niech zapoda
Zgłoś
Avatar
MeMyselfAndI 2014-01-28, 19:15
PanMarian napisał/a:


Zastanowmy sie teraz wspolnie, co ma wspolnego mozliwosc hackowania gry, z jej jakoscia w opinii przecietnego gracza, ktory chce po prostu w nia grac, a nie wbic setny lvl, zeby sie kolegom z pracy pochwalic jakiego super bota zrobil?

No i do tematu, diablo 3 gra jest dobra, fajna i wgl. ale w przeciwienstwie do dwojki juz nie epicka, nie ma takiej frajdy z przechodzenia drugi raz na wyzszym poziomie trudnosci itd. (chociaz jak jest ktos chetny mi wyexpic troche maga to nie mam nic przeciwko, bo wolalbym w koncu na piekle pograc niz na koszmarze, gdzie sa 2osoby online na kazdym quescie xd ) Diablo 2 mialo w sobie po prostu cos, co sprawialo, ze mogles nawet pare lat spedzac po dwie godzinki tygodniowo i sie nie nudzilo, a trojka jakos tak nie ciagnie.

I dzieki za polecenie tego exila, postaram sie sprawdzic niedlugo.

Pozdrawiam


Zgodze się, Diablo 2 miało swoją grywalność i polot, który Diablo 3 zgubiło gdzieś po drodz. Z drugiej strony, dynamika gry i efekty zostawiają mocno w tyle poprzednie dwie części.

A co do botów, nie gram w gry od dawna. Nie piszę botów żeby onieśmielać levelem, a wyłącznie dla pieniędzy.

Jeśli chodzi o PoE. Nie wiem, nigdy tak naprawdę nie grałem, ale ilość błędów i możliwości haczenia, jakie zostali mi developerzy można jedynie porównać do Kal Online albo Archlorda. Jeśli za programowanie dawaliby noble, właściciele tych trzech tytyłów powinni dostać antynobla
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2014-01-28, 19:17
Diablo 2 + LoD = magia
Diablo + Hellfire = magia
Diablo 3 = hmm

I tak wolę napierdalać w Aiona
Zgłoś
Avatar
LordFlorex 2014-01-28, 19:22
W diablo się orało na ps1
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-01-28, 19:23 3
Ahhhhhh ten klimat, ta grywalność, ta muzyka, tysiące godzin na Battlenecie...nigdy już nie będzie takiej gry
Zgłoś
Avatar
K................3 2014-01-28, 19:24 16
Prezentuje kolejny klasyk, który wzbudza wspomnienia i takze polecam cały soundtrack.


Oraz zapraszam na wspólną grę przez Gameranger!
Polecam zapoznać sie z jej drugą częscią, która zostanie wydana tego roku, może nie będzie tak samo dobra jak jedynka ale swój klimat będzie miała. strongholdcrusader2.com
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-01-28, 19:28
MeMyselfAndI nie czaruj okej
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-28, 19:31
Właśnie wczoraj zainstalowałem Diablo, mimo że na co dzień ostro napierdalam w Path of Exile.
Zgłoś
Avatar
methos23 2014-01-28, 19:38 1
Takiej gry jak Diablo 2 już nigdy nie będzie. Klimat gry do dziś jest powalający, a co do Diablo 3 to według mnie kompletne dno...
Zgłoś
Avatar
KaweX 2014-01-28, 19:38
w tą gre przegrałem pół młodości....

ogólnie gierka wypaśna.. szkoda, że była dysproporcja wśród postaci. Paladyn + młoty ... i nie było co zbierać

W pewnym momencie za dużo było już botów, ale i tak gra epicka

D3 też fajne, ale szybko się nudzi. w D2 jakoś to expienie to byla przyjemnosć, a tutaj to tak jakbym grał za kare.

Btw. miałem czarodziejke na 98 na kule ognia oraz na 97 na zamarznieta kula .. itemy wszystkie na full wypas, rozwalałem wszystko co się dało (o ile potworki nie miały resów).
Zgłoś
Avatar
juniper 2014-01-28, 19:50
Za diablo idzie browar. Przyszłe pokolenia już chyba nie doświadczą tego czego można było doświadczyć podczas gry w diablo 2. Teraz tego nawet nie odpalą bo grafika ble... Ah..
Zgłoś
Avatar
RozQrwiator 2014-01-28, 19:55
MeMyselfAndI napisał/a:

@Groundzero1

ja mam 6 kont diablo. 4 z nich działają 24/24h/365 dni.

barb = 294k dps
mag = 512k dps
monk = 301k dps
dh = 310k dps

DPS + stuff + 650% MF + bot robi swoje. Każda z tych postaci gra wyłącznie mp10. Tygodniowo wyciągam 300-400 euro



fajne bajki
ciekawe na czym tyle zarabiasz sam gram w diablo III od premiery z przerwami grałem w PoE i gra jest dobra ale najważniejszy aspekt( zabijanie) nie daje takiej przyjemności
Zgłoś
Avatar
phasi 2014-01-28, 20:15 1
Wszyscy się jarają tylko nikt nie rozkminił że to soundtrack z Diablo a nie Diablo 2 -.- znawcy i "starzy wyjadacze w diablo"
Zgłoś
Avatar
łerikeczap 2014-01-28, 20:30 1
nakurwiam do dzisiaj!
Zgłoś
Avatar
damianek222 2014-01-28, 20:34
Kurwa, to byla kiedys gra, ale od pewnego czasu stala sie wyspa cziterow. Nie bylo normalnej gry, jak koles z konca mapy przeteleportowal sie idealnie na twoja postac i najlepsze jest to, ze kazda ciota mogla to miec i duel juz nie byl duelem.
Zgłoś
Avatar
KhazAkar 2014-01-28, 20:36
@Up To się nie gra na Openie
Btw. Polecam FLARE,też dobra gierka,w dodatku - Darmowa + wieloplatformowa (Windows,Linux i Mac)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie