18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Moj subiektywny zbior kawalkow do gier ubieglych lat z czasow (malo sadystyczne) gdy jeszcze do komponowania muzyki stosunkowo czesto zatrudniani byli artysci, a oprawa audio stanowila 50% klimatu gry. Polecam zatrzymac sie dluzej w tym temacie.
(mam nadzieje, ze temat nie poleci do zbiorczego bo licze na mala dyskusje (tam ch*** sie dzieje), a ten temat ma sie nijak do tego co tam jest wrzucane).

Legendarny Hell March Franka Klepackiego, kawalek ktory stal sie znakiem rozpoznawczym serii C&C.


Razorback autorstwa Peter'a Hajba'y, moj ulubiony track z Unreal Tournament, dobrze sie przy nim jebalo heady ze snajpy...


Soundrack z Quake'a II chyba zna kazdy, ciezkie riffy Sonic Myhem'a doskonale komponowaly sie z krwawa rzeznia jaka oferowal Quake II. Wrzucam utwor ktory wital gracza w momencie wyladowania kapsuly na polu bitwy czyli Operation Overlord + bonus.



bonus Quad Machine


W liscie nie moglo zabraknac tracku kolejnego legendarnego dziecka idSoftware, Dooma. Track E1M1 - At Doom's Gate.



Nastepnie wszystkim znany motyw z Duke Nukem 3D, ktory doczekal sie wielu mixow i przerobek. Grabbag.



Wiele NFS'ow mialo ciekawe tracki, jednak ten z III: HP zapadl w pamiec najbardziej, motyw z glonwego menu, Romulus 3



Dalej motyw przewodni Silent Hill'a 2, bardzo klimatyczy kawalek autorstwa japonskiego przechuja Akiry Yamaoki, bez ktorego Silent Hill nie bylby Silentem Hillem jakiego dzisiaj znamy.



I oczywiscie psychodeliczny track jednego z ostatnich dzieci studia Bullfrog, bez ktorego nie wyobrazam sobie Dungeon Keepera. Cala sciezka ryje mozgownice, wrzucam Ghostly Waterways.



Warto tez wspomniec o klasyce gatunku RPG, czyli Baldur's Gate. Kawalek z glonwego menu, po przesluchaniu ktorego mialo sie ochote napierdalac Oraz maly bonus w postaci tracku z menu Tronu Bhaala, bardzo ladny utwor.





Dodam jeszcze doskonale znany motyw z HOMM IV, ktory wital nas w miescie Natury. Piekny utwor.



A na zakonczenie jedyna gre, ktora miala swietny soundtrack, a mimo tego nie zaoferowana nic wiecej.. Gothic 3 - Vista Point.



Poki co tyle..jak nie wyjebia do zbiorczego to podziele sie kolejnymi utworami, a jezeli ktos ma ociekajacy zajebistioscia track niech zapoda
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-01-28, 20:41 1
W to nie grałem, wolałem nakurwiać w Kozaków
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2014-01-28, 20:41 1
heh, do dzisiaj w to gram.
Zgłoś
Avatar
Groundzero1 2014-01-28, 20:56
w sumie to wyglada tak, ze w D2 LOD gralem od 1.8v czyli od starodawna i przez dluzszy okres jakos czitow nie widzialem, byli co prawda kolesie oferujacy WF-y GF-y za soj-e-ale to generalnie scamerzy (sojki jak wszystko co rare, tez ponoc tez byly duplikatami (?v) ). Generalnie, przy 1.11 to sie zmienilo i bylo duzo zamieszania z craftami na bazie kamieni i 3slotowych chestow i mieczy (cruel sword zdaje sie to sie nazywalo i mialo juz swoje statsy, nazwy chesta nie pamietam) sojki stracily na wartosci, doszly klimaty z wyszukiwaniem partii z klonem diablo po anihilusa... no i gra upadla.
Wazna sprawa, to BN.Jak ktos nie gral na battlenecie, to niech nie mowi o D2, bo to calkiem rozne sprawy.
Zgłoś
Avatar
artiks2 2014-01-28, 21:14
"Stay awhile and listen..."
Zgłoś
Avatar
Boraczany 2014-01-28, 21:21
Jak tego słucham, cały czas słyszę ryczenie szamana jak dostaje toporkiem i jęk upadłych łotrzyc
Zgłoś
Avatar
Szift 2014-01-28, 21:26
jak ktos moze polecic jakis prywatny serwer do d2 to pisac smialo chetnie zagram :]
Zgłoś
Avatar
teken 2014-01-28, 21:33
Dark Souls niszczy te wasze hnsy
Zgłoś
Avatar
MeMyselfAndI 2014-01-28, 21:48
RozQrwiator napisał/a:



fajne bajki
ciekawe na czym tyle zarabiasz sam gram w diablo III od premiery z przerwami grałem w PoE i gra jest dobra ale najważniejszy aspekt( zabijanie) nie daje takiej przyjemności


na resellu tego co sobie zgromadziłem. zanim inni gracze i blizzard odkryli, że można "duplikować" hajs w grze przez sprzedaż złota na RMAH, zrobiłem na tym sporo kasy. inni też. nie jestem wyjątkowy
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-28, 21:54 1
kitowałem w d1 na BN od 96 roku, było fajnie.
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-01-28, 22:02
Cały czas gdzieś leży oryginał z jakiejś gazetki z grami
Zgłoś
Avatar
Don_Menelaos 2014-01-28, 22:02
przez Ciebie i ten twój cholerny soundtrack już 30 min przekopuje stertę z płytami w poszukiwaniu "Twierdzy"
Zgłoś
Avatar
SzybkiJanusz 2014-01-28, 22:07 2
Klasycznie! D2 wspaniała gra. Oprawa muzyczna - klasa sama w sobie, do tego sugestywna grafika no i oczywiście świetny polski dubbing A z perspektywy czasu jak patrzę na tą grę to fabuła wydaje mi się naprawdę ciekawa jak na taka prostą siekankę. A D3, no cóż inna sprawa, czasy się zmienił a przede wszystkim zmienił się blizzard, tak czy siak produkt jak najbardziej grywable. Aha no i w D3 są ZAJEBISTE filmiki
Zgłoś
Avatar
Baqunia 2014-01-28, 22:13
Nie ma PK nie ma HC. Nie ma HC nie ma D2.
Zgłoś
Avatar
K................3 2014-01-28, 22:14 1
Uwaga! Dla wszystkich fanów polecam serie książek o Diablo, która się zwie obecnie Diablo Archiwum http://fabrykaslow.com.pl/zapowiedzi/diablo-archiwum-ks-i-526
Wcześniej pojedynczo wydawane , ale trudno je dostać
Piszcie na pw w sprawie gry, a stworzymy sadistic team, oczywiście close battlenet
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-28, 22:22 1
SzybkiJanusz napisał/a:

Klasycznie! D2 wspaniała gra. Oprawa muzyczna - klasa sama w sobie, do tego sugestywna grafika no i oczywiście świetny polski dubbing A z perspektywy czasu jak patrzę na tą grę to fabuła wydaje mi się naprawdę ciekawa jak na taka prostą siekankę. A D3, no cóż inna sprawa, czasy się zmienił a przede wszystkim zmienił się blizzard, tak czy siak produkt jak najbardziej grywable. Aha no i w D3 są ZAJEBISTE filmiki



filmiki z d2 przerabiałem milion razy, blizzardowe vidy to kult.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie