18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Smoku 2019-05-21, 17:02 2
~Velture napisał/a:

Ilu palaczy papierosów bez nałogu alkoholowego ani narkotykowego widziałeś aby kradło żeby kupić sobie fajki?


Żule, menele, złodzieje okradający piwnice, garaże, działki, żeby zdobyć kasę na wódę i fajki to się nie liczą w twojej bajeczce? Poza tym te towary są dostępne w sklepach, więc niektórzy kradną je bezpośrednio ze sklepu. Podkradanie szlugów rodzicom, czy kasy z portfela przez niepracującą gównarzerię to też kradzież.
A ćpuny nie są na tyle głupie, żeby próbować okraść dilera. Za zioło trzeba zapłacić.
Zgłoś
Avatar
Macias17 2019-05-21, 17:47
Jeszcze parę lat temu też myślałem że palenie jest takie niewinne i nieuzależniające. Może ma mniej destrukcyjny wpływ na zdrowie i umysł, niż alkohol czy inne twarde narkotyki, ale i tak trzeba z tym uważać. Mam kilku znajomych w wieku 30-35 którzy jarają codziennie już od ładnych kilkunastu lat i nie wyobrażają sobie nawet pracować nie będąc najaranym. Jeden koleżka zanim wstanie z łóżka musi najarać ryja i dopiero może zacząć normalnie funkcjonować. Później jara kilka razy w pracy, po pracy i przed snem. Wszystko jest dla ludzi, ale najgorzej to wmówić sobie że marihuanen to nie narkotyk tylko zdrowa i nieuzależniająca używka
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2019-05-21, 17:53 2
Macias17 napisał/a:

Jeszcze parę lat temu też myślałem że palenie jest takie niewinne i nieuzależniające. Może ma mniej destrukcyjny wpływ na zdrowie i umysł, niż alkohol czy inne twarde narkotyki, ale i tak trzeba z tym uważać. Mam kilku znajomych w wieku 30-35 którzy jarają codziennie już od ładnych kilkunastu lat i nie wyobrażają sobie nawet pracować nie będąc najaranym. Jeden koleżka zanim wstanie z łóżka musi najarać ryja i dopiero może zacząć normalnie funkcjonować. Później jara kilka razy w pracy, po pracy i przed snem. Wszystko jest dla ludzi, ale najgorzej to wmówić sobie że marihuanen to nie narkotyk tylko zdrowa i nieuzależniająca używka



Oezu. W dużej ilości nawet woda Cię zabije.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2019-05-21, 18:50
Arentis napisał/a:

Szczerze wolę zadawać się z palaczami trawki (nie z takimi jak Pan Ciapek z nagrania) niż z chlejusami i imprezowiczami weekendowymi.
Z palaczem chociaż idzie pogadać, pośmiać się i ogólnie atmosfera jest luźna.
Dla wielu osób staje się to częścią życia, bo nie ma nic cudowniejszego niż wieczorny dymek po robocie albo ciężkim dniu.
Wystarczy umieć korzystać i nie być ograniczonym umysłowo.
Pozdro



Jeżeli nie ma dla Ciebie nic cudowniejszego od tego, to pozostaje mi Tobie tylko współczuć nad Twoim nudnym życiem. Nie rozumiem też ludzi, którzy pierdolą mi w pracy, że piwo na fajrant to najlepsze co Cię może spotkać, czy długo wyczekiwany papieros, bo nie mogło wcześniej się zapalić. To tylko jedna oznaka jebanego nałogu. Twoja podświadomość mówi Ci, że to fajne, bo organizm upomina się o kolejną dawkę, a nie jakieś tam pierdolenie o części życia.

P.S. Tak, paliłem zioło i papierosy, piłem wódkę i inne alkohole. Nieregularnie, wręcz okazyjnie. Ale dla mnie życie bez tego leci dalej normalnie, bo są ciekawsze rzeczy do zrobienia
Zgłoś
Avatar
Arentis 2019-05-21, 20:25
TheAndyboy888 napisał/a:

Jeżeli nie ma dla Ciebie nic cudowniejszego od tego, to pozostaje mi Tobie tylko współczuć nad Twoim nudnym życiem. Nie rozumiem też ludzi, którzy pierdolą mi w pracy, że piwo na fajrant to najlepsze co Cię może spotkać, czy długo wyczekiwany papieros, bo nie mogło wcześniej się zapalić. To tylko jedna oznaka jebanego nałogu. Twoja podświadomość mówi Ci, że to fajne, bo organizm upomina się o kolejną dawkę, a nie jakieś tam pierdolenie o części życia.
P.S. Tak, paliłem zioło i papierosy, piłem wódkę i inne alkohole. Nieregularnie, wręcz okazyjnie. Ale dla mnie życie bez tego leci dalej normalnie, bo są ciekawsze rzeczy do zrobienia



Kolejna osoba która nadinterpretuje to co piszę
Nawet nie masz pojęcia co robię w życiu, kim jestem itd. Wyciąganie takich wniosków po tych kilku zdaniach... ? Ciekawe podejście muszę przyznać.
Nie napisałem nawet, że jestem konsumentem trawki
Bronię palaczy bo widzę jak to działa u moich bliskich znajomych. Palenie dla nich ma sens tylko wtedy gdy jest na to odpowiednia chwila. Każdy ma czasami popierdolone dni, gdzie nic innego nie robi tylko się wkurwia albo coś mu nie wychodzi. Jesteśmy tylko ludźmi. Jeden woli wyluzować przy piwie, drugi przy trawie a trzeci woli być trzeźwy. Straszne... no nie? Dla Ciebie nie ma nic cudowniejszego niż trzeźwość Dla nich nie ma nic cudowniejszego niż dymek.
Kwestia w 100% indywidualna JA osobiście wolę spędzać czas z palaczami i nic otoczeniu do tego
Chciałem podzielić się swoim skromnym zdaniem ale na tych ekscesach chyba zakończę. To nie portal POGADUSZKA tylko Sadistic gdzie wszystko jest odbierane trochę w innym świetle niż mi się wydawało Hah

Nie dziwi mnie Twoja reakcja skoro w taki sposób to wszystko pojmujesz. Pisałem to wcześniej ale się chętnie powtórzę. Nie wszystko jest czarno-białe i nie wszyscy są tacy sami
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-05-21, 20:45
Zioło leczniczo przy chorobach układu nerwowego , lub na bóle jak silne migreny . Czy dla kobiet przy ichnich bólach.
Ale palenie zioła na okrągło to tak jak wąchanie kleju z worka. czy chlanie alkoholu tylko żeby być najebanym. Żałosne przegrywy.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2019-05-21, 22:42
Arentis napisał/a:

Kolejna osoba która nadinterpretuje to co piszę
Nawet nie masz pojęcia co robię w życiu, kim jestem itd. Wyciąganie takich wniosków po tych kilku zdaniach... ? Ciekawe podejście muszę przyznać.
Nie napisałem nawet, że jestem konsumentem trawki
Bronię palaczy bo widzę jak to działa u moich bliskich znajomych. Palenie dla nich ma sens tylko wtedy gdy jest na to odpowiednia chwila. Każdy ma czasami popierdolone dni, gdzie nic innego nie robi tylko się wkurwia albo coś mu nie wychodzi. Jesteśmy tylko ludźmi. Jeden woli wyluzować przy piwie, drugi przy trawie a trzeci woli być trzeźwy. Straszne... no nie? Dla Ciebie nie ma nic cudowniejszego niż trzeźwość Dla nich nie ma nic cudowniejszego niż dymek.
Kwestia w 100% indywidualna JA osobiście wolę spędzać czas z palaczami i nic otoczeniu do tego
Chciałem podzielić się swoim skromnym zdaniem ale na tych ekscesach chyba zakończę. To nie portal POGADUSZKA tylko Sadistic gdzie wszystko jest odbierane trochę w innym świetle niż mi się wydawało Hah
Nie dziwi mnie Twoja reakcja skoro w taki sposób to wszystko pojmujesz. Pisałem to wcześniej ale się chętnie powtórzę. Nie wszystko jest czarno-białe i nie wszyscy są tacy sami



Jeżeli chcesz poznać moje zdanie na ten temat, to bardzo proszę.
Wszystko jest dla ludzi, oczywiście z umiarem. Uważam, że wszelakiego rodzaju używki typu trawa, lsd, amfa, koka i inne powinny być zalegalizowane i opodatkowane, tak jak alkohol i papierosy, bo czy to jest zabronione, czy nie, ludzie i tak po nie sięgają, a czemu budżet państwa ma nie mieć z tego hajsu (wiem, Polska to dziki kraj w kurwę, gdzie goni się ludzi za pół grama zioła). Każdy kto będzie miał ochotę, strzeli sobie bucha, szprycę, kreskę, czy weźmie pigułę, w końcu każdy odpowiada za siebie. Problemy jednak zaczynają się wtedy, kiedy nie potrafisz już tego kontrolować. W tym przypadku za każdą wizytę w szpitalu z powodu zejścia takie osoby powinny ponieść 100% koszty leczenia, bo dlaczego ludzie mają sponsorować komuś powrót do świata żywych? Powiesz pewnie - "ale on też płaci składkę zdrowotną". Tak, płaci. Ale kurwa nie masz pojęcia jakie są koszty pacjenta na odwyku. Jeżeli ktoś sobie niszczy życie na własne życzenie poprzez wieczne ćpanie (nie mówię tutaj o okazyjnym jaraniu, piciu itp., bo też mi się zdarza - jedna trzeba znać granice), to niech płaci lub zdycha.
Z doświadczenia mogę Ci tylko powiedzieć, że nawet z "lekkim" ziołem trzeba w chuj uważać. Mieliśmy paczkę znajomych, zdarzało nam się zajarać. Mi nic się nie stało i tego dalej nie potrzebuję. Dwóch znajomych skończyło jako ćpuny, bo szukali więcej wrażeń. Jeden już leży na cmentarzu, bo tak daleko zaszedł, że wciągał najgorsze syfy. Marycha sama w sobie nie jest zła. Ludzie tylko nie potrafią się kontrolować, a jeżeli stracisz kontrolę, to do rynsztoku już niedaleko.
Jeżeli ktoś zaczyna dzień od papierosa, lufy, browara, setki wódy, kreski, kawy, czy herbaty, to jest to nałóg, a nie "bo mam ochotę".
Zgłoś
Avatar
Arentis 2019-05-21, 22:54
TheAndyboy888 napisał/a:

Jeżeli chcesz poznać moje zdanie na ten temat, to bardzo proszę.
Wszystko jest dla ludzi, oczywiście z umiarem. Uważam, że wszelakiego rodzaju używki typu trawa, lsd, amfa, koka i inne powinny być zalegalizowane i opodatkowane, tak jak alkohol i papierosy, bo czy to jest zabronione, czy nie, ludzie i tak po nie sięgają, a czemu budżet państwa ma nie mieć z tego hajsu (wiem, Polska to dziki kraj w kurwę, gdzie goni się ludzi za pół grama zioła). Każdy kto będzie miał ochotę, strzeli sobie bucha, szprycę, kreskę, czy weźmie pigułę, w końcu każdy odpowiada za siebie. Problemy jednak zaczynają się wtedy, kiedy nie potrafisz już tego kontrolować. W tym przypadku za każdą wizytę w szpitalu z powodu zejścia takie osoby powinny ponieść 100% koszty leczenia, bo dlaczego ludzie mają sponsorować komuś powrót do świata żywych? Powiesz pewnie - "ale on też płaci składkę zdrowotną". Tak, płaci. Ale kurwa nie masz pojęcia jakie są koszty pacjenta na odwyku. Jeżeli ktoś sobie niszczy życie na własne życzenie poprzez wieczne ćpanie (nie mówię tutaj o okazyjnym jaraniu, piciu itp., bo też mi się zdarza - jedna trzeba znać granice), to niech zdycha.
Z doświadczenia mogę Ci tylko powiedzieć, że nawet z "lekkim" ziołem trzeba w chuj uważać. Mieliśmy paczkę znajomych, zdarzało nam się zajarać. Mi nic się nie stało i tego dalej nie potrzebuję. Dwóch znajomych skończyło jako ćpuny, bo szukali więcej wrażeń. Jeden już leży na cmentarzu, bo tak daleko zaszedł, że wciągał najgorsze syfy. Marycha sama w sobie nie jest zła. Ludzie tylko nie potrafią się kontrolować, a jeżeli stracisz kontrolę, to do rynsztoku już niedaleko.



I taką dyskusję to ja rozumiem

Wszystko jest dla ludzi, trzeba znać umiar i tyle. Dla jednych trawka będzie początkiem końca... a dla innych może być jedyną używką z której korzystają. Znam takich co żyją w ten sposób i jakoś nie widzę żeby było im źle. Są ogarnięci i prowadzą normalne zdrowe życie.
Mimo wszystko trawa wpływa na pojmowanie pewnych rzeczy, można sobie Marysią ostro zryć berecik.
Są ludzie i ludziska.

Pozdro
Zgłoś