18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
poligon6 2019-05-21, 9:32 9
Też bym wpierdal spuscił, ci jaracze trawy wyrastaja zazwyczaj na jakies wiosenne pizdy. W tym przypadku widac to po koszulce.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-05-21, 9:43 34
Ćpun pierdolony! Do utylizacji śmiecia. Narkoman jebany.

*idzie po piwo*

Zgłoś
Avatar
x................x 2019-05-21, 10:19 5
Butem prosto w cipę
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-05-21, 11:00
Zabójczy klapek w akcji.
To ja nie wiem co by zostało z mordy typowi, gdyby użyła 100% mocy

Konopia to używka jak alkohol i papierosy. Żałośni są ludzie co robią z tego subkulturę
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-05-21, 11:12 6
Katie napisał/a:


Konopia to używka jak alkohol i papierosy. Żałośni są ludzie co robią z tego subkulturę


Ilu palaczy papierosów bez nałogu alkoholowego ani narkotykowego widziałeś aby kradło żeby kupić sobie fajki?
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-05-21, 11:27 4
Velture napisał/a:

Ilu palaczy papierosów bez nałogu alkoholowego ani narkotykowego widziałeś aby kradło żeby kupić sobie fajki?



Dwa dni temu dwóch rusków postanowiło zalać ryje w barze w którym kelneruję, ale skończyły im się fajki
Żebyś widział ich ryje jak pokazałem im dwa cygarki

Raz miałem okazję oglądać jak seba na bezczelu ukradł piwo w sklepie i wybiegł.
Wygląda na to, że w naszym kraju normą jest to że patologia kradnie alkohol i papierosy kiedy tylko może, więc nie wiem do czego zmierzasz...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-05-21, 11:35 1
@up
Pytalem o kradzież żeby kupić fajki a nie o piwo ze sklepu bo piwem potwierdziles tylko to o czym naposalem.
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-05-21, 11:39 2
Velture napisał/a:

@up
Pytalem o kradzież żeby kupić fajki a nie o piwo ze sklepu bo piwem potwierdziles tylko to o czym naposalem.



A co to za różnica czy kradniesz pieniądze na to żeby zakupić używkę czy kradniesz używkę bezpośrednio?
W Polsce raczej ciężko ukraść konopię czy inne nielegalne substancje, wiesz?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-05-21, 11:50 3
~Velture napisał/a:

Ilu palaczy papierosów bez nałogu alkoholowego ani narkotykowego widziałeś aby kradło żeby kupić sobie fajki?



Na broodstoku laski dawały dupy za grama.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2019-05-21, 12:21
głupia matka
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-05-21, 12:59
~Velture napisał/a:

Ilu palaczy papierosów bez nałogu alkoholowego ani narkotykowego widziałeś aby kradło żeby kupić sobie fajki?



Ale po co palacz papierosów miałby kupować sobie fajki? przecież on pali papierosy a nie fajkę, fajkę palą profesorowie na uniwersytecie.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-05-21, 13:20 8
Marihuana to nic. Najgorsze są ćpuny które ćpają papierosy, wódkę i cukier. Ci piersi śmierdzą, i zdychając na raka płuc plują gdzie popadnie, ci drudzy drą mordy i napieprzają wszystkich w koło, albo leżą obsrani pod murkiem, a ci ostatni, są tłuści jak wieprze i śmierdzą na kilometr.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-05-21, 13:23 4
poligon6 napisał/a:

Na broodstoku laski dawały dupy za grama.


Tak zostałeś poczęty?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-05-21, 13:24
kulawiec napisał/a:

Marihuana to nic. Najgorsze są ćpuny które ćpają papierosy, wódkę i cukier. Ci piersi śmierdzą, i zdychając na raka płuc plują gdzie popadnie, ci drudzy drą mordy i napieprzają wszystkich w koło, albo leżą obsrani pod murkiem, a ci ostatni, są tłuści jak wieprze i śmierdzą na kilometr.



A cukier to sie panie wszczykuje czy pali?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie