18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:13
Avatar
kaiel 2013-02-25, 20:26 54
kurwa, nie kaczkę , one są śmieszne , gęś to rozumiem, bo to wredne ,ale wesołą gibającą się kaczuchę ,Nie!
uwolnić kaczki !!!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-02-25, 20:27 35
A to trzeba tą krew z żywej kaczki wytaczać? Męczy się biedna... Nie można ujebać jej głowy toporkiem i dopiero krwi wytoczyć? Po obcięciu głowy bicie serca i krążenie utrzymuje się jeszcze przez kilka(naście?) sekund. Nie żebym był jakąś ciotunią z PETA czy innym nawiedzonym leszczem, ale nie lubię patrzeć jak zwierzę się męczy...
Zgłoś
Avatar
pawelkrk00 2013-02-25, 20:32 4
BongMan napisał/a:

A to trzeba tą krew z żywej kaczki wytaczać? Męczy się biedna... Nie można ujebać jej głowy toporkiem i dopiero krwi wytoczyć? Nie żebym był jakąś ciotunią z PETA czy innym nawiedzonym leszczem, ale nie lubię patrzeć jak zwierzę się męczy...



Jezu jak coś piszesz to chociaż oglądnij dokładnie film albo kup okulary bo ja jakoś na filmie widziałem że przeciął rdzeń nie szyje
Zgłoś
Avatar
Rejtan 2013-02-25, 20:33 14
Pamiętam jak dawniej z ojcem na wsi biliśmy kaczki. Łebek na pniak, ciach siekierką i po robocie. Nikt się nie bawił w hitmana.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-02-25, 20:37 2
pawelkrk00 napisał/a:


Jezu jak coś piszesz to chociaż oglądnij dokładnie film albo kup okulary bo ja jakoś na filmie widziałem że przeciął rdzeń nie szyje


Rdzeń kręgowy znajduje się w kręgosłupie, w kanale kręgowym, więc musiałby przeciąć też kości, których na filmiku nie widziałem. No ale mogę się mylić, w przeciwieństwie do ciebie nie jestem wszechwiedzący.
Zgłoś
Avatar
hujoczita 2013-02-25, 20:40 2
Ja to pamiętam, że podczas całej ceremonii strasznie śmierdzi
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-02-25, 20:45
tak, smród palonej kaczki, a raczej reszty piór jebie na kilometr, zdechnąć można tak jebie
Zgłoś
Avatar
w................z 2013-02-25, 20:54
piździ jak w kieleckim
Zgłoś
Avatar
atha 2013-02-25, 21:00
BongMan napisał/a:

A to trzeba tą krew z żywej kaczki wytaczać? Męczy się biedna... Nie można ujebać jej głowy toporkiem i dopiero krwi wytoczyć? Po obcięciu głowy bicie serca i krążenie utrzymuje się jeszcze przez kilka(naście?) sekund. Nie żebym był jakąś ciotunią z PETA czy innym nawiedzonym leszczem, ale nie lubię patrzeć jak zwierzę się męczy...



Bo to jest kaczka halal
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-02-25, 21:02 41
Zgłoś
Avatar
Krystiankupis 2013-02-25, 21:43 7
Widziałem kiedyś to na żywo, widziałem jak świaniaka zabijali (prądem) i jak mi Wujek przejechał kota ciągnikiem hehe
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2013-02-25, 21:52 3
Pfff tam. Śmierdzą to ssaki jak się je patroszy. Jak ktoś niezwyczajny to może pierdolnąć przy usuwaniu jelit i odbytu z np. królika.
Zgłoś
Avatar
J................8 2013-02-25, 22:12 2
BongMan napisał/a:

A to trzeba tą krew z żywej kaczki wytaczać? Męczy się biedna... Nie można ujebać jej głowy toporkiem i dopiero krwi wytoczyć? Po obcięciu głowy bicie serca i krążenie utrzymuje się jeszcze przez kilka(naście?) sekund. Nie żebym był jakąś ciotunią z PETA czy innym nawiedzonym leszczem, ale nie lubię patrzeć jak zwierzę się męczy...


Tak trzeba z żywej. Martwej kaczusi serduszko już raczej nie bije? Jak byś się chciał pozbyć krwi inaczej? Przy przemysłowym uboju najpierw się drób pozbawia świadomości przez porażenie prądem, bądź CO2. Śmierć następuje przez wykrwawienie tak jak u świnek, czy bydła. Oczywiście można ciachnąć od razu cały łebek, ale wtedy nie spuścisz na pewno całej krwi, tylko część.
Zgłoś
Avatar
pawelkrk00 2013-02-25, 22:13 1
BongMan napisał/a:


Rdzeń kręgowy znajduje się w kręgosłupie, w kanale kręgowym, więc musiałby przeciąć też kości, których na filmiku nie widziałem. No ale mogę się mylić, w przeciwieństwie do ciebie nie jestem wszechwiedzący.



Nóż wszedł pomiędzy kręgi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie