18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
hornywojtek18 2012-12-11, 15:15
chujzdeb madafakerk kurde czips
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-12-11, 15:24
Echis napisał/a:

@Tuiq gimbusiarskie to jest twoje rozumowanie świata. Są to realia Polskich niższych stanów społecznych. I ty ich właśnie nie znasz, bo jesteś hermetycznie zamknięty i takie klimaty są Ci obce. Znam identycznych ludzi, większość to patologia, ale mają swój rozum również. A od mojego życia to wara, bo nie napisałem, że są to MOJE realia, a sądząc kogoś po filmikach, jesteś baranem.



Tak żeś zdanie sformułował, że żaden inny wniosek się nie nasuwał. I nie pierdol mi o sądzeniu kogoś po filmikach, bo sam nazywasz mnie "hermetycznie zamkniętym" po moim poście. Debil...
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-12-11, 15:33 2
To jest 1 nie 2 : )
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-12-11, 15:44
W 2013 roku wyjdą dwa filmy, jeden fabularny, a drugi to archiwum lipy, które tworzy od kilkunastu lat do dnia dzisiejszego, ukazując faktyczne losy bohaterów pierwszej części.
Zgłoś
Avatar
ZmienNazwe 2012-12-11, 16:00
Dorzucice do tego ''8 w poziomie''
Wszystko krecone w Zielonej Górze przez osiedlową grupę Sky Piastowskie, moj ojciec gra w 2 filmach
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-12-11, 17:31
ZmienNazwe Kogo gra twój ojciec?
Zgłoś
Avatar
LwiaKaszanka 2012-12-11, 17:54
Obejrzałem wszystko i dla mnie poezja! bo dokładnie, z życia wzięte.
Najlepsza cześć jedenasta
Piwko!
Zgłoś
Avatar
Camo 2012-12-11, 22:47
ten film ma tylko 1 czesc a nie 2... wystarczy troche poszukac i ogarnac temat
Film sprzed wielu lat warty obejrzenia przedstawia dobrze realia tych kregow
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-12-15, 2:26
lapps napisał/a:



typowo gimbusiarskie podejscie to sranie zarem na pierwsze lepsze nieobrazliwe stwierdzenie faktow. a swoja droga to tylko potwierdziles to co kolega napisal.
a tak wogole to lepsze takie zycie niz gonitwa za moda i trendami i zalosne proby wpasowania w spoleczenstwo/jakies kregi subkulturowe, czego zyciem nazwac nie mozna. pelno teraz takich co sa na czasie. mysla to co wszyscy, mowia o tym o czym wszyscy, powtarzaja te same zwroty, robia to co wszyscy, ubieraja sie tak jak wypada i maja sie za lepszych mimo, ze sa tylko nedznym polproduktem



chyba sobie jaja robisz. Są ludzie, którzy mają po 30 parę lat, mają dobrą pracę, rodzinę, własne M a do tego sobie palą ile i kiedy chcą. Także takie generalizowanie jest nie na miejscu. I nie, takie życie jak w ŻŻMS nie jest lepsze od normalnego, indywidualnego i spokojnego bytu, na wyższym poziomie a do tego kurwić sobie zielsko i odpowiednio sponiewierać. Tylko trzeba znać umiar.
Ale potwierdzam, to wszystko co pokazują produkcje Zielonogórskiej Zajebistej Grupy Filmowej jest prawdziwe. Nic dodać, nic ująć. Majstersztyk
Zgłoś