18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
M................i 2012-12-11, 6:41 15
Jest jakas inna wersja, bo jak dla mnie złote statuetki juz zdobył.








I znalazlem

FILM pelnometrażowy "ŻYCIE MA SENS":
watch?v=Aj8KDmUxYSY

Trailery filmu "ŻYCIE MA SENS 2"
1 cz.

2 cz.

3 cz.

4 cz.

6 cz.

7 cz.


8 cz.

9 cz.

10 cz.

11 cz.


FILM pelnometrażowy "ŻYCIE MA SENS 2":
watch?v=ZBciJOP4las

** filmy są większe niż 20 minut :[ **
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-12-11, 8:44
ooooo, brakuje w polskiej kinematografii takich produkcji. Z ogromnym sentymentem wspominam część pierwszą. Bro być musi.
Zgłoś
Avatar
R................t 2012-12-11, 12:45
Materiał kompletnie nie przydatny dla mnie - nie da się tego obejrzeć w pracy... ale łyknę w domu. piwko za promocję Polski
Zgłoś
Avatar
SKINHEAD 2012-12-11, 13:01 1
Dobry film, ogladalem kilka lat temu - material obowiazkowy dla wszystkich wstrzykujacych sobie marivhuanem
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-12-11, 13:04 6
Echis napisał/a:

Realia. Kto ich nie zna, nie zrozumie i obrzuci gównem.


Ach! Czyli jest tylko jedna i jedyna racja? Typowo gimbusiarskie podejście. Poza tym jeżeli to są twoje realia, to gratuluje życia.
Zgłoś
Avatar
Remixxx 2012-12-11, 13:05 1
za chlopakow zawsze piwko... to zrobili 2? widze, cos mnie ominelo.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2012-12-11, 13:33
"Jeszcze trochę do premiery. Druga połowa 2013 roku, ale do premiery i po premierze będzie wysyp zwiastunów." Info z ich kanału na YT (skypiastowskie)
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-12-11, 13:34 2
@Tuiq gimbusiarskie to jest twoje rozumowanie świata. Są to realia Polskich niższych stanów społecznych. I ty ich właśnie nie znasz, bo jesteś hermetycznie zamknięty i takie klimaty są Ci obce. Znam identycznych ludzi, większość to patologia, ale mają swój rozum również. A od mojego życia to wara, bo nie napisałem, że są to MOJE realia, a sądząc kogoś po filmikach, jesteś baranem.
Zgłoś
Avatar
adam5282 2012-12-11, 13:59 1
Klasyk sam w sobie ,az lezka sie kreci gdy pomysle o pierwszej czesci. Mogl by ktos wrzucic pelnometrazową drugą częsc??
Zgłoś
Avatar
Mummy 2012-12-11, 14:15
uwaga, rzucam kupą
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-12-11, 14:23 1
Tuiq napisał/a:


Ach! Czyli jest tylko jedna i jedyna racja? Typowo gimbusiarskie podejście. Poza tym jeżeli to są twoje realia, to gratuluje życia.



typowo gimbusiarskie podejscie to sranie zarem na pierwsze lepsze nieobrazliwe stwierdzenie faktow. a swoja droga to tylko potwierdziles to co kolega napisal.
a tak wogole to lepsze takie zycie niz gonitwa za moda i trendami i zalosne proby wpasowania w spoleczenstwo/jakies kregi subkulturowe, czego zyciem nazwac nie mozna. pelno teraz takich co sa na czasie. mysla to co wszyscy, mowia o tym o czym wszyscy, powtarzaja te same zwroty, robia to co wszyscy, ubieraja sie tak jak wypada i maja sie za lepszych mimo, ze sa tylko nedznym polproduktem
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2012-12-11, 14:25 1
To wreszcie jest druga część czy nie ? Ten link pod trailerami jest do części pierwszej (szczegół, że jakiś debil chciał zabłysnąć na YT i dopisał "2" do tytułu)
Zgłoś
Avatar
Panfel 2012-12-11, 14:44 2
Echis napisał/a:

Są to realia Polskich niższych stanów społecznych. I ty ich właśnie nie znasz, bo jesteś hermetycznie zamknięty i takie klimaty są Ci obce.



Ojej biedni ludzie z niższych stanów społecznych, piją winko pod kioskiem i nie mają 230zł na palonko realia Polskich nierobów - ale kto wie? może Panowie na tym filmie nimi nie są... kto wie. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
palililili 2012-12-11, 14:51 2
Zielona Góra
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie