18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
w................4 2014-03-07, 13:24 18
Widzę, że mamy tu samych ambitnych kinomaniaków, którzy gardzą wszystkim, co nie jest "ambitnym kinem" a potem trzepią się do jakiegoś gore-gówna.
Komedie są zawsze lekkie i "tagbardzonieambitne", służą do pośmiania się, ale skąd wy możecie o tym wiedzieć, skoro gardzicie tak mało ambitnym gatunkiem jak komedia. Najlepiej zjechać coś czego się nawet nie oglądało
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-03-07, 13:38 1
wiesiors4 napisał/a:

Widzę, że mamy tu samych ambitnych kinomaniaków, którzy gardzą wszystkim, co nie jest "ambitnym kinem" a potem trzepią się do jakiegoś gore-gówna.
Komedie są zawsze lekkie i "tagbardzonieambitne", służą do pośmiania się, ale skąd wy możecie o tym wiedzieć, skoro gardzicie tak mało ambitnym gatunkiem jak komedia. Najlepiej zjechać coś czego się nawet nie oglądało



czyli "Igrzyska śmierci" były komedią? To by wyjaśniało kilka kwestii, a ja głupi ze złym nastawieniem to oglądałem zastanawiając się co za pojebany gimbus pisał scenariusz... (tak wiem że to na podstawie książki, jeno chujowej)
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-07, 13:41 2
lubie ambitne kino typu "forrest gump", "zielona mila", "druga ziemia"(polecam film ktory wygral jakis konkurs, nie był w kinie a jest to coś nowego), "helikopter w ogniu", "szeregowy rayant" itp.
ALE
lubie niekiegy po prostu spierdoliny! jak jackass! transformers(nie jest spierdoliną ale chodzi o wybuchy itp), niezniszczalni i takie o to parodie!
Zgłoś
Avatar
walusss 2014-03-07, 13:45
zaś te cwele, kurwa nie ma innych aktorów?
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-03-07, 13:53
kkndkkndkknd, to temat dotyczy igrzysk śmierci? To by wyjaśniało kilka kwestii...
Zgłoś
Avatar
Takeda 2014-03-07, 14:07 22
NieWiemZeWiem napisał/a:

"szeregowy rayant"



Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-03-07, 14:08
wiesiors4 napisał/a:

kkndkkndkknd, to temat dotyczy igrzysk śmierci? To by wyjaśniało kilka kwestii...



też na początku myślałem, że chodzi o parodię "Skazanych na Shawshank", ale potem mnie olśniło
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-03-07, 14:16 1
Nie lubie oglądać zwiastunów komedii bo te chuje dają tam 70% najlepszych gagów i potem mnie nie śmieszy ten film.
Zgłoś
Avatar
qwas253 2014-03-07, 14:19
gówno i to straszne
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-03-07, 14:20 4
NieWiemZeWiem napisał/a:

lubie ambitne kino typu "forrest gump", "zielona mila", "druga ziemia"



"Zielona Mila" ambitnym filmem? Przecież to komercyjny knot, żerujący bezwstydnie na prostych emocjach podstarzałych kur domowych i emocjonalnie rozchwianych nastoletnich siks.
Nieznośny patos, łzawość. Postaci nakreślone grubą krechą - albo dobre albo zepsute do szpiku kości. Masa truizmów udających głęboki przekaz... Jakie to kino ambitne?
Zresztą pozostałe filmy przez ciebie wymienione również są typowo rozrywkowe, komercyjne. Radzę przedefiniować swoją koncepcję kina abitnego, bo mija się ona z rzeczywistością
Zgłoś
Avatar
Desuuu 2014-03-07, 14:38
szerwgowy rayant i chuj xDD
Zgłoś
Avatar
deluxe 2014-03-07, 14:40 27
Film stary, ale jary. ZOLTAN!

Pamiętam jak w podstawówce się tak z kolegami witaliśmy
Zgłoś
Avatar
Masteroo 2014-03-07, 14:47 1
szeregowy hydrant! to jest dopiero kino akcji!
Zgłoś
Avatar
mekarolly 2014-03-07, 14:54
Zakładam, że będzie to wielka kapa jak to ostatnio bywa ze wszystkimi parodiami. Trailer zawsze zapowiada fajny film a jak jest później każdy wie. A ten trailer co najwyżej zapowiada śmieszny film o ile spalisz lola przed oglądaniem.
Zgłoś
Avatar
b1z 2014-03-07, 15:00 1
Nie chce nic mówić, ale ten film jest dawno dostępny online, oglądałem go już bodajże na zalukaj/kinomanie, pozdro
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie