18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
AstaMan 2014-03-07, 15:01 1
Film już miał premiere
Zgłoś
Avatar
fiflok-siusiak 2014-03-07, 15:03 2
Szkoła specjalnej troski to była @up ?
Zgłoś
Avatar
mordziu 2014-03-07, 15:14
Jak bywa w 99% takich filmów, wszystkie najlepsze sceny zawarto w trailerze. Podobnie jest w tym wypadku. Wiem, bo oglądałem to gówno z konieczności.
Zgłoś
Avatar
Bobbson32 2014-03-07, 15:22
to nazywasz dobrym filmem? o lol;D
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-03-07, 15:30 1
Fiflok_siusisak napisał/a:

Szkoła specjalnej troski to była @up ?

szkoła w sosnowcu
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-03-07, 15:31 2
Sie kurwa grupa filmowych krytyków widzę zebrała, co drugi to Kałużyński, co trzeci to Raczek
Zgłoś
Avatar
podsad 2014-03-07, 15:33 3
NieWiemZeWiem napisał/a:

lubie ambitne kino typu "forrest gump", "zielona mila", "druga ziemia"(polecam film ktory wygral jakis konkurs, nie był w kinie a jest to coś nowego), "helikopter w ogniu", "szeregowy rayant" itp.
ALE
lubie niekiegy po prostu spierdoliny! jak jackass! transformers(nie jest spierdoliną ale chodzi o wybuchy itp), niezniszczalni i takie o to parodie!



Nie no sory ale patrząc po tych tytułach, to ambitnego kina ty chyba jeszcze nie powąchałeś.
Zgłoś
Avatar
elda1987 2014-03-07, 15:37
dobra komedia to był np parodiowany Hangover a ten gniot to coś, jak ten gniot o wampirach (Vampires Suck czy jakoś tak) zresztą aktorzy ci sami prawie. Można to obejrzeć, ale nie ma co liczyć na tonę śmiechu nadal to lepsze niż KacWawa (też oglądałam, wypaliło mi oczy).
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-07, 15:47
o kurwa ale macie ból dupy, chyba was odwiedził biedroń

No to co waszym zdaniem jest ambitnym kinem bo jak narazie to chuja wymienieliście. Rayant to rayant ja tak na niego mówię i polceciałem z tym nie chcacy, kązdy wie że to ryan.

Komerycjne filmy...hmmm no kurwa a co nie jest komercyjne? wszystko co jest dla widowni, tworzone dla ludzi z definicji jest komercją wieć chuj wam w dupe panowie i panie. Dla mnie ambityn film to taki któy się wyróznia od innych swoją fabuła, która jest lub próbuje być logiczna i zaskakujące końcówki a nie zawsze, jebane filmy tak samo sie kończą.

@ekspertem
Wytnij se napletek a potem komentuj, jak już komentujesz to to kontrargumentuj a nie wylewasz swoje pomyje. Jeśli waszymi ambitnymi filmami są jakieś spierdoliny typu romantic albo stare filmy szaro białe to chuj wam w dupe bo przytaczacie te filmy aby zdobyć "szacunek" osób które będą musiały ten wasz bełkot wysłuchać. Przypominacie mi zjeba z liceum, który na pamięć uczył się nazwsik architektów,reżyserów,artystów z jakiś spierdolonego średniowiecza aby....nie wiem co on chciał przez to uzyskać jak on znał tylko nazwiska a ich style już nie. Możecie sobie podac rękę, napisze mu meila, że jednak tak samo zjebani ludzie jak on chodza po ziemi. będzecie mogli robić wieczory kulutralne w kawiarence pt "spierdoliny trzymają się razem"
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-03-07, 16:04 1
NieWiemZeWiem napisał/a:


@ekspertem
Wytnij se napletek a potem komentuj, jak już komentujesz to to kontrargumentuj a nie wylewasz swoje pomyje.



Ja wylewam pomyje? To w takim razie czemu służy twój żałosny wtręt o napletku? Trochę konsekwencji....

NieWiemZeWiem napisał/a:

Jeśli waszymi ambitnymi filmami są jakieś spierdoliny typu romantic albo stare filmy szaro białe to chuj wam w dupe bo przytaczacie te filmy aby zdobyć "szacunek" osób które będą musiały ten wasz bełkot wysłuchać.



Jaki znowu "romantic"? Co ty pierdzielisz? Chodzi ci o stare melodramaty amerykańskie? Filmy Capry? Nowofalowe dramaty o relacjach damsko-męskich? Naprawdę nie wiem do czego konkretnie próbujesz się w tym momencie dopierdolić...

Kolejne brednie to te o czarno-białym kinie. Kiedy nie było techniki aby kręcić w kolorze to kręcono w czerni i bieli. A filmy, poza mniejszą paletą barw, były takie same jak obecnie. Zdarzały się filmy ambitne, ale też komercyjne, wysokobudżetowe. Kino wysokich lotów i kiszki klasy B.

Jesteś płytki jak przydrożna kałuża jeśli myślisz, że ludzie oglądają stare filmy tylko i wyłącznie dlatego żeby zdobyć czyjś szacunek. W dupie mam snobów i ich szacunek.

NieWiemZeWiem napisał/a:

Przypominacie mi zjeba z liceum, który na pamięć uczył się nazwsik architektów,reżyserów,artystów z jakiś spierdolonego średniowiecza aby....nie wiem co on chciał przez to uzyskać jak on znał tylko nazwiska a ich style już nie.



Czekaj.. ty już po liceum jesteś? Retorykę i poziom argumentacji masz jak pierwszy z brzegu, stereotypowy "gimbus".

NieWiemZeWiem napisał/a:


Możecie sobie podac rękę, napisze mu meila, że jednak tak samo zjebani ludzie jak on chodza po ziemi. będzecie mogli robić wieczory kulutralne w kawiarence pt "spierdoliny trzymają się razem"



Napisz mu maila i pogratuluj że wytrzymał w jednej klasie z tobą przez bite trzy lata. Chłop musi mieć cierpliwość skoro cię tolerował.

W pierwszym zdaniu zarzuciłeś mi że używam inwektyw by w każdym kolejnym pluć na mnie ile wlezie. Oczywiście nawet słowem się nie zająknąłeś o filmach, które uważasz za ambitne. Nie potrafiłeś odnieść się do mojego postu i wykazać że nie mam racji a "Zielona Mila" jest w istocie przykładem kina ambitnego.
Nie wiem z czym u ciebie gorzej - kulturą osobistą czy zdolnością do uargumentowania własnej opinii.
Zgłoś
Avatar
egdaron 2014-03-07, 16:11
Podobno ten aktor umiera w tej części. Hoffman się nazywa bodajże
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2014-03-07, 16:21
Kto by pomyślał, że temat filmów wywoła taki shitstorm.
Zgłoś
Avatar
kuba149 2014-03-07, 16:23
zapowiada się?
ten film wyszedł już miesiąc temu -.-
Zgłoś
Avatar
kam332 2014-03-07, 16:38
po trailerze widzę, że to jakieś gówno i nie warto tracić czasu na ściąganie, a co dopiero na obejrzenie tego...
Zgłoś
Avatar
bohema667 2014-03-07, 16:41
Oglądałem i nie polecam. Nie dorównuje serii "straszny film". Na plus - są cycki Macie link:

ekino.tv/film,the-hungover-games-the-hungover-games-eng-2014,22884,ori...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie