18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
Falsum 2014-03-07, 17:04
Zapowiada się dobry film?!

Znakomity się zapowiada!
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-07, 17:38
Ekspertem napisał/a:



Ja wylewam pomyje? To w takim razie czemu służy twój żałosny wtręt o napletku? Trochę konsekwencji....

Jaki znowu "romantic"? Co ty pierdzielisz? Chodzi ci o stare melodramaty amerykańskie? Filmy Capry? Nowofalowe dramaty o relacjach damsko-męskich? Naprawdę nie wiem do czego konkretnie próbujesz się w tym momencie dopierdolić...

Kolejne brednie to te o czarno-białym kinie. Kiedy nie było techniki aby kręcić w kolorze to kręcono w czerni i bieli. A filmy, poza mniejszą paletą barw, były takie same jak obecnie. Zdarzały się filmy ambitne, ale też komercyjne, wysokobudżetowe. Kino wysokich lotów i kiszki klasy B.

Jesteś płytki jak przydrożna kałuża jeśli myślisz, że ludzie oglądają stare filmy tylko i wyłącznie dlatego żeby zdobyć czyjś szacunek. W dupie mam snobów i ich szacunek.

Czekaj.. ty już po liceum jesteś? Retorykę i poziom argumentacji masz jak pierwszy z brzegu, stereotypowy "gimbus".

Napisz mu maila i pogratuluj że wytrzymał w jednej klasie z tobą przez bite trzy lata. Chłop musi mieć cierpliwość skoro cię tolerował.

W pierwszym zdaniu zarzuciłeś mi że używam inwektyw by w każdym kolejnym pluć na mnie ile wlezie. Oczywiście nawet słowem się nie zająknąłeś o filmach, które uważasz za ambitne. Nie potrafiłeś odnieść się do mojego postu i wykazać że nie mam racji a "Zielona Mila" jest w istocie przykładem kina ambitnego.
Nie wiem z czym u ciebie gorzej - kulturą osobistą czy zdolnością do uargumentowania własnej opinii.



Takie złożone pierdolenie jest typowe dla kwejkowiczów wiec mozesz wracać do swojej ferajny. Chuj mnie obchodzi co ty sądzisz, do teraz nic nie napisałeś o tym co jest filmem ambitnym tylko znowu poszukałeś jakiś cytatów i próbujesz być fajny. Kolejne dziecine zagranie to szukanie zdania po którym można stwierdzić, że jestem po liceum. Oj dzieciaczku dzieciaczku.... liceum już dawno i nawet studia skonczone, wiec możesz mi serek spod żołędzia wylizać.
Zgłoś
Avatar
r................k 2014-03-07, 17:55
Krótka i treściwa rozmowa o nafcie

Zgłoś
Avatar
niemakurwanazw 2014-03-07, 17:57
Mnie tam takie gówna nie śmieszą
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-03-07, 18:24
NieWiemZeWiem napisał/a:



Takie złożone pierdolenie jest typowe dla kwejkowiczów wiec mozesz wracać do swojej ferajny.



Nie wiem jakie zachowanie jest typowe dla kwejkowiczów bo na żadnego Kwejka nie wchodzę. Skoroś taki rozeznany w temacie to masz widać wiele z Kwejkiem wspólnego...

NieWiemZeWiem napisał/a:

Chuj mnie obchodzi co ty sądzisz, do teraz nic nie napisałeś o tym co jest filmem ambitnym tylko znowu poszukałeś jakiś cytatów i próbujesz być fajny.



Ja jedynie pokazałem miałkość twojej argumentacji. Chcesz bym napisał coś konkretnego o kinie ambitnym? Napiszę, o ile wreszcie zaczniesz dyskutować na temat, podejmiesz dialog, przestaniesz się pluć i mnie obrażać. Z nas dwóch to ty tutaj piszesz jak potłuczony. Jesteś wyszczekany, chamski i nie odpowiadasz na konkretne pytania.

Dlaczego uważasz "Zieloną Milę" za przykład kina ambitnego?
O co chodziło ci gdy pisałeś romantica?
Co ci się nie podoba w kinie czarno-białym?

Trzy proste pytania. Chcesz prowadzić dialog to masz ku temu okazję.

NieWiemZeWiem napisał/a:

Kolejne dziecine zagranie to szukanie zdania po którym można stwierdzić, że jestem po liceum. Oj dzieciaczku dzieciaczku.... liceum już dawno i nawet studia skonczone, wiec możesz mi serek spod żołędzia wylizać.



Jestem od ciebie starszy, ale to szczegół. Bardziej rzuca się w oczy twoja kultura osobista, a ściślej jej brak.
Jakim ja szczawiu dla ciebie dzieckiem jestem? Ledwo ci się wąsik pod nosem pojawił i już buźka pełna inwektyw.

Tekstu o "serku" nawet nie skomentuję, bo tu już słów brakuje aby opisać twoją umysłową nicość.
Wypada w tym miejscu pogratulować uczelni, która wydała takiego omnibusa. Wykształcony, młody człowiek z wysublimowanym słownictwem, zawsze gotowy do merytorycznej dysputy... Przyszłość narodu.
Zgłoś
Avatar
petersacode 2014-03-07, 18:28
Cienkie jak siki węża.
Zgłoś
Avatar
bOxiOr 2014-03-07, 19:12
Fiflok_siusisak napisał/a:

Szkoła specjalnej troski to była @up ?


Zgłoś
Avatar
maniek84 2014-03-07, 20:36
"Parodia filmu, który sam w sobie był parodią kina skierowaną do umysłu maksymalnie gimnazjalistów?".
I znalazl sie pierdolony krytyk filmowy
Zgłoś
Avatar
fantasticplayer 2014-03-07, 21:06
U mnie w byłej robocie pracował taki węgier o imieniu Zoltan. Więc jak widziałem go w robocie to cały czas pokazywałem mu ten ich znak i mówiłem "zoltan!" a on nie wiedział ocb... hehe
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2014-03-07, 21:10
Jeden z najbardziej pojebanych filmów jakie widziałem. Polecam jeszcze Chłopaki na Ibizie i Martwice Mózgu.
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2014-03-07, 21:12
"... to szą szkafandry międżygwiezdne..."
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-03-07, 21:14
@up Martwica Mózgu jest super. Film w skali kategorii 1-10 tak ze 20
Zgłoś
Avatar
~LeweOkoSaurona 2014-03-07, 21:15
deluxe napisał/a:

Pamiętam jak w podstawówce się tak z kolegami witaliśmy



I pewnie nadal tam jesteście.
Zgłoś
Avatar
pinokio404 2014-03-07, 21:17
Trailer 2 części znanego wszystkim Sadolom filmu Zombie SS

Zgłoś
Avatar
Pestycyd 2014-03-07, 21:25
Najbardziej mnie rozpierdala to:
"Transfunkcjoner kontinuum to tajemnicze i potężne urządzenie, jedynie jego moc przewyższa jego tajemniczość"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie