18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-06-29, 19:22
Poligon wyjechał do Brazylii!?

A kundel to jakiś masochista, sam spierdala z powrotem do piwnicy na dalsze pieszczoty.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2024-06-29, 20:11 1
To tylko pies, może nasrał mu w domu. Mały wpierdol od czasu do czasu naprostuje. kundla. I chuj mnie obchodzi opinia miłośników srających i wyjących po nocach kundli. U sąsiada mam 4 i "muszą" się wyszczekać. Więc jebcie się na ryj.
Zgłoś
Avatar
Dualram 2024-06-29, 20:56 1
Czekam na komentarz psotnej cipki czy kucharz na filmie prawidłowo ogluszał smalcucha czy może popełnił jakieś błędy.
Zgłoś
Avatar
handopl78 2024-06-29, 20:56 2
KURWO ZDECHNIJ NA RAKA
Zgłoś
Avatar
Colicab 2024-06-29, 21:08
Veni_Vidi napisał/a:

Nie moja wina, że jesteś głupi i nie miałeś kontaktu ze zwierzętami. Miej pretensje do starych.



tak, idz dalej nikomu nic nie tłumaczyć, bo wszystko jest wyjaśnione, sprawdź badania itp. sebixowe pierdolenie. Po co w ogóle się udzielasz, jak nie powiedziałeś absolutnie nic?
Zgłoś
Avatar
Mariusz197012 2024-06-29, 21:09
Ty jakiś pojebany ĵesteś
Zgłoś
Avatar
dgfdfg 2024-06-29, 21:31
[ Dodano 2024-06-29, 21:31 ]
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Poligon wyjechał do Brazylii!?
A kundel to jakiś masochista, sam spierdala z powrotem do piwnicy na dalsze pieszczoty.



Nie, to jego ziomek z brazyllii jest jakiś, potwierdzone info, brał nauki typ u poligona
Zgłoś
Avatar
Sobut16 2024-06-29, 23:12
A ch*j wie może zaatakował dzieciaka i uczy go pokory
Zgłoś
Avatar
Niewychowany 2024-06-29, 23:54 1
Ja pierdole oni mieszkają w schronie 😂
Zgłoś
Avatar
FalcePromice 2024-06-30, 1:14
Ej ja rozumiem że na takim gejowym wykopie mogą współczuć dla psa ale tutaj? O co chodzi? z tortur czy śmierci człowieka można się śmiać ale kiedy ktoś uderzy pieska to już życzą mu śmierci... nie czaję
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-06-30, 9:21 2
m10bp napisał/a:

Nie zesraj się, to tylko pies i nic mu nie zrobił



Ty jesteś tylko człowiekiem, kumasz baranie że to istota która żyje i czuje? jak nie to jesteś pierdolonym troglodytą
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-06-30, 10:54 1
błagam, niech ktoś zajebie tą kurwę w klapkach...
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-30, 13:08
Veni_Vidi napisał/a:

Problem nie jest z psami tylko z ich właścicielami.
Nie zamierzam ci niczego tłumaczyć, wszystkie wyjaśnienia masz na jutubie.



RobsoN napisał/a:

Napierdalaniem chcesz wychować psa? pierdolnij się w łeb, to może zmądrzejesz.



Dwa debile które same się zaorały. żaden nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Czy gość na filmie jest Panem tego psa? NIE Pies go nie słucha i nie uważa za swojego Pana. Kretyni, którzy się prują jak tylko nikt nie napisz oj biedny piesek.
Zgłoś
Avatar
RobsoN 2024-06-30, 13:48
Heliar napisał/a:

Dwa debile które same się zaorały. żaden nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Czy gość na filmie jest Panem tego psa? NIE Pies go nie słucha i nie uważa za swojego Pana. Kretyni, którzy się prują jak tylko nikt nie napisz oj biedny piesek.



Z twojego toku rozumowania wnioskuję, że kretyn to cię spłodził. Skąd wiesz, że debil na filmie nie jest właścicielem psa ?. Napierdala go i dlatego pies się nie słucha a wręcz się go boi. Obcego to by ujebał za taką akcję. Nadmienię, że na szczeniaka jeszcze wygląda. Ty weź idź stąd i nie zarażaj innych swoją głupotą. Spruty wieśniaku.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-30, 14:00
RobsoN napisał/a:

Z twojego toku rozumowania wnioskuję, że kretyn to cię spłodził. Skąd wiesz, że debil na filmie nie jest właścicielem psa ?. Napierdala go i dlatego pies się nie słucha a wręcz się go boi. Obcego to by ujebał za taką akcję. Nadmienię, że na szczeniaka jeszcze wygląda. Ty weź idź stąd i nie zarażaj innych swoją głupotą. Spruty wieśniaku.



Ale z ciebie jebnięty niedorozwój, nie dość, że IQ nie pozwala ci zrozumieć sytuacji, to jeszcze nie wiesz jak się szkoli psy, ale się oczywiście prujesz. Pies zawsze ma osobę, którą uważa za swojego Pana. To jest podstawa wychowywania psa. Człowieka, który o niego dba, który się nim zajmuje, któremu będzie posłuszny z wyboru. Z pozostałymi członkami rodziny może być różnie. Jak człowiek nie potrafi zająć się psem, to ten go nigdy nie uzna i nie będzie się go słucha, co masz u góry na filmie. Ale oczywiście jesteś tak upośledzony, że wywnioskowałeś z mojego wpisu, że ja pochwalam takie zachowanie. Co za kurwa ameba.
Zgłoś