18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Heliar 2024-06-29, 13:33 20
Pies musi wiedzieć kto jest panem i ma się go słuchać.
Zgłoś
Avatar
Amebix 2024-06-29, 14:01 31
Mam nadzieję że ten chuj mieszka na terenie jakiegoś kartelu i niedługo jego dupsko przywita się z deskami, tak jak miało to miejsce ostatnio z dwoma młokosa mi którzy pastwiskowe się nad sprzątaczką
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-29, 14:03 8
Pies nie wie, na terenie jakiego kartelu mieszka.
Zgłoś
Avatar
mazik13 2024-06-29, 14:03 6
Czekamy na drugą cześć z panem w roli głownej która się zapewne pojawi na hardzie
Zgłoś
Avatar
m10bp 2024-06-29, 14:06 10
Amebix napisał/a:

Mam nadzieję że ten chuj mieszka na terenie jakiegoś kartelu i niedługo jego dupsko przywita się z deskami, tak jak miało to miejsce ostatnio z dwoma młokosa mi którzy pastwiskowe się nad sprzątaczką



Nie zesraj się, to tylko pies i nic mu nie zrobił
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-29, 14:16 3
Heliar napisał/a:

Pies musi wiedzieć kto jest panem i ma się go słuchać.



Dobrze, że nie musi odpowiadać na pytania głupim ludziom.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-29, 14:32
Veni_Vidi napisał/a:

Dobrze, że nie musi odpowiadać na pytania głupim ludziom.



Czy twoim zdaniem moje stwierdzenie jest głupie? Obal to, albo przestań robić z siebie debila.
Zgłoś
Avatar
RobsoN 2024-06-29, 14:58 12
Heliar napisał/a:

Pies musi wiedzieć kto jest panem i ma się go słuchać.



Napierdalaniem chcesz wychować psa? pierdolnij się w łeb, to może zmądrzejesz.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-29, 15:21 7
Heliar napisał/a:

Czy twoim zdaniem moje stwierdzenie jest głupie? Obal to, albo przestań robić z siebie debila.



Problem nie jest z psami tylko z ich właścicielami.
Nie zamierzam ci niczego tłumaczyć, wszystkie wyjaśnienia masz na jutubie.
Zgłoś
Avatar
Colicab 2024-06-29, 17:11 5
Veni_Vidi napisał/a:

Problem nie jest z psami tylko z ich właścicielami.
Nie zamierzam ci niczego tłumaczyć, wszystkie wyjaśnienia masz na jutubie.



no idz idż już wolontariuszu ze schroniska polerować psie kredki, nie masz kontekstu, ale właściciel winny, może jeszcze masz pitbulla albo inne ścierwo.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-29, 17:15 2
Colicab napisał/a:

no idz idż już wolontariuszu ze schroniska polerować psie kredki, nie masz kontekstu, ale właściciel winny, może jeszcze masz pitbulla albo inne ścierwo.



Nie moja wina, że jesteś głupi i nie miałeś kontaktu ze zwierzętami. Miej pretensje do starych.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-29, 18:57 2
Do gara obydwu, a wy tam stuleje nade mną nie zesrać się...
Zgłoś
Avatar
RaoulDuke 2024-06-29, 19:05 9
Podludzie powinni szanować ważniejszych od siebie. Ludzie wartościowi>ludzie pośredni i zwierzęta>podludzie. Bachora pewno tak samo wychowa na zjeba który kogoś okradnie, zgwałci, napadnie itp.

[ Dodano: 2024-06-29, 19:09 ]
Jak ktoś zniża się do bicia zwierząt to jest takim samym zjebem lachociągiem jak jego obrońcy. Bierze się to stąd że pomimo posiadania pozornie bardziej rozwiniętego mózgu nie potrafi wychować tak prostej istoty jak zwierzę. Inteligentny człowiek bez przemocy tak zwierzę ustawi że będzie jak w zegarku chodzić, ale da silvom tego nie wyjaśnisz
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-06-29, 19:19 1
A żeby cię chuju zjadł.
Zgłoś