18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-30, 14:06
Heliar napisał/a:

Dwa debile które same się zaorały. żaden nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Czy gość na filmie jest Panem tego psa? NIE Pies go nie słucha i nie uważa za swojego Pana. Kretyni, którzy się prują jak tylko nikt nie napisz oj biedny piesek.



Ty oraczu przestań wybierać zdania z kontekstu i tworzyć do nich swoje historie. Jak czegoś nie rozumiesz to przeczytaj jeszcze raz.
Zgłoś
Avatar
RobsoN 2024-06-30, 14:31
Heliar napisał/a:

Ale z ciebie jebnięty niedorozwój, nie dość, że IQ nie pozwala ci zrozumieć sytuacji, to jeszcze nie wiesz jak się szkoli psy, ale się oczywiście prujesz. Pies zawsze ma osobę, którą uważa za swojego Pana. To jest podstawa wychowywania psa. Człowieka, który o niego dba, który się nim zajmuje, któremu będzie posłuszny z wyboru. Z pozostałymi członkami rodziny może być różnie. Jak człowiek nie potrafi zająć się psem, to ten go nigdy nie uzna i nie będzie się go słucha, co masz u góry na filmie. Ale oczywiście jesteś tak upośledzony, że wywnioskowałeś z mojego wpisu, że ja pochwalam takie zachowanie. Co za kurwa ameba.



Jak coś mądrego napiszesz, to z przyjemnością przeczytam, jak na razie nie błyszczysz łącznie z tą edycją.
Zgłoś
Avatar
Sadolek1232 2024-06-30, 17:31
Uwiązać za jaja do tego skutera i wio !
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-06-30, 18:47
Z psa to tylko dobry jest smalec i psalami.
Zgłoś
Avatar
rysiek150 2024-06-30, 23:12
pchły mu tylko wytrzepał
Zgłoś
Avatar
PR0boszcz 2024-06-30, 23:37
Nie wiem co o tym myśleć. Czekam na komentarz Polygona6
Zgłoś
Avatar
Roger Waters 2024-07-01, 13:59
Amebix napisał/a:

Mam nadzieję że ten chuj mieszka na terenie jakiegoś kartelu i niedługo jego dupsko przywita się z deskami, tak jak miało to miejsce ostatnio z dwoma młokosa mi którzy pastwiskowe się nad sprzątaczką



"mi którzy pastwiskowie nad"?
Masz udar?
Zgłoś
Avatar
Amebix 2024-07-01, 18:27
Roger Waters napisał/a:

"mi którzy pastwiskowie nad"?
Masz udar?



Autokorekta tworzy takie cuda xD
Zgłoś
Avatar
Fl1nt 2024-07-01, 22:56
Colicab napisał/a:

no idz idż już wolontariuszu ze schroniska polerować psie kredki, nie masz kontekstu, ale właściciel winny, może jeszcze masz pitbulla albo inne ścierwo.



Większego debila nie słyszałem , kys
Zgłoś