18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
PatrolZG 2013-12-29, 11:03
Miło że przedstawiłeś mi swojego tate. Tylko że chuj mnie on obchodzi. Nie mam nic wspólnego z Policją i jeśli kiedyś dostane od nich za niewinność jak 50 % dzieci z sadistica to pójdę na obdukcję lekarską i coś z tym zrobie, a nie będę płakał i zmyślał w internecie. Dziękuję. Bez odbioru.

PS. Mam nadzieję że admini coś z tym frajerem nademną zrobią, bo ja za byle zaczepkę dostałem 5 punktów , więc liczę na miesięczny odpoczynek od tego frajera.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-12-29, 11:59 1
Czytam i tak z dystansem podchodze do tego wszystkiego. Mieszkam na nieco patologicznym osiedlu, wszędzie dresiwo na trzech paskach króluje a dziwnym trafem nigdy mnie nie zawinęli za niewinność, wpierdol od policjanta nie dostałem chociaż nie raz mnie trzepali i zatrzymywali. Z każdym dało sie pogadać, nie raz nawet opuszczali z mandatów troszkę. Kwestia tego co sobą reprezentujesz i jak bardzo Twoje poglądy z internetu jesteś w stanie przenieść w prawdziwe życie. Jak długo żyje, nigdy nie widziałem żadnego z tych ortalionowych rycerzy cwaniakującego do policjanta, krzyczącego JP w radiowozie. Dlaczego?

Bo wiedzą że dostaną wpierdol a mama znowu będzie krzyczeć. Torturowaniem bym tego nie nazwal.
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-12-29, 12:37
PatrolZG napisał/a:

I to jest policja kurwa, a nie te popierdółki z Polski. Pewno jechał najebany autem, albo zgrywał herosa na ulicy. Tłuc, tłuc i jeszcze raz tłuc takie scierwojady.



Yhy, tak, a jak polska policja postępuje podobnie, to zaraz podnosi się larum, że jest zbyt brutalna i jp, i chwdp... Hipokryzja.
Zgłoś
Avatar
haras1991 2013-12-29, 14:44
Prosty przykład czterech osób popełniających przestępstwo i jednego podejrzanego.
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-12-29, 20:25
PatrolZG napisał/a:

I to jest policja kurwa, a nie te popierdółki z Polski. Pewno jechał najebany autem, albo zgrywał herosa na ulicy. Tłuc, tłuc i jeszcze raz tłuc takie scierwojady.



Dopóki nie wiesz za co napierdalają to nie gadaj
Jak był niewinny ( czytaj najebany się awanturował czy coś ) to powinni policjantów odjebać z miejsca.
Zgłoś