18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Włoska sprawiedliwość - teraz popularne
Avatar
Halman 2021-03-17, 16:51 16
Jestem ekspertem od wszystkiego; zawinił kolejny tramwaj który (nie wiem juz dokładnie jak to działa) ale przełożył za wcześnie zwrotnice i wyszło jak wyszło... mieszkało się w koncu w mieście...
Zgłoś
Avatar
ciepson 2021-03-17, 16:58
@up
Dąbrowa Tarnowska się nie liczy.
Zgłoś
Avatar
Spidzio199 2021-03-17, 17:26 7
Tory były złe
Zgłoś
Avatar
maddog77 2021-03-17, 17:28 2
Nie wiem z której to godziny ale mi się upiekło wracam tą linią z roboty...faktycznie nie licząc chujków w samochodach którzy notorycznie wcinają się od lewej strony to aż dziw że do tego doszło chyba że zwrotnica przeskoczyła przed drugim wagonem.Większych problemów spodziewałbym się kilkadziesiąt metrów dalej po skręcie w lewo odkąd pamiętam(czyli od komuny)torowisko notorycznie się zapada(podejrzewam że jest tam jakiś nieopisany na planach kanał albo poniemieckie przejście podziemne łączące Wały Chrobrego z Urzędem Miasta)i jazda przypomina eskapadę na wielbłądzie.
Zgłoś
Avatar
czarny83 2021-03-17, 17:29 1
Zwrotnica przestawiła się miedzy pierwszym , a drugim wózkiem wagonu. Jeden wózek pojechał prosto, drugi skręcił.
Zgłoś
Avatar
htp 2021-03-17, 18:09 4
czarny83 napisał/a:

Zwrotnica przestawiła się miedzy pierwszym , a drugim wózkiem wagonu. Jeden wózek pojechał prosto, drugi skręcił.



Ale przestawił ją tramwaj za nim.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-03-17, 18:12 9
Wszystkiemu jest winien PiS
Zgłoś
Avatar
z................h 2021-03-17, 18:19 2
McQurwa napisał/a:

Wszystkiemu jest winien PiS



Weź idź się lecz na nogi bo na głowę to już o wiele za późno.
Zgłoś
Avatar
RobsoN 2021-03-17, 20:19
zaszh napisał/a:

Weź idź się lecz na nogi bo na głowę to już o wiele za późno.



I czego płaczesz, pewnie twoim zdaniem to wina Tuska

Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-03-17, 20:25 4
RobsoN napisał/a:

I czego płaczesz, pewnie twoim zdaniem to wina Tuska



Przepraszam. Co do tuska to masz jakieś wątpliwości?
A rudy z małej,bo go kurwa nie lubię.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-03-17, 20:33 1
zaszh napisał/a:

Weź idź się lecz na nogi bo na głowę to już o wiele za późno.



o co Ci kurwa chodzi, przecież cały pierdolony czas powtarzają to na okrągło w TV, bo zapomnieli o tym:

pressmania.pl/polacy-zapomnieli-jak-bylo-w-czasach-rzadow-po-psl/?fbcl...

Zgłoś
Avatar
PatoInteligent 2021-03-17, 21:09 1
Mocny konkurent dla MPK Wrocław
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2021-03-17, 21:49 1
McQurwa napisał/a:

o co Ci kurwa chodzi, przecież cały pierdolony czas powtarzają to na okrągło w TV, bo zapomnieli o tym:



Coś czuje, że Pis w cale krótszej listy by nie miał. Natomiast przewinienia pisu bardziej w obywateli uderzają...
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-03-17, 23:24
error3 napisał/a:

Jakby człowiek wiedział, że komunikacja miejsca zapewnia tyle atrakcji to sam by jeździł tramwajem zamiast samochodem



wypadki to może na zasadzie takiej dobrej piątki w totka, żeby np stracić rękę czy coś innego. No ale mimo wszystko polecam, tak z raz w miesiącu raczej zdarzała się jakaś nietypowa sytuacja (zazwyczaj w pozytywnym sensie), przynajmniej tak miałem, jak do przejechania miałem cały Poznań do roboty, bo teraz bliżej mam, to okazji niezawile.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie