18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
janlew 2018-03-23, 10:11
Tramwaje, relikt przeszłości. Korea Południowa nie ma ich już od lat, USA od dziesięcioleci. Korea Północna oczywiście na nie stawia, podobnie jak UE.
Tak się zastanawiam kiedy UE ustali że do centrum miasta będzie można wjechać jedynie ekologiczną dorożką. A najpewniej miejskim wozem drabiniastym, bo transport indywidualny, jak wszystko co indywidualne, to przecież też zło.
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-03-23, 10:54 1
00:14 sraczka była tak welka........... eheheh śmieszny ten ich język.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-03-23, 11:10 3
janlew napisał/a:

Tramwaje, relikt przeszłości. Korea Południowa nie ma ich już od lat, USA od dziesięcioleci. Korea Północna oczywiście na nie stawia, podobnie jak UE.



USA i Korea to stawia na pociągi i metro, co do tramwajów to nie ma lepszej komunikacji po Warszawie i wielka szkoda, że nie ma tak rozbudowanej sieci jak przed wojną (dojeżdżały chociażby na Wilanów). Ostatnio słyszałem że chcą puścić nowe linie m.in. wzdłuż pola mokotowskiego i połączą w końcu Ochotę z Mokotowem i Wilanowem, oby!
Zgłoś
Avatar
longlong7 2018-03-23, 12:35
jebany tramwajasz pierdolony popatrzył by w lusterko chociaż
Zgłoś
Avatar
C................O 2018-03-23, 14:17
motorniczy debil... ja tam bym odbił w prawo i po problemie
Zgłoś
Avatar
htp 2018-03-24, 20:47 3
janlew napisał/a:

Tramwaje, relikt przeszłości. Korea Południowa nie ma ich już od lat, USA od dziesięcioleci. Korea Północna oczywiście na nie stawia, podobnie jak UE.
Tak się zastanawiam kiedy UE ustali że do centrum miasta będzie można wjechać jedynie ekologiczną dorożką. A najpewniej miejskim wozem drabiniastym, bo transport indywidualny, jak wszystko co indywidualne, to przecież też zło.


pl.wikipedia.org/wiki/Tramwaje_linowe_w_San_Francisco
pl.wikipedia.org/wiki/Tramwaje_w_Portlandzie
pl.wikipedia.org/wiki/Lekka_kolej_w_Salt_Lake_City
pl.wikipedia.org/wiki/DART_Light_Rail
pl.wikipedia.org/wiki/Tramwaje_w_Detroit
pl.wikipedia.org/wiki/Lekka_kolej_w_Norfolk
pl.wikipedia.org/wiki/METRORail
pl.wikipedia.org/wiki/Tramwaje_w_Atlancie
pl.wikipedia.org/wiki/Tramwaje_w_Tampie
pl.wikipedia.org/wiki/Tramwaje_w_Waszyngtonie
pl.wikipedia.org/wiki/Waterfront_Red_Car
Zgłoś
Avatar
wglowiesieniemiesci 2018-03-24, 22:02
hmm tramwaje w londynie ??
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-03-25, 13:27
chciałem napisać "ja pierdole drugi fantastico" i spojrzałem na nick...uprzedzaj tydzień przed tym jak zmienisz avatar bo się jebłem
Zgłoś