18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Czerwone było - teraz popularne
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
Avatar
htp 2024-05-19, 23:07 3
SkoPio1 napisał/a:

Homofob to ktoś, kto jest heteroseksualny?
Ktoś, kogo brzydzą inne układy?
Ktoś, kto ośmiela się nazywać normalnym związek kobiety i mężczyzny?
Czy może ktoś protestujący przeciwko nachalnemu promowaniu odmienności od normalności i nazywaniu odstępstw - normą?
Dopytuję, bo pan Diabeł tkwi w szczegółach, więc warto poznać definicję przed oceną....
(tak, wiem, w obrazku jest użyta inna konstrukcja, ale jest à propos i wkurwia tępych członków Goralenvolku, którzy nienawidzą Polski, Polaków i języka polskiego)



Chyba nie jesteś w stanie pojąć tej definicji. To i nie warto tłumaczyć.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-19, 23:40 6
Tak naprawdę...

Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-05-20, 1:02 6
Te pedalstwo trzeba wykastrować lub powiesić gdzieś w lesie!!
Zgłoś
Avatar
badrass 2024-05-20, 6:45 4
T3RMINATOR napisał/a:

Powinni ich na pale nadziewać



To chyba nie miałoby sensu jako kara
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-20, 8:23 1
Przeciesz typ im najebał .... W 3 skaczą do niego a i tak im najebał i typ nie kopie tylko napierdala normalnie .....
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-05-20, 9:38 1
Tak mniej więcej wyglądałaby ustawka napinaczy z Sadola.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-05-20, 9:53 2

@dżonyłojlker

Manolito666 napisał/a:

Do leczenia oponami oprócz transwestytów należałoby dołączyć również pozostałych lewaków. Odsetek chorób psychicznych wśród ogółu społeczeństwa spadłby radykalnie.



Geraldinio napisał/a:

Mógłbym pójść na kompromis i zarówno z lewa jak i z prawa do piachu. Co prawda życie byłoby wtedy piękne, bezpieczne, spokojne, bez wojen i konfliktów, no ale z drugiej strony zrobiłoby się kurewsko nudno.



wszyscy macie racje, lewaki z chora głową do leczenia od ideologii i prawaki na punkcie wymyslonych bozkow i religii
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2024-05-20, 12:06
bleblebator1 napisał/a:

Ja pierdolę, żebym kibicowal turasowi? Ten świat schodzi na psy



A co ty masz do turasa polski psie
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-05-20, 13:37 1
Geraldinio napisał/a:

Ja bym tak daleko w kuracji nie szedł, ale faktycznie, homofoby i prawicowi ekstremiści powinni być kierowani na jakieś obowiązkowe leczenia farmakologiczne, bądź terapeutyczne.



No kurwa faktycznie
Zgłoś
Avatar
Salazar 2024-05-20, 14:48
ono go kopało
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-05-20, 15:06
E dają se radę te transy
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-05-20, 15:20 1
Bartshin napisał/a:

A co ty masz do turasa polski psie



Tak, a co?
Zgłoś
Avatar
hokej1986 2024-05-20, 23:56
I także tego
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-05-21, 15:56 1
Geraldinio napisał/a:

To może być dla ciebie szokiem, ale istnieją normalni ludzie hetero, których wkurwiają tacy popierdoleńcy mówiący innym jak mają żyć, z kim się ruchać i w co wierzyć.
ps
nie wiem o co chodzi z tą gwiazdą i szczerze mam na to wyjebane, ale nie wstawiaj do kurwy nędzy spacji przed wykrzyknikiem!


Zależy, bo ja mam wyjebane z kim śpisz w swoim łóżku, bo nie zagląda się komuś do łóżka i portfela. Niestety sprawa wygląda inaczej, gdy ktoś wychodzi na ulicę drzeć ryja i pokazywać swoje zboczenia. Nastały czasy kiedy kurewstwo i zboczenia promuje się jako coś normalnego. Niedługo transy będą normalne, a Ty jako hetero nienormalny. Większość z nich nie walczy o prawa dla siebie, a o pozbawienie praw innych osób. Podobnie jest z feministkami.. czego kobiecie brakuje w dzisiejszych czasach? Mają 10 razy lepiej od facetów, a ciągle chodzą i pieprzą głupoty. Oczywiście nie mówię, że kobiety nie mogą mieć źle i cierpieć, ale akurat te, które najgłośniej drą ryje cierpią najmniej i chodzi im tylko o odebranie praw innym.

Ja zawsze nienawidziłem rasistów, a wiesz co się teraz ze mną dzieje? Zaczynam ich popierać. Widząc jaki rozpierdziel robią te małpy w Europie. Najgorsze, że większość z nich się tak zachowuje, a nie tylko mały %.
Zgłoś