18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Geraldinio 2024-05-19, 20:23 12
McSadol napisał/a:

powinni to oponami leczyć ..



Ja bym tak daleko w kuracji nie szedł, ale faktycznie, homofoby i prawicowi ekstremiści powinni być kierowani na jakieś obowiązkowe leczenia farmakologiczne, bądź terapeutyczne.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-19, 20:36 33
Geraldinio napisał/a:

Ja bym tak daleko w kuracji nie szedł, ale faktycznie, homofoby i prawicowi ekstremiści powinni być kierowani na jakieś obowiązkowe leczenia farmakologiczne, bądź terapeutyczne.



Zgłoś
Avatar
Manolito666 2024-05-19, 20:39 49
Geraldinio napisał/a:

Ja bym tak daleko w kuracji nie szedł, ale faktycznie, homofoby i prawicowi ekstremiści powinni być kierowani na jakieś obowiązkowe leczenia farmakologiczne, bądź terapeutyczne.



Do leczenia oponami oprócz transwestytów należałoby dołączyć również pozostałych lewaków. Odsetek chorób psychicznych wśród ogółu społeczeństwa spadłby radykalnie.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-05-19, 20:46 8
Manolito666 napisał/a:

Do leczenia oponami oprócz transwestytów należałoby dołączyć również pozostałych lewaków. Odsetek chorób psychicznych wśród ogółu społeczeństwa spadłby radykalnie.



Mógłbym pójść na kompromis i zarówno z lewa jak i z prawa do piachu. Co prawda życie byłoby wtedy piękne, bezpieczne, spokojne, bez wojen i konfliktów, no ale z drugiej strony zrobiłoby się kurewsko nudno.
Zgłoś
Avatar
doktorzrobek 2024-05-19, 20:58 6
opona, nic dodać nic ująć
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2024-05-19, 21:20 10
Biją jak jakieś cioty
Zgłoś
Avatar
Muczkowski 2024-05-19, 21:24 3
Geraldinio napisał/a:

Mógłbym pójść na kompromis i zarówno z lewa jak i z prawa do piachu. Co prawda życie byłoby wtedy piękne, bezpieczne, spokojne, bez wojen i konfliktów, no ale z drugiej strony zrobiłoby się kurewsko nudno.



co ty dajesz gosciu XD
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-19, 21:43 12
Geraldinio napisał/a:

Ja bym tak daleko w kuracji nie szedł, ale faktycznie, homofoby i prawicowi ekstremiści powinni być kierowani na jakieś obowiązkowe leczenia farmakologiczne, bądź terapeutyczne.



Przyznaj się Gwiazda ! że lubisz opierdolić berło koledze!

Ha tfu !
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2024-05-19, 21:47 3
To lekarz orzecznik z Zus-u wprowadza leczenie zjebania umysłowego.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-05-19, 21:55 6
Powinni ich na pale nadziewać
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-05-19, 22:07 6
psotny_fiutek napisał/a:

Przyznaj się Gwiazda ! że lubisz opierdolić berło koledze!
Ha tfu !



To może być dla ciebie szokiem, ale istnieją normalni ludzie hetero, których wkurwiają tacy popierdoleńcy mówiący innym jak mają żyć, z kim się ruchać i w co wierzyć.

ps
nie wiem o co chodzi z tą gwiazdą i szczerze mam na to wyjebane, ale nie wstawiaj do kurwy nędzy spacji przed wykrzyknikiem!
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-19, 22:24 1
Geraldinio napisał/a:

To może być dla ciebie szokiem, ale istnieją normalni ludzie hetero, których wkurwiają tacy popierdoleńcy mówiący innym jak mają żyć, z kim się ruchać i w co wierzyć.
ps
nie wiem o co chodzi z tą gwiazdą i szczerze mam na to wyjebane, ale nie wstawiaj do kurwy nędzy spacji przed wykrzyknikiem!



... bo się SkoPio zesra
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-19, 22:41 12
Geraldinio napisał/a:

homofoby i prawicowi ekstremiści powinni być kierowani na jakieś obowiązkowe leczenia



Homofob to ktoś, kto jest heteroseksualny?
Ktoś, kogo brzydzą inne układy?
Ktoś, kto ośmiela się nazywać normalnym związek kobiety i mężczyzny?
Czy może ktoś protestujący przeciwko nachalnemu promowaniu odmienności od normalności i nazywaniu odstępstw - normą?

Dopytuję, bo pan Diabeł tkwi w szczegółach, więc warto poznać definicję przed oceną....

darek1234 napisał/a:

bo się SkoPio zesra





(tak, wiem, w obrazku jest użyta inna konstrukcja, ale jest à propos i wkurwia tępych członków Goralenvolku, którzy nienawidzą Polski, Polaków i języka polskiego)
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-05-19, 22:45 9
Ja pierdolę, żebym kibicowal turasowi? Ten świat schodzi na psy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie