18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2023-09-29, 9:02
Wspaniale zacytowala wielkiego murzynskiego meza stanu i bohatera Georga Perrego Floyda juniora. Mily gest w kierunku blm.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-29, 9:33
Ale was sadolowe przyjeby łatwo wkręcić. Laska bez cycków to od razu tranzystor? Wystarczy dać prowokacyjny tytuł do byle jakiego, gównianego filmiku i łykacie na ciepło, jak spermę tatusia. Mam zero szacunku dla takich debili, zasługujecie wyłącznie na pogardę.
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2023-09-29, 9:35 1

Hazelbrook Middle School. Tualatin, Oregon
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-29, 9:51
A ja się zastanawiam, po chuj dajesz te prowokacyjne tytuły? Na filmie widać napierdalankę, nie wiadomo nic, ale ty wiesz, że to na 100% tranzystor. Skąd?
Sadolowym debilom też radzę pomyśleć zanim zaczną pisać hejterskie elaboraty o lewactwie. Zero rozumu, dajecie się sprowokować jak dzieci. A może wy jesteście dzieci?
Zgłoś
Avatar
Flodzia 2023-09-29, 10:00 7
0dbytBiskupa napisał/a:

Ale was sadolowe przyjeby łatwo wkręcić. Laska bez cycków to od razu tranzystor? Wystarczy dać prowokacyjny tytuł do byle jakiego, gównianego filmiku i łykacie na ciepło, jak spermę tatusia. Mam zero szacunku dla takich debili, zasługujecie wyłącznie na pogardę.



0dbytBiskupa napisał/a:

A ja się zastanawiam, po chuj dajesz te prowokacyjne tytuły? Na filmie widać napierdalankę, nie wiadomo nic, ale ty wiesz, że to na 100% tranzystor. Skąd?
Sadolowym debilom też radzę pomyśleć zanim zaczną pisać hejterskie elaboraty o lewactwie. Zero rozumu, dajecie się sprowokować jak dzieci. A może wy jesteście dzieci?



I kto tu jest sadolowy przyjeb?
5 sekund szukania
sportskeeda.com/pop-culture/news-advertisement-homeschooling-hazelbroo...
Zgłoś
Avatar
blackburn 2023-09-29, 10:00
Sami sobie na to pozwolili, kraj który dla wielu był wzorem dzis jewt kolosem na glinianych nogach. Pierw dał murzynom wolność i bardzo dobrze jednak potem w ogóle ich nie kontrolował bagatelizujac problem rozdmuchiwanej legendy, ze czarny wieczie to ten poszkodowany, a bialy to ten zły. Dzieki temu wlasnie dzis stada pawianów roznoszą centra handlowe, mc donaldy, szkoły, parki siejąc strach i spustoszenie. Nastepnie sprowadzil na siebie 3 dzisiejsze kleski narodowe, socjal, lewactwo i homosiow. Finalnie predzej czy później doswiadczymy upadku tego juz reanimowanego nieboszczyka.
Pytanie tylko, czy umrze z godnoscia, czy nie majac nic do stracenia rozpęta wojnę. Smiejemy sie z wielkiej rosijiii
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-29, 10:15 1
Flodzia napisał/a:

I kto tu jest sadolowy przyjeb?
5 sekund szukania


Ale mi kurwa dowód. Tekst z chuj wie jakiego portalu, w którym nie ma ANI SŁOWA o transach, okraszony zdjęciem, na którym chuj wie kto sobie napisał "Trans girl" to dla ciebie prawda objawiona? I nic więcej nie potrzebujesz? Jebnij się w łeb, może coś zaskoczy.
Normalnie, wzorzec sadolowego przyjeba, nie pomyliłem się jak widzę.
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2023-09-29, 10:26
0dbytBiskupa napisał/a:

A ja się zastanawiam, po chuj dajesz te prowokacyjne tytuły? Na filmie widać napierdalankę, nie wiadomo nic, ale ty wiesz, że to na 100% tranzystor. Skąd?
Sadolowym debilom też radzę pomyśleć zanim zaczną pisać hejterskie elaboraty o lewactwie. Zero rozumu, dajecie się sprowokować jak dzieci. A może wy jesteście dzieci?


Popatrz na post powyżej, następnie wyszukiwarka. Dasz radę
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-29, 10:46
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Popatrz na post powyżej, następnie wyszukiwarka. Dasz radę


No bo w internetach na dziwnych portalach powtarzają to musi być prawda. Czy niekoniecznie? Pomyśl. Dasz radę.
Zgłoś
Avatar
babyfacekiler 2023-09-29, 11:32
Gargamel uspokój się, już wszyscy wiedzą jakim jesteś obrońcom autobotów
Zgłoś
Avatar
Flodzia 2023-09-29, 13:21 4
0dbytBiskupa napisał/a:

Ale mi kurwa dowód. Tekst z chuj wie jakiego portalu, w którym nie ma ANI SŁOWA o transach, okraszony zdjęciem, na którym chuj wie kto sobie napisał "Trans girl" to dla ciebie prawda objawiona? I nic więcej nie potrzebujesz? Jebnij się w łeb, może coś zaskoczy.
Normalnie, wzorzec sadolowego przyjeba, nie pomyliłem się jak widzę.





Naucz się czytać "sadolowy przyjebie":

Cytat:

As the outrage intensified, multiple reports identified the aggressor in the school video as a transgender student, a biological male, who has a history of violence against other students.



thepostmillennial.com/trans-identified-male-violently-beats-female-stu...
tpusa.com/live/trans-identified-student-attacks-female-in-halls-of-ore...
reduxx.info/breaking-charges-pending-against-transgender-student-seen-...
i tak można jeszcze wklejać 4 strony linków z google.

Idź być pożytecznym idiotą gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
antisol123 2023-09-29, 16:02
Wieszać chujstwo na latarniach.
Zgłoś
Avatar
adrianexx94 2023-09-29, 23:00 1
Hmm... Można powiedzieć że jakieś z 15 około lat temu chodziłem do gimnazjum... jeżeli chodziłby tam jakiś trans czy inne "Tego typu." nie miało by to miejsca w szkole , KAŻDY taką osobę by "dojeżdzał" - w 'cudzysłowiu' bo może i nie byłby pobity ale psychicznie byłby zwichrowany/a, a za wtargniecie do kobiecej toalety... wszyscy, nawet ci co mieli między sobą zatargi, jednogłośnie wyje"ali by takiego kogoś ze szkoły bez pytania .. i NIGDY nie uderzało się kobiet, zawsze przyjmowało się to na klatę z ośmieszeniem że "baba cię bije"..
Ale za coś takiego jak na filmie... marne szanse na przetrwanie...
Czasy się zmieniają... ludzie też... mam nadzieje tylko że się nie pogorszy bo jak narazie to idzie ku upadkowi ..
Pozdro stare dziady xD
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-30, 1:12
Flodzia napisał/a:

Naucz się czytać "sadolowy przyjebie":

i tak można jeszcze wklejać 4 strony linków z google.
Idź być pożytecznym idiotą gdzie indziej.


Tak, wklej jeszcze ze 20 linków z dupy. Jak to było: "kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą" czy jakoś tak. Wciąż aktualne.
Zgłoś
Avatar
gryguak 2023-09-30, 15:39
Gdzie ten tranzystor? Chciałem popatrzeć, a widzę tylko dwie małpy...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie