18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
xv89 2023-10-05, 21:52
yaneks napisał/a:

W Twojej wypowiedzi jest jednak pewien problem.
W tych złych, zdegenerowanych i skorumpowanych USA czy Kanadzie jest jeden z najwyższych poziomów życia.
W tych dzikich rejonach Azji typu Kambodża czy w Ameryce Południowej, do których będzie należało się wyprowadzić, jest brud, syf, ubóstwo i poziom życia godny tego ze średniowiecza.



W tych "dzikich" kambodżańskich rejonach Azji, za równowartość 400 000 - 500 000 PLN, kupisz sobie 70-90 metrowy apartament wykończony w wysokim standardzie (tj. łazienki z marmurami, drewnianymi podłogami, klimatyzowane z systemem smart home) w atrakcyjnej lokalizacji z dostępem do światłowodowego internetu, także polecam nieco zaktualizować informacje nt. stanu świata.

Także cywilizowany człowiek, znajdzie tam swoje miejsce. Rozwarstwienie społeczne jest tam ogromne i oczywiście na prowincji bieda nie jest niczym szczególnym, jednak moją wcześniejszą wypowiedź oparłem o własną sytuację życiową, gdzie bez problemu mógłbym się tam przeprowadzić zwiększając swój poziom życia względem tego, na co stać mnie w ociekającej dobrobytem* Europie.

*dobrobytem na abonament. Jak skończysz opłacać subskrypcję, to idziesz na śmietnik.
Zgłoś