18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Czerew 2010-11-02, 20:53
próbowałeś?
Zgłoś
Avatar
Krysteeek 2010-11-03, 11:47 2
tak mi sieprzypomniało nie wiem czy bylo, ale chuj, w komentarzach można:

-był se facet co lubił wpierdalać majonez. Po prostu uwielbiał go jeść. Pewnego razu wpada do łazienki, patrzy, a tam caaała wanna majonezu... facet szybko podchodzi do wanny, wpierdala, wpierdala, aż mu się uszy trzęsą, żre dalej, ażprawie dno widać... i tak patrzy na te dno, a tam drugi facet syfy wyciska...
Zgłoś
Avatar
lintu 2010-11-09, 17:38
@up

Zjebałeś z leksza, jakby było napisane mniej wieśniackim językiem, to byłoby dobre. No i nie facet syfy wyciska, tylko w oryginale był trędowaty.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-11-09, 21:13
lintu napisał/a:

No i nie facet syfy wyciska, tylko w oryginale był trędowaty.



dokładnie. jak mi to opowiedzieli jak miałam 10 lat, to przez rok majonezu nie ruszałam
Zgłoś
Avatar
kosciej 2010-11-10, 0:29
lintu
co ma trędowaty do majonezu ?????
rozumie bigos kawałki mięsa ale majonez
Zgłoś
Avatar
lintu 2010-11-10, 12:56
@up

Bo tak brzmi dowcip, a jak ktoś przytacza jakiś dowcip, to niech to kurwa zrobi porządnie i dosłownie. Trędowaty wyciskający sobie krosty jest odrobinkę bardziej obrzydliwy niż zwykły człowiek robiący sobie to samo. No chyba, że chodzi o ciebie.
Zgłoś