18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Figlarz_ 2022-03-18, 9:54 1
Podobno KOŁCZ został zapytany, czy jest taka sama pizda jak wszystkie pożal się boze kołcze. Nie poradził sobie z tym pytaniem i grubas oberwał.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-03-18, 10:01 59
Po takiej właśnie sytuacji znajomy mój,co sparowałem z nim kilka razy na ringu.Wyłapał 10 lat odsiadki.
Obstawiał kluby na bramkach.Naprawdę spoko gość,zero chamskiej agresji,opanowany.W razie interwencji wystarczyła polemika,ewentualnie jak mocniejszy agresor to gaz ,obezwładnienie i telefon na policje.
Tej nocy jednak nerwy mu puściły i klepną gościa właśnie w taki sam sposób ja powyżej.Z tą różnicą,że delikwent już się nie podniósł.No i nieumyślne zabójstwo się odjebało i gówno się wylało. Prokurator wnosił o 25 lat(ponoć znajomy denata) uzasadniał to iż "zabójca"był czynnym zawodnikiem klubu bokserskiego.I oskarżał go jak w zabójstwie z niebezpiecznym narzędziem.
Chłopak przed trzydziestką,rodzina,pasja(boks),nigdy nie notowany,lubiany w mieście.A wystarczyła jedna chwila słabości i 10 lat z życia wycięte.

Wiem że na sadola też często zaglądał.Pozdrawiam go jak to czyta.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-03-18, 10:09 1
Wylapal od trenera osobistego, ale napewno to nie byl jego trener
Zgłoś
Avatar
htp 2022-03-18, 10:28 3
zwierzak30 napisał/a:

Po takiej właśnie sytuacji znajomy mój,co sparowałem z nim kilka razy na ringu.Wyłapał 10 lat odsiadki.
Obstawiał kluby na bramkach.Naprawdę spoko gość,zero chamskiej agresji,opanowany.W razie interwencji wystarczyła polemika,ewentualnie jak mocniejszy agresor to gaz ,obezwładnienie i telefon na policje.
Tej nocy jednak nerwy mu puściły i klepną gościa właśnie w taki sam sposób ja powyżej.Z tą różnicą,że delikwent już się nie podniósł.No i nieumyślne zabójstwo się odjebało i gówno się wylało. Prokurator wnosił o 25 lat(ponoć znajomy denata) uzasadniał to iż "zabójca"był czynnym zawodnikiem klubu bokserskiego.I oskarżał go jak w zabójstwie z niebezpiecznym narzędziem.
Chłopak przed trzydziestką,rodzina,pasja(boks),nigdy nie notowany,lubiany w mieście.A wystarczyła jedna chwila słabości i 10 lat z życia wycięte.
Wiem że na sadola też często zaglądał.Pozdrawiam go jak to czyta.



Czy to był Bongman?
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-03-18, 13:23 8
zwierzak30 napisał/a:

Po takiej właśnie sytuacji znajomy mój,co sparowałem z nim kilka razy na ringu.Wyłapał 10 lat odsiadki.
Obstawiał kluby na bramkach.Naprawdę spoko gość,zero chamskiej agresji,opanowany.W razie interwencji wystarczyła polemika,ewentualnie jak mocniejszy agresor to gaz ,obezwładnienie i telefon na policje.
Tej nocy jednak nerwy mu puściły i klepną gościa właśnie w taki sam sposób ja powyżej.Z tą różnicą,że delikwent już się nie podniósł.No i nieumyślne zabójstwo się odjebało i gówno się wylało. Prokurator wnosił o 25 lat(ponoć znajomy denata) uzasadniał to iż "zabójca"był czynnym zawodnikiem klubu bokserskiego.I oskarżał go jak w zabójstwie z niebezpiecznym narzędziem.
Chłopak przed trzydziestką,rodzina,pasja(boks),nigdy nie notowany,lubiany w mieście.A wystarczyła jedna chwila słabości i 10 lat z życia wycięte.
Wiem że na sadola też często zaglądał.Pozdrawiam go jak to czyta.



Dobry chłopak był i mało bił ?
Zgłoś
Avatar
qu4si 2022-03-18, 13:31 4
Pewnie grubas przyszedł z reklamacją, bo 3 dzień trenuje, z 5 hamburgerów zeszedł na 3 bo dieta, a efektów nie widać.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2022-03-18, 14:42 6
qu4si napisał/a:

Pewnie grubas przyszedł z reklamacją, bo 3 dzień trenuje, z 5 hamburgerów zeszedł na 3 bo dieta, a efektów nie widać.



albo trenował grubego żonę
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-03-18, 15:27
zwierzak30 napisał/a:

Po takiej właśnie sytuacji znajomy mój,co sparowałem z nim kilka razy na ringu.Wyłapał 10 lat odsiadki.
Obstawiał kluby na bramkach.Naprawdę spoko gość,zero chamskiej agresji,opanowany.W razie interwencji wystarczyła polemika,ewentualnie jak mocniejszy agresor to gaz ,obezwładnienie i telefon na policje.
Tej nocy jednak nerwy mu puściły i klepną gościa właśnie w taki sam sposób ja powyżej.Z tą różnicą,że delikwent już się nie podniósł.No i nieumyślne zabójstwo się odjebało i gówno się wylało. Prokurator wnosił o 25 lat(ponoć znajomy denata) uzasadniał to iż "zabójca"był czynnym zawodnikiem klubu bokserskiego.I oskarżał go jak w zabójstwie z niebezpiecznym narzędziem.
Chłopak przed trzydziestką,rodzina,pasja(boks),nigdy nie notowany,lubiany w mieście.A wystarczyła jedna chwila słabości i 10 lat z życia wycięte.
Wiem że na sadola też często zaglądał.Pozdrawiam go jak to czyta.



Najwidoczniej za dużo grał też w gry komputerowe. One powodują agresję, jak to eksperci mawiąją

Zgłoś
Avatar
Gandalfszary 2022-03-18, 16:32
Aż mu laczki spadki. Był chłop i nie ma chłopa. RIP
Zgłoś
Avatar
serenity 2022-03-18, 17:05
Jak taka beczka tłuszczu chodzi na takich nibynóżkach? Jebany spaślak!
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-03-18, 18:27
Buty spadały tzn że gość zdechł
Zgłoś
Avatar
C................n 2022-03-18, 19:55
Dziesiona za nieumyślne dla nienotowanego to trochę dużo.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-03-18, 19:59
Sprowokowany kolorem przepoconej koszulki spaślaka, śmiem twierdzić, że mógł złożyć trenerowi niemoralną propozycję.
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-03-18, 22:27 2
Caramon napisał/a:

Prokurator wnosił o 25 lat(ponoć znajomy denata) uzasadniał to iż "zabójca"był czynnym zawodnikiem klubu bokserskiego.



"Prokurator wnosił o 25 lat(ponoć znajomy denata) uzasadniał to iż "zabójca"był czynnym zawodnikiem klubu bokserskiego." - nie jestem pewien ale to się chyba kwalifikuje jako czy z użyciem niebezpiecznego narzędzia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie