18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
WalniętyKnur 2013-12-13, 3:23 14
Mnie bardziej zastanawia - w jaki sposób on zatrzymał do kontroli policjantów
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-12-13, 4:14 1
HWDP tak zostałem wychowany
Zgłoś
Avatar
Songo Master 2013-12-13, 5:51 1
karinawaw Policjanci to ludzie?
Zgłoś
Avatar
p4nk1 2013-12-13, 6:31 3
karinawaw, bo ty cycki masz, dlatego przymykaja Ci oko na piwko w plenerze, czy marsz na czerwonym. A raczej nie przymykają, a kierują na co innego. Mi się nie zdarzyło, żeby mi milicjant odpuścił piwko na bulwarze, albo przejście na "ciemnozielonym".
Zgłoś
Avatar
burzuazja 2013-12-13, 7:07 1
Hejtowanie na policję ogromnie mnie śmieszy, Panowie i Panie w moim życiu wiele razy złamałem prawo pijąc jakiś alkohol w miejscu ''publicznym'' a tylko jeden raz dostałem mandat.Policjant to zwykły człowiek taki jak każdy z Was.To, że nie dostałem mandatu tyle razy to tylko ich dobre serce i dobrze oceniona sytuacja kiedy mogli mi ten mandat dać.

Do policjantów bym się mógł wiele przyczepić, ale jedynie wtedy gdybym to i ja prawo przestrzegał w 100%....
chuj tam, nie chcę mi się dalej rozpisywać..
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2013-12-13, 7:48 1
zeto88 napisał/a:

@up może nie tyle nudne życie co kasę z oglądalności? Myśleć kurwa


A pierdolę kasę zarobioną w taki sposób wolałbym zapierdalać przy betoniarce
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2013-12-13, 7:50
Kto to jest wardęga?
Zgłoś
Avatar
chudy324 2013-12-13, 9:01 1
Chłopie weź się zaoraj z takimi filmikami. Sam skomlesz jak pies jak cie zatrzymają i nie masz pasów a od nich oczekujesz bycia idealnym. To też ludzie. Jeszcze przyjdzie koza do woza.
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-12-13, 14:04 1
Jak mnie wkurwiają takie pedały,cioty w dupe jebane,frajerstwo,obciągacze kutasiarscy,(ulżyło).Cfaniakuje jaki to on zajebisty,a jak w ryj dostanie to pierwszy po nich zadzwoni.
Zgłoś
Avatar
Nikkoo 2013-12-13, 14:06 1
Jest pusto na drodze, skręcili sobie, jak wracali na komendę to mniej paliwka zużyją, nie widzę problemu. Rozumiem jak by zrobili to podczas sporego natężenia ruchu to mogło by wkurwić.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-12-13, 15:01
@p4nk1, pierdolisz mi głupoty.
Ja osobiście nie mam cycków, a i na ryju zbyt piękny nie jestem, a mimo to wiele razy kończyło się jedynie na pouczeniu, gdy przyłapywali mnie na piwku w plenerze. Było tak w 90% przypadków, ze dwa razy jedynie dostałem mandat. Wszystko zależy od tego na kogo trafisz. Raz nawet dupnęli mnie, jak siedziałem w aucie i waliliśmy z kumplem browary (nie miałem zamiaru odpalać fury, a kluczyki były wyjęte) - mimo to wyglądało to z ich strony tak jak wyglądało, bo browarów w aucie mieliśmy pełno. Podeszli, przetrzepali auto, zaprosili do radiolki na rozmowę i kulturalnie poinformowali, żeby aby tylko samochodu nie odpalać. Najnormalniej w świecie pozwolili dopić, a następnego dnia poszedłem po samochód (rzecz działa się na dworcu). A jak mnie policjant wtedy zapraszał do opuszczenia samochodu, to trzymałem otwarte piwo między nogami, które przewróciło się jak wysiadałem. Policjant spojrzał i zasugerowal, żeby je podnieść, bo szkoda wylewać towar. Można? Można.
Zgłoś
Avatar
Villthuriss 2013-12-13, 16:28
Tylko że policjanci i tak złamali prawo, bo pojazd uprzywilejowany to taki, który wysyła sygnały świetlne i dźwiękowe JEDNOCZEŚNIE
Zgłoś
Avatar
extremetube 2013-12-13, 16:45 1
Nie mogę się doczekać filmiku na którym ten pajac w końcu dostanie po ryju....
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2013-12-13, 17:32
Pierdolone parówy
Zgłoś
Avatar
osollo 2013-12-13, 18:51
jaki wyrozumiały, przypiedala sie strofuje a na koniec spoko chlopaki ja ich rozumie ... typowa wsza łonowa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie