18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 0:20

Filmik prezentujący trening amerykańskich strażaków, jak to u hamerykańców, dobry montaż i pasująca muzyka. Ciekawe czy w Polsce poradziliby sobie z domami z cegieł/pustaków/wielkiej płyty.

vimeo.com/85748556 - link do oryginału w HD

Warto zobaczyć w 1:56 sposób na wyskakiwanie z palącego się budynku na drabinę.
Zgłoś
Avatar
pokson 2014-05-14, 0:12 7
Nie rozumiem jednego... Jak amerykańce nagraja taki film to ahy i ohy, a jak my, to że cwaniaki itp itd... tak w skrócie.
Zgłoś
Avatar
MoTIko 2014-05-14, 0:22 14
@up
Szczerze jeszcze nie spotkałem się z taką opinią jaką podałeś. Wręcz przeciwnie, zawsze w komentarzach znajduję same superlatywy na temat strażaków czy to Polskich czy zagranicznych.

Co do filmiku do bardzo fajnie zmontowany .
Zgłoś
Avatar
Modrzew88 2014-05-14, 0:31 2
Nie ufam OSP, kilka lat temu, w mojej okolicy, powszechną wiedzą było to, że kierowca jeździł najebany. Do wypadków drogowych brali dzieciaków, którzy nie byli w stanie nikomu pomóc bo ciągle rzygali, normą było to, że mieli źle zakonserwowany sprzęt, który często zostawał w remizie bo zapominali wziąć go na akcję. Dodatkowo kilka razy głośno było o tym jak strażacy podkradali paliwo. Raz jeden drugiemu ukradł telefon. Patologia.
Zgłoś
Avatar
Koolka 2014-05-14, 1:01 16
@up
OSP =/= PSP

Poza tym patologie wszędzie się zdarzają, a jest w Polsce kilka jednostek OSP, od których nawet zawodowcy mogliby się sporo nauczyć.
Zgłoś