18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Kmieciu 2011-01-18, 17:31 3
@ trolzxcvbnm
Jesteś bardzo głupi.

A filmik mi się nie podoba, bo nie lubię polskich "śmiesznych" komedii.
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2011-01-18, 17:54 1
No kurwa czekałem tylko na odzew rycerzy okrągłej kulki plastikowej.
Kurwa napisałem o napinaczach i pozerach a co do sportu jak już pisałem nic nie mam. A jak kogoś to boli to ma problem ;D

I w motocrossie trafiają się tacy, którzy kupują śrubę do wlewu oleju za 50 zł tylko dlatego że ma oczojebny niebieski kolor, Korki do zbiornika za 100 zł chociaż obecny jest ok no ale trzeba miec zajebisty czerwony korek, gąbki na kierownice z licznikiem za 300 zł chociaż po co to komu bo na torze się zapierdala ile fabryka dała.. rozumiem że srają kasą ale nie widzę w tym sensu. Podobnie jak w kupowaniu kolimatora za 500zł(cena przykładowa) do pistoletu na kulki który ma zasieg 100m? Huj mnie obchodzi ile.

Zadania nie zmienię

Podsumowując zjebaliście test na bystrość i czytanie ze zrozumieniem

Cytat:

W ten sposób możesz zjechać każde hobby... Zaraz napiszesz, że modelarze nie mają jaj żeby zbudować prawdziwy czołg, samolot czy cholera wie co?
Masz powierzchowne pojęcie o Airsofcie więc odpuść sobie krytykę.



Modelarze to robią w wolny czasie albo za kasę, toś dał porównanie waść panie
A pojęcie o ASG mam kurwa podziemne to tak dla twojego epenisa ;]
Zgłoś
Avatar
RebTroop 2011-01-18, 18:04 1
trolzxcvbnm napisał/a:


Modelarze to robią w wolny czasie albo za kasę, toś dał porównanie waść panie



A myślisz, że airsoftowcy wyskakują przez okna z biur i szkół żeby się strzelać plastikiem?

Ja nie mam żadnego kolimatora, lunety, noktowizora bo szkoda mi kasy i sens faktycznie ma to średni.
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2011-01-18, 18:28
trolzxcvbnm napisał/a:



I huj z tego? Co się kurwa szczycisz? Banda debili z plastikami za niekiedy tysiące zlotych. Nie pisze tego z zazdrości bo mam swoj motocross i w to leci więcej kasy ale kurwa poszli byście do wojska a nie sie tak napinacie czego wy to nie macie. Często trafiają się tacy których sprzęt jest więcej wart od tego co ma zawodowy żołnierz! Noktowizorki, kolimatorki, tłumiczki, dwunogi, trójnogi, laserki go kurwa pistoletu na kulki.
Kurwa nie macie jaj żeby pójść do wojska?
Dowartościować się trzeba? Co z tego ze masz Giete za 1,5k jak miedzy jajkami rodzynek ci więdnie...
Do tego "sportu" nic nie mam ale te ludziki mnie wkurwiają.
Militarny popapraniec idź do wojska, później selekcja, legia cudoziemska i wtedy będziesz militarny...



a tY jesteś pierdolonym burakiem
pozdro jabany pozerze ze swoim pięknym motocrossem i jajami jak "grapefruity"... co za idiota z jakiejś jebanej wsi.. omfg
Zgłoś
Avatar
maql 2011-01-18, 18:59 4
trolzxcvbnm napisał/a:



I huj z tego? Co się kurwa szczycisz? Banda debili z plastikami za niekiedy tysiące zlotych. Nie pisze tego z zazdrości bo mam swoj motocross i w to leci więcej kasy ale kurwa poszli byście do wojska a nie sie tak napinacie czego wy to nie macie. Często trafiają się tacy których sprzęt jest więcej wart od tego co ma zawodowy żołnierz! Noktowizorki, kolimatorki, tłumiczki, dwunogi, trójnogi, laserki go kurwa pistoletu na kulki.
Kurwa nie macie jaj żeby pójść do wojska?
Dowartościować się trzeba? Co z tego ze masz Giete za 1,5k jak miedzy jajkami rodzynek ci więdnie...
Do tego "sportu" nic nie mam ale te ludziki mnie wkurwiają.
Militarny popapraniec idź do wojska, później selekcja, legia cudoziemska i wtedy będziesz militarny...



Gdybym mógł to bym poszedł do wojska już kilka lat temu niestety odpadłem na komisji lekarskiej przez dość poważną wadę serca wiec pozostaje mi "plastik" za tysiąc (a dokładniej 2500) i masz racje że często ASGeje mają na sobie sprzętu za wiecej kasy niż zawodowcy. Chociaż mam znajomych zawodowców i oni też kupują na własną rękę sprzęt jedąc na misje.
A z wymi noktowizorami to bym tak nie szalał, ponieważ w na rynku cywilnym można kupić jedynie 2 generację a wojsko ma wyłączność na 3 generacje.
sprawdź ceny jeśliś ciekaw

pozdrawiam wszystkich tu obecnych.
Zgłoś
Avatar
kimalo 2011-01-18, 19:26 1
Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego ludzie czepiają się airsoftu.
Mam pytanie, czy ktoś z towarzystwa airsoftowego widział, aby bez powodu ktoś krytykował paintball? bo ja nie.
Dla ludzi wydaje się po prostu bezpieczniejsze zabawa kulkami z farbą(to akurat prawda). Ale biorąc pod uwagę wypowiedź trolzxcvbnm'a są 2 możliwości:
1: Albo nigdy nie miał styczności z ASG,
2: Albo brał udział w strzelance, ale dostał przysłowiowy 'wpierdol'.
Ponieważ gdyby autor w.w postów obrażających sport, który uprawiamy zapewne nie nie, że to naprawdę wciąga.

Idąc inną myślą dochodzimy do faktu, że ma prawo wygłosić swoją opinię - proszę bardzo, ale jeżeli jest obraźliwa wobec całej społeczności to niech zachowa on ją dla siebie.

Prawda - zdarzają się czarne owce, które są na tyle 'pojebane', że tak jak mój kolega - nie wczuwa się ani trochę tj. można go obsypać 25kg kulek, a on i tak się nie przyzna do śmierci. Lub 'stać go' i 'rozpierdoli' replikę w drobny mak i kupi drugą.

dziękuję tym, którzy przeczytali i zrozumieli.

_____________________________________

Filmik fajowy, prawie jak mój kolega

<---- zajebista emotikona ;p
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2011-01-18, 22:29
Tak kurwa pacowanie z 3m cała seria w dupe. Miałem okazje tak pacować

Cytat:

a tY jesteś pierdolonym burakiem
pozdro jabany pozerze ze swoim pięknym motocrossem i jajami jak "grapefruity"... co za idiota z jakiejś jebanej wsi.. omfg



Lekarz wspominał że najpierw łykasz niebieskie a później pomarańczowe tableteczki?

Cytat:

Mam pytanie, czy ktoś z towarzystwa airsoftowego widział, aby bez powodu ktoś krytykował paintball? bo ja nie.


Mało razy takich z asg slyszałem? Jakie to bez sensu bo tylko napierdalają na ślepo i wala seriami bla bla bla i huj mnie to boli
A styczność jaka taką mialem ale kurwa nie będę wam się tłumaczył bo ja napisałem moja wypowiedź była kierowana do pozerów.

I mi tu kurwa nie tłumaczcie tego i sramtego bo huj mnie to obchodzi.

Zgłoś
Avatar
G................y 2011-01-19, 0:11
spuszczacie się nad hobby, jeden lubi ogórki drugi gospodarza córki, jeden lubi jebać Milfki drugi lubi poruchać faceta w dupę, albo psa. Jak powiem że hobby moje to motocykle i gotowanie to zostanę okrzyknięty Ciotą Sadistica, może i tak hmmm ale nie ma to jak dobrze opierdolony i zrobiony obiadek. Już mi lepiej
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2011-01-19, 0:39
Ja też lubię gotować tyle że wodę.
Ni jestes pedałem puki nie mówisz "ty mj kochany kotleciku"
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2011-01-19, 7:54 4
0:11 słychać strzały...
Zgłoś
Avatar
Gaunt 2011-01-19, 8:29 1
centralnie myślałem, że ujebał tupolewa i to dowcip, że samolot spada obok gdzies
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2011-01-19, 10:46
gdzie jest krzyż?
Zgłoś
Avatar
suchy945 2011-01-19, 17:55
qrwa mać, dajcie sobie po razie i STFU !
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-01-19, 18:55
trolzxcvbnm napisał/a:

Ja też lubię gotować tyle że wodę.
Ni jestes pedałem puki nie mówisz "ty mj kochany kotleciku"



Ty mój kochany kotleciku
Zgłoś
Avatar
maql 2011-09-01, 17:04
trolzxcvbnm napisał/a:



I huj z tego? Co się kurwa szczycisz? Banda debili z plastikami za niekiedy tysiące zlotych. Nie pisze tego z zazdrości bo mam swoj motocross i w to leci więcej kasy ale kurwa poszli byście do wojska a nie sie tak napinacie czego wy to nie macie. Często trafiają się tacy których sprzęt jest więcej wart od tego co ma zawodowy żołnierz! Noktowizorki, kolimatorki, tłumiczki, dwunogi, trójnogi, laserki go kurwa pistoletu na kulki.
Kurwa nie macie jaj żeby pójść do wojska?
Dowartościować się trzeba? Co z tego ze masz Giete za 1,5k jak miedzy jajkami rodzynek ci więdnie...
Do tego "sportu" nic nie mam ale te ludziki mnie wkurwiają.
Militarny popapraniec idź do wojska, później selekcja, legia cudoziemska i wtedy będziesz militarny...



Jełopku nie mów mi jak mam żyć. Chciałem iść do wojska ale mnie odwalili ze względów "zdrowotnych" między innymi psychologocznych, jak to najprościej powiedzieć żebyś zrozumiał. Mógłbym zabić człowieka bez mrugnięcia okiem a im sie to nie do końca podoba. W zasadzie chętnie wyrżnął bym całą ludzkość w pień. 19latku pierdolony z mlekiem pod nosem. Na forum to se możesz pisać wszystko do wszystich ciekawe czy byś mi to samo w oczy powiedział cieniasku.
Zgłoś