18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Avatar
Lukasz6922 2021-03-07, 14:52 16
To scierwo do wora! Bąbel to bąbel łapy precz
Zgłoś
Avatar
iam_not_a_robot 2021-03-07, 15:14 3
"Ciekawe, na kogo taki dzieciak wyrośnie" - na użytkownika portalu sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-03-07, 15:19 4
Lukasz6922 napisał/a:

To scierwo do wora! Bąbel to bąbel łapy precz


zaczyna się tatusiowanie...
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2021-03-07, 15:27 7
Halman napisał/a:

zaczyna się tatusiowanie...



No faktycznie pojebana reakcja z jego strony, jak tak można się bulwersować o zły los bezbronnego gówniaka
Zgłoś
Avatar
~Beny 2021-03-07, 15:27 45
Halman napisał/a:

zaczyna się tatusiowanie...



Tu nie chodzi o tatusiowanie. Baba bijąc tak małe dziecko pokazuje, że ma we łbie gówno jeszcze większe niż ten bobas, bo on nawet nie rozumie, że coś zrobił nie tak.
Zgłoś
Avatar
jebacpisdy 2021-03-07, 15:34
a na kogo ma w tym kraju wyrosnąć? Czy g będzie tłukła czy nie to wyrośnie na bandziora. To już by lepiej małego chuja od razu zatłukła i spokój.
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-03-07, 15:43 14
Hejtujecie babę a może gówniak np. lajkował Hołownię?
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-03-07, 15:43
Czerstwy napisał/a:

No faktycznie pojebana reakcja z jego strony, jak tak można się bulwersować o zły los bezbronnego gówniaka



to weź zawiadom policję ze ktoś w dalekiej azji bije dziecko - zrobisz coś przynajmniej dla świata prócz nic nie wnoszącego do życia gówniaka komentarza tutaj.
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-03-07, 15:44 1
~Beny napisał/a:

Tu nie chodzi o tatusiowanie. Baba bijąc tak małe dziecko pokazuje, że ma we łbie gówno jeszcze większe niż ten bobas, bo on nawet nie rozumie, że coś zrobił nie tak.



Ale co on mógł zrobić nie tak... Drze mordę, jak to gówniak, a ja gówniaków nie znoszę. Jednak bicie go, zeby zamknął ryja to jak mieć pretensje do psa, że szczeka. No na chuj żeś tego psa brał

No chyba że dotknął gorące żelazko które w kadr się załapało to wtedy zdecydowanie lać i kląć srogo, żeby zapamietał że boli, bo może nie poparzył się dostatecznie...
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2021-03-07, 15:53
Mały deskoterapeuta nam rośnie
Zgłoś
Avatar
chorym 2021-03-07, 16:04 1
Tetrix napisał/a:

Ale co on mógł zrobić nie tak... Drze mordę, jak to gówniak, a ja gówniaków nie znoszę. Jednak bicie go, zeby zamknął ryja to jak mieć pretensje do psa, że szczeka. No na chuj żeś tego psa brał
No chyba że dotknął gorące żelazko które w kadr się załapało to wtedy zdecydowanie lać i kląć srogo, żeby zapamietał że boli, bo może nie poparzył się dostatecznie...



szkoda ze Ciebie tak nie napierdalali idioto moze juz bys samoboja zajebal i bys nie pisal takich wypocin na forach xd
Zgłoś
Avatar
wdowa40 2021-03-07, 16:11
Lukasz6922 napisał/a:

To scierwo do wora! Bąbel to bąbel łapy precz



Milcz pedofilu...
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2021-03-07, 16:21 2
Halman napisał/a:

zaczyna się tatusiowanie...



Czasami staję w Twojej obronie, bo już sadzili się na Ciebie użytkownicy sadola. Jednak masz takie odpały że ciężko to wytłumaczyć.

Halman napisał/a:

to weź zawiadom policję ze ktoś w dalekiej azji bije dziecko - zrobisz coś przynajmniej dla świata prócz nic nie wnoszącego do życia gówniaka komentarza tutaj.



Teraz słuchać melepety jebane, Halman Ty też. Każdy jest inny, każdego brzydzi coś innego, oburza się na różne tematy, wkurwia na widok bicia psa A cieszy wpierdol dla gowniaka. Ja na przykład prawie jebłem pawia, nic mnie nie obrzydziło tak jak filmik jak jakiś zjeb robi kanapkę z robakami i ją żre. Nóż kurwa jak sobie przypomnę to gałki oczne wywijają mi się o 360 stopni. Inni mogą na to patrzeć ja nie. Dlaczego to wszystko piszę...
Bo gdyż ponieważ większość melepet rzucających tekstami o zbieganiu się "tatusiów", zostały wychowane właśnie przez pizdowatych tatusiów. Kurtyna



wdowa40 napisał/a:

Milcz pedofilu...



Że co? Co jedno ma z drugim?
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-03-07, 16:26 1
Ciekawe, na kogo taki dzieciak wyrośnie

Jak to na kogo? Na Halmana.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie