18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
fazzie 2013-02-22, 1:05
popieram Cie nie piwami
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-02-22, 1:11
Za muzyczkę piwko leci
Zgłoś
Avatar
Mictlan* 2013-02-22, 1:52
Bobicker napisał/a:

Postanowiłem że od dzisiaj nie rozdaję piw osobą które używają słowa "gimbus"- co za dużo to nie zdrowo, nie znacie innych określeń które mogą wjechać na ambicję czyjejś osoby? Mam nadzieję że ktoś mnie poprze (nie piwami, nie potrzebne mi one).



Kurwa, a jak gimbusa nie nazwać gimbusem? To jak żyda nie nazwać żydem, a pedała pedałem...
Zgłoś
Avatar
klimass 2013-02-22, 2:00 1
wojniz napisał/a:

o ja pierdole jakie gówno. To ma byś sadistic? gimbusiarnia pierdolona. Człowiek napierdolony wchodzi na serwis, żeby jakieś kończyny flaki... no ruskich zobaczyć a tu co? Jakiś pedał czapeczką rzuca po szkole. Między ludzmi to się w ogóle w czapce kurwa nie chodzi, bo żydami nie jesteśmy do chuja. ALE nie, ktoś da film i po co? Na wirtualne piwa liczy? Po chuj mi je, staje mu od tego? A może to substytut nektaru bogów, bo w sklepie jeszcze mu nie chcą sprzedać.

Zastanówcie się kurwa gimbusiarnia, co wrzucacie do internetu, a tym bardziej na portal sadistic bo do chuja... wqrwaicie mnie i pewnie w chuj innych użytkowników, tym gównem co się codziennie pojawia na tym portalu.


Się nie zesraj
Zgłoś
Avatar
D................t 2013-02-22, 2:04 1
Plus za kreatywność, ale "Druga część filmu, który powstał aby poprawiać humor oglądającym " o co tu chodzi? to ma niby kogoś rozbawić..?
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2013-02-22, 2:56 2
jebs komciem
Zgłoś
Avatar
PanPodporucznik 2013-02-22, 3:50
Pedałek w rurkach i z czapeczką.... Kurwa mać!
Wynocha z tym na kwejka czy inny portal z chujowymi wstawkami.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2013-02-22, 7:48
@wojniz, a jakbyś dostał film o "gimbusach" co leją się po ryjach to pewnie też byś "zhejtował", bo co to oni nie robią, kto ich wychował i najprawdopodobniej gdybyś tam był to nogi z dupy powyrywane. Lepiej oglądać trochę kreatywności niż lanie po ryjach w naszych szkołach. P.S. "Człowiek napierdolony wchodzi na serwis"- piłeś? Nie pisz
Zgłoś
Avatar
arofaz 2013-02-22, 7:52 2
ja pierdole, gdzie stary sadistic, wszędzie były rozjechane zające, jelenie, złamane nogi, żebra, egzekucje a teraz jakieś pajace rzucają czapkami
Zgłoś
Avatar
Sister2291 2013-02-22, 8:29 2
straszna chujnia z nyndzom, gimba sie bawi
Zgłoś
Avatar
w................z 2013-02-22, 9:01 1
Adacho napisał/a:

wojniz,
Sprawdź ile piw ma mój poprzedni filmik, zastanów się i przestań kłapać ryjem o zaśmiecaniu sadola, 700 osób uważa inaczej, jak Ci się nie podoba to wyłącz komputer, zapoznaj się z rzeczywistością i już nic więcej nie pisz albo dalej udowadniaj nam, że jesteś głupi
Pozdrawiam



No i? Na sadistic'u jest zarejestrowanych ponad ćwierć miliona użytkowników. Reszta miała wyjebana na Twój film.

Bobicker napisał/a:

Postanowiłem że od dzisiaj nie rozdaję piw osobą które używają słowa "gimbus"- co za dużo to nie zdrowo, nie znacie innych określeń które mogą wjechać na ambicję czyjejś osoby? Mam nadzieję że ktoś mnie poprze (nie piwami, nie potrzebne mi one).


Mogę nazwać kogoś np. nieukiem i analfabetą.

jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

@wojniz, a jakbyś dostał film o "gimbusach" co leją się po ryjach to pewnie też byś "zhejtował", bo co to oni nie robią, kto ich wychował i najprawdopodobniej gdybyś tam był to nogi z dupy powyrywane. Lepiej oglądać trochę kreatywności niż lanie po ryjach w naszych szkołach. P.S. "Człowiek napierdolony wchodzi na serwis"- piłeś? Nie pisz



Jakby krew i zęby latały to bym rozdawał piwo. Ale za rzucanie czapeczką z daszkiem?

Czemu po pijaku mam nie pisać? Sadistic to nie dziewczyna.
Zgłoś
Avatar
moskal88 2013-02-22, 9:50
wojniz napisał/a:

o ja pierdole jakie gówno. To ma byś sadistic? gimbusiarnia pierdolona. Człowiek napierdolony wchodzi na serwis, żeby jakieś kończyny flaki... no ruskich zobaczyć a tu co? Jakiś pedał czapeczką rzuca po szkole. Między ludzmi to się w ogóle w czapce kurwa nie chodzi, bo żydami nie jesteśmy do chuja. ALE nie, ktoś da film i po co? Na wirtualne piwa liczy? Po chuj mi je, staje mu od tego? A może to substytut nektaru bogów, bo w sklepie jeszcze mu nie chcą sprzedać.

Zastanówcie się kurwa gimbusiarnia, co wrzucacie do internetu, a tym bardziej na portal sadistic bo do chuja... wqrwaicie mnie i pewnie w chuj innych użytkowników, tym gównem co się codziennie pojawia na tym portalu.



Przychodzi 19 letni student, pijany po imprezie z chlopakami z informatyki, i mysli, ze jest fajny bo poprzeklinal troche i zjebal chlopakow za to ze nie siedza jak mongoly na korytarzu tylko sie bawia czapka i nawet im to wychodzi, jak ci kurwa filmik nie pasuje to przeskroluj pacanie, a nie pierdol
Zgłoś
Avatar
w................z 2013-02-22, 9:58
Wiek podany w profilu. Więc z edukacją to mnie nie wyprzedzasz za bardzo.
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2013-02-22, 10:16 1
hipstery pierdolone kurwa.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-02-22, 10:20
Wojniz dobrze prawi! Dla gimbów są te kfejki i inne jebuzdzidy tam możecie szczekać Nie ma to jak próbować wygrać kłótnie w internecie I jeszcze mówią ludziom co mają robić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie